terayon
26.04.12,07:32
dnes rano som mal na pasiku ketony v moci, najnizsiu koncentraciu. ketony som nikdy pred tym nemal.
vcera som zacal brat antibiotika sumamed a erdomed na kasel. mozu byt tie ketony z toho?
lujza.j
26.04.12,05:46
buchač
26.04.12,06:02
dnes rano som mal na pasiku ketony v moci, najnizsiu koncentraciu. ketony som nikdy pred tym nemal.
vcera som zacal brat antibiotika sumamed a erdomed na kasel. mozu byt tie ketony z toho?
...sám si si meral , alebo to bolo prípadne niekde v labáku ???

Lebo ak sám , tak sa čudujem .....ja viem , zdravie je vždy na prvom mieste , no v niektorých prípadoch je to už hraničiace s hypochonderstvom , to samovyšetrenie ....

Ak v labáku , tak výsledky by mali skončiť v rukách lekára , ktorý je oprávnený podať vysvetlenie ....

....a ketóny ????.......tie sa bežne v moči nevyskytujú ...od tých liekov to určite nebude...
Ketóny sa objavujú pri podvýžive , dehydratácii , v neposlednej miere pri cukrovke............
terayon
26.04.12,12:42
co som patral tak keby to bola cukrovka tak hladina ketonov by bola vyssia, a bola by v moci aj glukoza. podvyziveny nejsom, a pijem rovnako ako vzdy.... jedine co sa zmenilo su tie lieky...
buchač
26.04.12,12:54
co som patral tak keby to bola cukrovka tak hladina ketonov by bola vyssia, a bola by v moci aj glukoza. podvyziveny nejsom, a pijem rovnako ako vzdy.... jedine co sa zmenilo su tie lieky...

.......pátraj ďalej.............

Ja už nemusím ....
JA viem , čo - to už viem ....o ketónoch , o odpade cukru v moči , o smäde , o cukrovke , či o inzulíne ......
ludmilla
26.04.12,20:55
Ketony v moci poukazuju na to, ze telo preslo do rezimu "rezervnej latkovej vymeny, t.j. ze si jedol malo, ak je moc na ketony pozitivny 1 x, nic sa nedeje, je to uplne normalne, ked rano vstanes nalacno, v noci nic nejes. Riesila by som to az po 3-och pozitivnych nalezoch. V podstate vsetci ludia po operacii maju keton v moci, tehotne zeny, ktore casto vracaju.
lujza.j
27.04.12,05:17
terayon
27.04.12,18:23
sposoboval to erdomed ;) len pre info.