danieljezik
27.04.12,12:25
Ako zmenit hlavicku datum a cas e-mailu na gmaily? rucne prekopirovat a jednotlivo vo Worde to ide...no ked to potrebujem spravit v asi 100 mailoch, ktore sa prikladaju ako prilohy? :mee: idealne mat moznost nahradit datum a cas inymi udajmi.
Dakujem velmi pekne.
Pidgey
27.04.12,14:03
No, pokial ich mas ulozene ako subory na disku, tak cez program pspad editor je mozne hromadne nahradzat text v dokumentoch (vies si nastavit v ktorych podla priecinka a pripony). pokial ich mas ale na webe, resp v udajovom pricienku posty, tak ma nenapada ziadne riesenie. jedine ako som pisal , skusit to nejako hromadne ulozit na disk a potom hromadne zmenit
Stefan2005
27.04.12,15:08
najprv som pochopil otázku, že ako zmeniť dátum tlače ("v tlacovom vystupe") - už som chcel písať veľmi jednoduché riešenie, ale tebe ide asi o zmenu dátumu doručenia mailu - a to je už iné kafe. Podľa mňa tento dátum by sa nemal dať vôbec v ničom zmeniť (stráca sa vypovedacia schopnosť a dôveryhodnosť mailu) - divím sa, že to ide vôbec kopírovať ako textový reťazec (osobne by som riešil tento údaj ako needitovateľný grafický prvok)...
danieljezik
27.04.12,16:45
No, pokial ich mas ulozene ako subory na disku, tak cez program pspad editor je mozne hromadne nahradzat text v dokumentoch (vies si nastavit v ktorych podla priecinka a pripony). pokial ich mas ale na webe, resp v udajovom pricienku posty, tak ma nenapada ziadne riesenie. jedine ako som pisal , skusit to nejako hromadne ulozit na disk a potom hromadne zmenit
Keby to bol rovnaky udaj tak to ide lahko .. makro CTRL H.....a nahradit...len ten udaj sa meni.....myslim ze zostava iba dlzka celkoveho retazca datumu aj s casom... 25 znakov pri systemovom nastaveni formatu datumu....
udajov o datume je tam viac... 1. problem nejde o jeden vyskyt....2. datumy siu rozne...prichodu mailu.. ide o to aby vystup.. finalna odpoved bola v jednom datume....ide hlupu byrokraciu....ale chcu to tak... viem to porisit rucne.. ale hladam moznosti... dakujem za snahu.
avalik
27.04.12,17:22
Keby to bol rovnaky udaj tak to ide lahko .. makro CTRL H.....a nahradit...len ten udaj sa meni.....myslim ze zostava iba dlzka celkoveho retazca datumu aj s casom... 25 znakov pri systemovom nastaveni formatu datumu....
udajov o datume je tam viac... 1. problem nejde o jeden vyskyt....2. datumy siu rozne...prichodu mailu.. ide o to aby vystup.. finalna odpoved bola v jednom datume....ide hlupu byrokraciu....ale chcu to tak... viem to porisit rucne.. ale hladam moznosti... dakujem za snahu.

tak prijat organizacne opatrenia aby odpovede na email boli odoslane v rovnaky den ako boli dorucene - ale aj tu by mal deadline aby sa to dalo splnit