danmag
29.04.12,11:13
Dobry den.
Potreboval by som poradit ako by sa dali odblokovat stranky od adobe...
Ja som spravca a neviem o tom aby som nieco blokoval, znicoho nic sa to stalo :) neviem sa dostat na ziadnu stranku z mojho prehliadaca, skusal som to aj z notebooku aj z telefonu ale problem je v tom ze to vyzera ako keby som to mal zablokovane cez siet. samozrejme vsetky ostatne stranky krasne nacita len nie tie od adobe nie ...

preinstaloval som windows 7 ultimate ale ani to nepomohlo...stranku nenacita...takze problem bude v sieti ale neviem si s tym rady ...neviete niekto ako nato?

Dakujem a prajem pekny den.
Daniel
jahoszmsk
29.04.12,11:18
možno je stránka blokovaná v routri, treba sa pozrieť do jeho nastavenia.
prípadne sem napíš typ routra.
jahoszmsk
29.04.12,11:54
Situacia C: login admin/ heslo admin si zmenil pri inštalácii routra na niečo iné.
danmag
29.04.12,13:12
Dakujem za postrehy.

Router:
NETGEAR N 600 WDBR WNDR 3400

Na boku je stitok a je tam SECURITY PIN ale ved mne vsetky ostatne stranky idu len nie od adobe.com
To je jedina stranka ktoru mi nejde nacitat...
Inac nic som nerobil s pripojenim takze som nemenil ziadne hesla atd...
misoft
29.04.12,13:59
Ak má router kontrolu, vstúpiť do nej (cez nastavenia) a "natvrdo" povoliť túto stránku, prípadne označiť ako dôveryhodnú.
jahoszmsk
29.04.12,18:59
A nevieš prosím ťa kde sa dá kúpiť ten telnet ? A je to to na váhu alebo od litra ?

A že niktoré routre majú separovaný telnet login od html loginu, spomínal pán farár.

Klient služby Microsoft Telnet kúpiš na litre,ale smie sa predávať iba v období od 1. augusta do 30. novembra. Ani o deň skôr, ani o deň neskôr. Presne tak ako dobrý burčiak.
Charon
01.05.12,08:12
Môj typ: hosts
Nejako sa do hosts dostal reťazec adobe a s tým súvisiace aj blokovanie prístupu na stránku. (toto mohol spraviť aj nejaký software, ktorý máš nainštalovaný v každom zariadení. Pripájal si sa aj cez nie Tvoj NTB?)

Skúsil si ping na adobe? Aká je odozva?
1) cmd
2) ping www.adobe.com (http://www.adobe.com)

alebo zistiť, kde sa to zastaví:

1) cmd
2) tracert -h 100 www.adobe.com
Charon
01.05.12,11:25
Secure pin je o povolení prístupu na Tvoj router - typ ochrany, ktorý sa dá VEĽMI jednoducho obísť. Nemá to nič so samotným nastavením routra. Je to skôr bezpečnostné riziko.