lapejko
26.04.12,20:54
Do tejto rubriky vďakabohu často nemusím, tentoraz by som však chcel osloviť kolegov poraďákov kvôli mojej susede a jej dvojročnej dcérke, ktorej sa po nejakom očkovaní spomalila schopnosť chodiť, stáť a ďalšie komplikácie...Zažili si komplikácie so susedmi oproti kvôli ktorým nemohli stavať až kým som im nepovolil zatiaľ trvalý prechod cez náš pozemok a keď sa trochu usadili, do nového domu nové dieťa a tu máš... Lucia má veľkú rodinu, ktorá keď môže pomôže, teraz ide s malou do Piešťan na liečenie, ktoré ak som dobre rozumel bude stáť cca 2600,00 €, ide o nejaké rehabilitačné cvičenia s dobrými referenciami a samozrejme mimo siete poisťovní. Väčšiu časť jej požičal brat, manžel odišiel zarobiť do Prahy a ona skúša niečo zohnať cez tie 2% daní, akurát že už trochu neskoro. Ja ako živnostník ju z daňami veľmi nevytrhnem skôr jej dokážem niečo prispieť napr. jednodňový zárobok.Posuniem tu link na jej stránku kde ona podáva podrobnejšie informácie, snažím sa vystupovať aspoň tu na Porade ako garancia jej serióznosti a chcem dúfať že zopár ľudíby mohlo pomôcť príspevkom, radou alebo tipom ako z toho von...Ďakujem - http://www.havrilkova.host.sk/
Zitulda
27.04.12,15:26
posúvam
terezamaria
27.04.12,15:51
Zitulka Ty si to ako čítala? Veď to sa mihá každý okamih, ešte aj pri takomto oznámení záležalo na imidži ?........Nedá sa to zastaviť a nastaviť, aby sa to dalo prečítať a aby sa dalo reagovať????
Zitulda
28.04.12,04:18
Terezka, pravdupovediac, nebolo to skoro prečítané, ale napriek mihotaniu som prečítala, stak, ze som si jednotlivé obrázky písala po častiach.Keby som mala diktafón doma, bolo by skôr.
Obr.č.1 - Táto stránka je venovaná malému - skoro 2. ročnému dievčatku, Paťke Havrilovej, ktorájednou z milióna detí, ktoríým diagnostikovali infaltilnú alternujúcu hemiplégiu - vzácne neurologické ochorenie, ktoré sprevádzajú striedavé paralizácia polovice tela, v trvaní niekoľkých dní.
Obr.č.2 - Vďaka prekonaným 4. záchvatom Paťka zaostáva vo vývoji, má poškodenú jemnú motoriku a jej telo a svalstvo bolo oslabené natoľko, že ani skoro rok po poslednom záchvate nie je schopná sama sedieť. Denne viac ako rok cvičí s mamkou Vojta a je pravideľne lekármi a rehabilitačným centrom sledovaná, ale sedieť a nie šete chodiť zatiaľ nemôže.
Obr.č.3 - Existuje špeciálna rehabilitácia v súkromnom rehabilitačnom centre ADELI v Piešťanoch, ktorá by mi mohla pomôcť...cena 2.týždňovej liečky je 1900 €...Liečba je pomerne finančne náročná, preto Vás chceme poprosiť o pomoc.Dajme Paťke šancu postaviť sa na vlastné nohy.
lapejko
28.04.12,21:11
mihotalo to aj mne, ale keď stlačíte home na lište, máte normálny text so všetkými informáciami a v kontakte je uvedená adresa, číslo účtu a dalšie overiteľné informácie. Je mi trochu trápne, že donedávna som ani ja som o tom tak podrobne nevedel aj keď som málokedy doma...
Kvaka
28.04.12,21:30
Ja som to práve v Home neprečítala, ale v sekcii O mne hore na lište
http://www.havrilkova.host.sk/about.html
lapejko
30.04.12,20:19
áno správne, mimochodom včera odcestovali ale dlh ostáva, ja som trochu prispel...
lapejko
04.05.12,20:44
oživujem...
Zita5
07.05.12,05:45
Posúvam ....
lapejko
13.05.12,07:38
Pjosím,pjosím, kojunku pjosííím...Paťka.
Melnick
13.05.12,08:35
Pjosím,pjosím, kojunku pjosííím...Paťka.

Idem hneď poslať, no nie kojunku , ale nejaké to euričko.


Zároveň tému posúvam !


mimotemy: hanba nášmu zdravotníctvu, ktoré nedokáže pomôcť tým, ktorým sa pomôcť dá.

Hanba všetkým celebritám, ktoré sa pretŕčajú v smotánke a ukazujú sa s veľkými šekmi, ktoré odovzdávajú nemocniciam na prístroje so sumami, na ktoré sa aj tak poskladali obyčajní ľudia .


Hanba sponzorom , ktorí obdarovávajú missky autami, domami, dovolenkami a zabúdajú na tých, ktorí nevedia zarobiť toľko, že im vyteká z vreciek. Ale... chorí im zasa neposkytne príjemne strávenú noc, tak ako to urobia missky.


Nech sa už konečne prestane omieľať, že máme zdravotníctvo zadarmo !!!!!!! Otrčené vrecká vidím všade. Fuj.
Melnick
13.05.12,08:53
Odoslané - z účtu SLSP - VS 13052012 - od PJ.



Pošlem ešte 2% . :)
lapejko
13.05.12,21:16
rodičia veľmi pekne ďakujú.
lapejko
20.05.12,17:50
takže už sú týždeň doma , Lucia je trochu spokojnejšia, po liečení sú malé pokroky a hlavne nový smer ako cvičiť a zopár nových info.
Melnick
03.06.12,15:45
posúvam