spartakovec876
29.04.12,14:25
Zdravím, mám jednu konkrétnu otázku ohľadom toho, že idem kupovať mobilný telefón SE XPERIA X10 v celkom good stave, lenže nejde zapnúť. Respektíve keď sa ho predávajúci pokúsi zapnúť tak len 3x zabliká potom zasvieti na červeno a zhasne...v čom je chyba ? koľko by mohla stáť oprava ? Stač len informačne, resp. poradiť v čom je asi tak chyba...ďakujem :confused:
ewita888
29.04.12,12:28
a nie je vybitá baterka?
lujza.j
29.04.12,12:29
ja neviem v čom je chyba...to možno chlapi ti povedia, ale prečo ideš kupovať niečo čo už teraz nie je v poriadku? ved na trhu je toľko mobilov?
spartakovec876
29.04.12,12:47
Lebo je za polovičnú (ak nie aj viac ako polovičnú) cenu ako sa predávajú normálne mobily ...a ešte nie som rozhodnutý, takže keby to bola menšia chybička tak by sa to vyplatilo ...a dík za odpovede...
misomiso
29.04.12,13:02
Zdravím, mám jednu konkrétnu otázku ohľadom toho, že idem kupovať mobilný telefón SE XPERIA X10 v celkom good stave, lenže nejde zapnúť. Respektíve keď sa ho predávajúci pokúsi zapnúť tak len 3x zabliká potom zasvieti na červeno a zhasne...v čom je chyba ? koľko by mohla stáť oprava ? Stač len informačne, resp. poradiť v čom je asi tak chyba...ďakujem :confused:

Tak to je naozaj v excelentom stave.
misoft
29.04.12,14:06
..... ale prečo ideš kupovať niečo čo už teraz nie je v poriadku? ved na trhu je toľko mobilov?
+

Lebo je za polovičnú (ak nie aj viac ako polovičnú) cenu ako sa predávajú normálne mobily ...a ešte nie som rozhodnutý, takže keby to bola menšia chybička tak by sa to vyplatilo ...a dík za odpovede...

Nelogická logika: lebo ho chce a je za polovicu - no na opravách zaplatí dvakrát toľko - výsledok - cena bude 1,5 násobok nového mobilu.

BTW: pokiaľ niečo už pre predvádzaní nefunguje - padám preč, lebo výrobok je aušus, alebo pokazený. To radšej kúpim nový a so zárukou.
Braňo
29.04.12,14:16
Neviem, aké šetrenie je na tomto mobile, keď uvádzaš, že nefunguje. Tento mobil normálne zoberiem za 9 eur cez paušál a aj to môžem povedať, že za takúto cenu je kopec lepších...
marjankaj
29.04.12,14:19
Lebo je za polovičnú (ak nie aj viac ako polovičnú) cenu ako sa predávajú normálne mobily ...a ešte nie som rozhodnutý, takže keby to bola menšia chybička tak by sa to vyplatilo ...a dík za odpovede...
To sa naozaj vyplatí. A prečo mu neponúkneš aj päťnásobok?
brodozz
29.04.12,15:36