cocek123
30.04.12,23:01
Dobry den
Objednali sme si stavebny material od firmy Heluz - brusene tehly komplet na cely dom a preklady,zalozenie prveho radu.
Bolo nam povedane, ze zakladacia malta a celoplosne lepidlo su v cene.
Po zakladani prveho radu sme zistili, ze zakladacia malta nam nestaci ani na obvodne a nosne murivo a pritom sme mali zakladovu dosku velmi presnu,odchylka 3-4 milimetre na 19 metroch co nam potvrdil aj technik z Heluzu.
Momentalne sme v takej situacii, ze nemame naco ulozit prieckove tehly a je ich dost vela.
Ide nam hlavne o to, ze nechceme dokupovat nieco za co sme uz zaplatili.
Z firmy Heluz sme dostali kontakt na osobu, ktora riesi reklamacie v nasom regione, napisali sme mu nas problem ale ziadna odpoved.
Pisali sme reklamacnemu technikovi do Ceska a zase ziadna odpoved.
Poprosil by som o rady tych, ktory riesili reklamaciu u tejto firmi a prijal by som neake rady ako postupovat v pripade, ked nas budu nadalej ignorovat.
Dakujem za pomoc.
mendo933
01.05.12,04:39
Ja si myslim ze mam bohate skusenosti s menovanou firmou. Je to na dlhe lakte . Tehly mi vyreklamovali ,vyrovnanie rozdielu bolo uz tahsie. Vyse 1/2 palety prieckoviek som reklamoval a presiel vyfotit zastupca 23.12.2009 a do dnesneho dna som este peniaze nevidel. Ak si kupoval cez stavebniny tak najprv bombardovat ich , ak priamo tak otravovat obchodneho zastupcu pre danny region a len pisanie nestaci. Brusene som nebral tak presne neviem , ale ako davaju k palete vrecko malty tak môzu davat len urcite mnozstvo zakladacej malty, vsetko maju uvedene v cenniku
220870
01.05.12,04:52
Hrúbka malty závisí od krivosti dosky a šikovnosti murára.Ak vám dali prené predpísané nožstvo tak sa nič nenasťažujete.Odporúčam.Kúpte si vrecko Unimalt-u trochu piesku 0-2 (Šatín) a zbytočne sa nad tým nerozčulujte.
cocek123
01.05.12,09:07
Doska bola velmi presna, odchilka 3-4 milimetre a robyl (dohliadal) to majster z heluzu ktory tiez potvrdil ze len zriedka sa stretne takou presnou pracou.
Heluz uvadza ze prislusne mnozstvo malty k tehlam je v cene a preto by som nerad platil za nieco co som uz zaplatil.
Mame tu aj 1/2 palety 38 rozbytich , to som nechcel reklamovat ale asi budem musiet po tomto vsetkom aby som toho technika zobudil.
Uz sa dopredu bojim ci mi staci celoplosne lepidlo lebo to nemaju v ziadnich stavebninach v okoli.