ssky
25.04.12,12:40
Dobry den, neviem ci som na spravnom mieste ale potreboval by som poradit s vyberom TV. Mam urcite poziadavky (je ich dost) ale je mi vo vseobecnosti jedno aka znacka alebo aky model (uprednostujem ale kvalitu a rozumnu cenu :-)) Takze zhanam LED 32" 3D s internetom a moznostou wifi a aby malo satelitny tuner. Ak mi vie niekto poradit tak budem velmy vdacny. Dakujem.
Indeed
25.04.12,10:53
Jednoznačne plazmu pretože sa lepšie prisposobí pripadnej kolísajucej intenzite signalu , neštvorčekuje tak ako LCD.

Ale u satelitneho príjmu by to nemalo hroziť.

Všetky TV prijimače vyššieho radu maju v sebe zabudované všetky typy tunerov ako DVB-T tak DVB-C aj DVB-S

a poniektoré su kompatibilne aj s Wi-fi.
bobino38
26.04.12,06:37
chce led a ty mu radíš plazmu:-))
pavol36
26.04.12,09:58
Plazmu by som ani len neradil, pretože tie sa robia až od 42 palcov, pričom on hľadá 32 palcový TV. Otázočka - načo ti je 3D? Pri takej uhlopriečke absolútna zbytočnosť. Druhá vec - nie je dobre mať 2v1. Originálny satelitný tuner je určite lepší, ako ten v TV. A posledná otázka - 32 palcov - z akej vzdialenosti chceš TV pozerať?
srska
26.04.12,10:04
ja mám toto http://www.porada.sk/t180714-p2-tv-lg-47lv570s-mate-skusenosti.html a cca 2 týždne aj pripojenú parabolu
pavol36
26.04.12,10:04
A ešte ak môžem poradiť úplne správne miesta, kde sa takéto veci preberajú - fóra na www.avmania.cz a www.tvfreak.cz
srska
26.04.12,10:06
Plazmu by som ani len neradil, pretože tie sa robia až od 42 palcov, pričom on hľadá 32 palcový TV. Otázočka - načo ti je 3D? Pri takej uhlopriečke absolútna zbytočnosť. Druhá vec - nie je dobre mať 2v1. Originálny satelitný tuner je určite lepší, ako ten v TV. A posledná otázka - 32 palcov - z akej vzdialenosti chceš TV pozerať?prečo? zatiaľ mám síce len 2 týždňovú skúsenosť ale všetko šlape ok
srska
26.04.12,10:12
Aspon cenovu relaciu, pretoze je toho spustaja som kúpil lg 42lv570s v 11/11 za necelých 600 evri (sat, smart tv, wifi, lan,...)
Indeed
26.04.12,10:16
Prečo by si nemohol kupiť VÄČŠÍ televízor ??

Je to vždy výhoda , väčší ako menší.

Ja som kúpil 42" a banujem , že som nekúpil 50".
tominoBLA
26.04.12,10:18
ja mam LED Samsung a som spokojny
kopretinka
26.04.12,10:40
mimotemy
ja nemám žiadny a som najspokojnejšia :---
pavol36
26.04.12,15:40
Pre Indeed

Zle položená otázka... Požiadavka znela na televízor 32 palcov. Možno ho neberie do obývačky, ale do iných priestorov, kde sa mu väčší nevojde, do garsónky alebo malého bytu. To by musel konkretizovať zadávateľ otázky. Preto som sa ho pýtal, z akej vzdialenosti chce TV pozerať. Ak chce pozerať z 2 metrov a viac, potom môže uvažovať aj o plazme, za predpokladu, že nie je náchylný na blikanie on, alebo niekto z obyvateľov, ktorí tú TV budú pozerať... A potom už môže byť aj 42 palcov a viac.

Pre srska

Písal som o tom preto, lebo viac funkcií
v jednom zariadení = väčšia náchylnosť na poruchu. Typickým príkladom sú domáce kiná all in one. To jest receiver a prehrávač v jednej škatuli + 5 ks plastových repro. U takýchto vecí sa zvykne najviac šetriť na DVD mechanike, ktorá zvykne po záruke odchádzať. A potom ostáva nefunkčná krabička + reproduktory. Na rozdiel od toho AV receiver + DVD/BD prehrávač + MMC centrum + repro zaručene vydrží dlhšie...
ssky
28.04.12,07:50
Vdaka. Ide mi 32" z dovodu,ze to je iba do spalne na stenu (vzdialenost asi 1.8 m). Chcem 3D lebo ked sa uz budem zdrziavat v byte stalo tak si chcem kupit velku 3D do obyvacky kde budem mat samostatny sateletny prijmac ale v spalni mam antenu aj zastrcku na stene a tv to zakrije takze nechcem tam ziadne dalsie boxy a kable. Takze ano zhanam 32" LED 3D a musi mat satelitny tuner. Je ich viacej na trhu ale ked uz aj najdem nieco slusne tak do 750 Eur (moj strop) tak zistim od predajcu,ze vraj nie celkom dobre pracuje s skylink satelitom. Poprosim o nejake napady a navrhy ale takisto budem rad ak sa tu ozve niekto kto to ma a moze poradit aj z vlastnej skusenosti.
Dakujem...
KoxXxo
28.04.12,08:01
ssky
28.04.12,08:08
ja som kúpil lg 42lv570s v 11/11 za necelých 600 evri (sat, smart tv, wifi, lan,...)
A ako to funguje ? Ja to potrebujem so skylink. Toto je presne tv ale v 32" na ktoru mi bolo povedane,ze splna vsetko ale vraj neide najlepsie so skylink tak nech si pockam na nieco nove.
ssky
28.04.12,14:05
Diky za odpovede, chcel som 3D kedze v obyvacke budem mat 100% velku 3D tak aby som mohol vyuzit tu tv v spalni takisto na 3D ale kazdy odporuca,ze nema zmysel taky mensi TV v 3D tak asi od toho upustim ale na com mi jednoznacne najviac zalezi popri tom aby to bolo LED a bola to 32" je to,ze musi dobre spolupracovat ten TV so satelitnym tunerom so skylink kartou.
srska
28.04.12,15:23
Diky za odpovede, chcel som 3D kedze v obyvacke budem mat 100% velku 3D tak aby som mohol vyuzit tu tv v spalni takisto na 3D ale kazdy odporuca,ze nema zmysel taky mensi TV v 3D tak asi od toho upustim ale na com mi jednoznacne najviac zalezi popri tom aby to bolo LED a bola to 32" je to,ze musi dobre spolupracovat ten TV so satelitnym tunerom so skylink kartou.viac tu:
http://www.lg.com/cz/tv-audio-video/televizory/LG-led-tv-42LV570S.jsp
a pre teba: http://www.lg.com/cz/tv-audio-video/televizory/LG-led-tv-32LV570S.jsp