Kabaka123
26.04.12,19:47
Mám v kontaktoch moju sestru, ktorá má fotku v profile a vidno ju, keď mi pošle email, aj keď spolu chatujeme, zobrazuje sa pri kliknutí na jej meno, ale nezobrazuje sa keď kurzorom myľi nabehnem na jej meno ani v zozname na rozhovor ani v kontaktoch. A nezobrazuje sa obrázok ani, keď ho prídám ja.

Zaujimave je aj toto. Ked som pri jednom konakte pridala obrazok tak bol v zozname na rozhovor zobrazeny. Ked som pridala obrazok pri druhom kontaktne, tak ho nezobrazilo v zoznamen a rozhovor.
fredy27
27.04.12,15:49
Obrázok v službe Gmail si môžete zvoliť takmer akúkoľvek fotografiu, ktorá sa zobrazí vždy, keď iný používateľ podrží kurzor nad vaším menom v jeho priečinku Doručená pošta, Kontakty, v zozname rozhovoru alebo keď si niekto prezerá váš verejný profil Google.



Kliknite na ikonu ozubeného kolesa v hornej časti ľubovoľnej stránky služby Gmail.
Kliknite na položku Nastavenia pošty.
V časti Môj obrázok kliknite na odkaz Vyberte obrázok. Zobrazí sa okno Odovzdať obrázok.
Môžete odovzdať novú fotografiu zo svojho počítača alebo vybrať fotografiu z webových albumov Picasa alebo zo svojich predošlých fotografií profilu Google.
Potiahnutím vyznačenej oblasti orežte fotografiu alebo zmeňte veľkosť oblasti kliknutím na jeden z rohov oblasti a potiahnutím. Ak chcete fotografiu upraviť, kliknite na položku Upraviť fotografiu v nástroji Picnik.
Kliknite na položku Nastaviť ako profilovú fotografiu.
Pomocou prepínačov vedľa odovzdanej fotografie na stránke Nastavenia môžete určiť, či sa má vaša fotografia zobrazovať všetkým používateľom služby Gmail alebo iba tým, s ktorými sa chcete zhovárať.


Táto možnosť Viditeľný pre všetkých znamená, že vašu fotografiu bude môcť vidieť každý, komu pošlete e-mail alebo kto pošle e-mail vám. Ak máte verejný profil Google bez fotografie a vyberiete túto možnosť, váš obrázok sa použije vo vašom profile Google a bude viditeľný pre ostatných.
Možnosť Viditeľné len osobám, s ktorými sa chcem zhovárať zahŕňa používateľov, ktorí môžu vidieť, či ste online a môžu sa s vami zhovárať.



Keď odovzdáte svoju fotografiu, budete ju môcť zobraziť alebo zmeniť na stránke Nastavenia. Ostatným používateľom sa vaša fotografia zobrazí, keď prejdú kurzorom cez vaše meno v konverzáciách alebo v zoznamoch kontaktov. Okrem toho sa zobrazí aj ako vaša fotografia v službe Google Talk. Podobne sa fotografie vybraté v službe Google Talk použijú aj v rozhraní služby Gmail, hoci zmeny sa môžu prejaviť o niečo neskôr. Ak máte profil Google, zmeny obrázka v službe Gmail sa prejavia vo vašom profile Google.
Kabaka123
28.04.12,14:18
toto som čítala, poznám to, ale aj tak to nefunguje...