nika2610
30.04.12,15:11
Dobrý deň, už vyše 5 rokov máme umývačku Whirpool, soľ sme dopĺňali len raz a odvtedy si ešte nevypýtala, avšak riad je stále matný, čmuhový s bielym povlakom. Leštidla má dosť. Taktiež máme problém s tým, že po doumývaní máme v umývačke celú tabletu prilepenú na dverách alebo padnutú na dne. Skúšali sme aj použiť gél, riad je však stále taký nedokonale umytý a to vždy používame ten najväčší program. Prosím o radu, ak máte s niečím podobným skúsenosti. Vopred ďakujem :)
daria29
01.05.12,11:50
vela sa pisalo o mycke,ale co mozes urobit :ak nesignalizuje sol,tak raz za cas sa pozrem- sol nasypem, davam hrubozrnnu sol,nie praskovu.lestidlo mas, takpouzivaj gel,ale davajmenej,mozno ho davas vela.ja mam na odmerke na mycke 20 ml , ale davam menej, potom tak nepeni. mala som tiez biely povlak na nadobach, bolo to z toho, ze som dala vela prasku, myslela som, ze cim viac ,tym lepsie umyje, opak je pravdou.niekedy dam cajovu lyzicku.tablety sa rozpustaju od 50 stup.niektora mycka je stavana iba na tekute. ale to namnikto nepovie.skusaj..
lujza.j
01.05.12,12:22
tu je celá mega téma http://www.porada.sk/t62321-umyvacka-riadu-rozne-technicke-problemy-matne-pohare-problemy-s-tabletkami.html načo zakladáš novú... najprv použi vyhľadávač to na porade.....