danoBA
05.05.12,09:08
zdravim vas ma niekto skusenosti s tymto modelom fotoaparatu? precital som uz vela recenzii ale tie byvaju platene vacsinou tak sa takto chcem spytat ci ho niekto ma odksusany....na bezne fotenie ako su chaty, dovolenky atd...vdaka
kozlíček
05.05.12,11:32
zdravim vas ma niekto skusenosti s tymto modelom fotoaparatu? precital som uz vela recenzii ale tie byvaju platene vacsinou tak sa takto chcem spytat ci ho niekto ma odksusany....na bezne fotenie ako su chaty, dovolenky atd...vdaka
No,ja osobnú skúsenosť nemám,používam Nikon a Olympus,ale sused si ho kúpil a už mu vybavujem tretiu reklamáciu,blížime sa k vráteniu peňazí.Neviem koľko máš rokov,ale ak si chceš ešte trocha užiť,tak ja by som volil čím skôr sa vzdialiť od zn.Fuji....Ale,je to môj názor.Rozhodni sa podľa seba!!!
noel.g
06.05.12,12:15
suhlas s prispevkom vyssie, radsej prisetrit a ist do niecoho kvalitnejsieho. ja osobne mam velmi dobre skusenosti s kompaktmi od panasonicu a cuduj sa svete posledne ma naozaj prijemne prekvapil aj samsung WB 700, ktoreho cena sa uz nepohybuje na hranici do 300 eur ako na zaciatku predaja, ale jeho ceny klesli viac ako o 50%, je celohlinikovy, vynikajuci objektiv, plus moznost manualnych nastaveni tak ako pri zrkadlovkach.


http://www.youtube.com/watch?v=Ro0x6Uddlpg