Snajper2
01.05.12,18:23
pred nejakým časom sa mi začalo s nechtom na nohe robiť niečo zvláštne a neviem, že čo to je(ten fliačik vľavo je znamienko a prepáčte za kvalitu fotky)
http://imageshack.us/photo/my-images/513/snmka064.jpg/
arizona
01.05.12,16:35
myara
01.05.12,16:43
100% je to mykoza, ale uz pokrocile stadium, treba ist ku koznemu, liecba bude dlha a bez tabletiek to asi nepojde, a takmer urcite ten necht odpadne
DanielaSL
01.05.12,16:44
Veru najlepšie ku kožnému. Mne sa takto sčudáčil necht na palci...tiež som myslela, že to je pleseň a vykľulo sa z toho, že v dôsledku toho, že mám poškodený nerv v nohe, tak nie je necht vyživovaný a takto zhrubol......
pasuliatko
01.05.12,17:51
horšia fotka nebola? to je plieseň na nechte...
srska
01.05.12,17:59
tak nakrátko ostrihané nochty na nohe? inak mal som tiež - mne pomohlo vystrihovať postupne a vetrať - za cca 1,5 roka to bolo ok aj bez liekov
lujza.j
01.05.12,18:06
tak nakrátko ostrihané nochty na nohe? inak mal som tiež - mne pomohlo vystrihovať postupne a vetrať - za cca 1,5 roka to bolo ok aj bez liekov
asi ešte zimný strih.... ja mám zimný a letný strih:D
Snajper2
02.05.12,15:06
tak nakrátko ostrihané nochty na nohe? inak mal som tiež - mne pomohlo vystrihovať postupne a vetrať - za cca 1,5 roka to bolo ok aj bez liekov

mne práve že ten necht prestál aj rásť a neviem prečo
DanielaSL
02.05.12,15:14
No a to presne nerastie ani ten môj..čo zhrubol vďaka tomu,že nie je vyživovaný.....
pasuliatko
22.06.12,21:34
prosímo o radu...
už asi 3 tí rok mam na nechte na nohe (palec) plieseň, nedá sa to ničím vyliečiť...
najhoršie je,že necht mi nerastie, odumrel a ja sa bojím,že mi odpadne...drží ale to už iba pomocou vôle...
pýtala som sa chirurga či by sa to dalo odstrániť a povedal, že dalo ale neslubuje mi,že mi necht narastie pretože môžem mať z plesne nenávratne poškodené nechtové lôžko...
čo mi na to poradíte?som zúfalá,...neviem či je horšie nemať necht alebo homať taký aký je,,,
hubatá
23.06.12,03:54
Zatiaľ si ho hádam len nalakuj, možno vydrží po dobu kým ti pod ním niečo nenarastie, aby si tam nemala živé mäso.... čo už iné ti zostáva. No a potom keď budeš mať to lôžko preliečené, tak na ozdobu nejaký gelový so srdiečkom si kúp.
lujza.j
23.06.12,15:23
prosímo o radu...
už asi 3 tí rok mam na nechte na nohe (palec) plieseň, nedá sa to ničím vyliečiť...
najhoršie je,že necht mi nerastie, odumrel a ja sa bojím,že mi odpadne...drží ale to už iba pomocou vôle...
pýtala som sa chirurga či by sa to dalo odstrániť a povedal, že dalo ale neslubuje mi,že mi necht narastie pretože môžem mať z plesne nenávratne poškodené nechtové lôžko...
čo mi na to poradíte?som zúfalá,...neviem či je horšie nemať necht alebo homať taký aký je,,,

je fajn...ale nechcela by si zájsť za kožnou.....ja som úchylná na nechty aj na rukách aj na nohách a celkovo vzhľad a starostlivosť....ja by som volila "buď alebo" ak je v zlom stave tak by som ho dala odstrániť...ved načo by mi bol...viem, že liečba je zdĺhavá:(
určite zájdi za kožnou...možno sú aj nejaké lieky na nechtové lôžko. prihoď nejaké vitamíny...možno ho naštartuješ;)
za kožnou.....hned tento týždeň!!!!!:D ale určitééééé;)
pasuliatko
23.06.12,17:26
takto práveže fungírujem už 3 rok...
pasuliatko
23.06.12,17:28
je fajn...ale nechcela by si zájsť za kožnou.....ja som úchylná na nechty aj na rukách aj na nohách a celkovo vzhľad a starostlivosť....ja by som volila "buď alebo" ak je v zlom stave tak by som ho dala odstrániť...ved načo by mi bol...viem, že liečba je zdĺhavá:(
určite zájdi za kožnou...možno sú aj nejaké lieky na nechtové lôžko. prihoď nejaké vitamíny...možno ho naštartuješ;)
za kožnou.....hned tento týždeň!!!!!:D ale určitééééé;)

problém je v tom,že ja som ku kožnej chodila, najprv mi dala lieky proti pliesni, potom krem, neskor vodičku a nič mi na to nepomohlo...takže tak...
lujza.j
23.06.12,17:51
problém je v tom,že ja som ku kožnej chodila, najprv mi dala lieky proti pliesni, potom krem, neskor vodičku a nič mi na to nepomohlo...takže tak...
ahá....a skúsila si aj inú....viem že je to nepríjemné chodiť od jednej k druhej....ale kožní lekári sú takí...mne kým vyliečili "pytyriázu" a strafili sa do liekov, tak im to trvalo 1rok:(
lapejko
23.06.12,18:09
babenky kúpte si koloidné striebro s vyššou koncetráciou, doporučujem potierať postihnuté miesto už v počiatočnom štádiu a užívať striebro aj perorálne, funguje to, striebro likviduje zápaly, plesne a baktérie...
pe84
11.07.12,12:16
na plesen na nechtoch odporucam vyskusat Canespor sadu na nechty a to cim skor, kym sa to zbytocne nerozsiri, liecba je velmi ucinna, trva asi 6 tyzdnov a da sa pliesne uplne zbavit, staci aplikovat 1 x denne, najlepsie samozrejme na noc, sada sa da zohnat v lekarni za velmi dostupnu cenu
pasuliatko
11.07.12,15:21
skúšali ste niekto prípravok z múdrej huby?