agidan
27.04.12,09:28
a
tienik
27.04.12,09:20
odkial plnena?
alaya1
27.04.12,14:57
Ak je plnena z boku, ja avivaz davam az pred pslednym natahovanim vody, nie naraz s praskom.
agidan
28.04.12,08:19
odkial plnena?

Je plnena z boku.
agidan
28.04.12,08:20
Lenze to treba stale striehnut. Mam 7 mesaacne babo.
Katy a R
28.04.12,08:31
skontroluj násypku - či sú tam dobre tie priehradky. A aký je to problém "striehnuť" - veď po skončení celého prania jednoducho dáš ešte jedno pláchanie s avivážou.
Ja napr dávam pláchanie viackrát - a hlavne pri detskom prádle by som iba jeden cyklus nenechala;)

Pri Wirpúlke mi to robilo - bola tam taká priehradka v násypke - keď bola slabo zasunutá. Teraz ani neviem, lebo dávam aviváž "po" .. idem to dnes skontrolovať ..
Martin1310
28.04.12,08:41
Aj naša pračka plnená z boku to robí,žena už to má vystriehnuté kedy treba dať aviváž a dáva ju tam až ked treba.Akurát ked to nechá na mna tak sa to semtam nejak nepodarí.
tienik
28.04.12,19:01
no, nam to ribieva zhora plnena. Zistil som, ze vtedy su upchate "avivazove" kanaliky a voda preteka ako chce. Riesim to odbratim nasypky, jej ponorenim na noc do vody. A potom na druhy den to poriadne preplachmem sprchou. Neviem preco, ale mam pocit ze vsetky avivaze maju tendenciu usadzat sa na vsetkom.
zamborskyjan
29.04.12,09:53
Dobrý deň, ja mám opačný problém s avivážou. Aviváž ostáva v priehradke a nevyplavuje sa. Ide o pračku Elektrolux z boku plnenú. Neviete mi niekto poradiť v tomto probléme?. Už som vyčistil aj so savom - vydenzifikoval násypku .
jahoszmsk
29.04.12,11:12
tie násypky na prášok a aviváž je najlepšie vybrať von a poriadne vyumývať teplou vodou a nechať to celé vyschnúť, asi je tam nalepený zvyšný prášok a aviváž, sú tam upchaté kanáliky. nám to robí keď kombinujeme raz tekutý prášok, raz obyčajný prášok...