josadko
27.04.12,23:09
Ahojte, vie mi niekto poradiť, kde by som ešte teraz hlavne v Banskej Bystrici zohnal semená gaštana jedlého? Chcem si ich zasadiť. V Tescu ich už nepredávajú. Resp. má niekto ešte pár gaštanov?

Ďakujem za skorú odpoveď.
zalobaba
27.04.12,21:26
Ak si chceš gaštany užiť aj ty, nielen tvoje deti, tak si kúp radšej mladé stromčeky, a pri nich však budeš na prvé plody čakať 10 rokov. A nezabudni, že gaštany musíš mať aspoň dva, sám jeden si pri opeľovaní nevystačí.
josadko
29.04.12,08:06
Dakujem, ale ja to chcem pestovat okrasne na balkone, mal som to minuly rok. Je to krasna rastlina, a skor ma bavi si to vypestovat sam zo semiacka, nie uz kupit hotovu rastlinu :o)
wabi
02.05.12,00:33
Príď si prene doNitry alebo niekoho pošli...
josadko
03.05.12,06:52
A vedel by si mi par semienok poslat postou napr. na dobierku, aby som ti zaplatil postovne pripadne aj tie semienka? Som z BB, velmi by mi to pomohlo.
henrieta3
03.05.12,07:05
A vedel by si mi par semienok poslat postou napr. na dobierku, aby som ti zaplatil postovne pripadne aj tie semienka? Som z BB, velmi by mi to pomohlo.
ak sa nemylim, gastan ma semena plody gastana, najdi gastany a zasad, ja som mala na balkone pagastan konsky, bol taky velky, ze som ho musela presadit do zahrady, tak isto aj orgovan, krasne kvitol, uz stoji pred panelakom