Pidgey
07.05.12,09:40
Zdravim, mam jednu otazku ohladom preinstalovania MS Outlooku.
Idem preinstalovat cely komp a chcem preniest staru postu do novej instalacie.
Preinstalovat MS outlook a preniest udajove priecinky viem, ale chcem zabranit tomu, aby sa mi nenacitala opatovne posta, co uz je stiahnuta. v outlooku mame nastavene, aby sa posta ukladala na servri 30 dni, a teda ked preinstalujem PC, tak sa mi tato 30 dnova posta opat stiahne a budem ju tam mat duplicitne. Je niekde v PC nejaky subor alebo co, co by som mal tiez zazalohovat, kde je info, ktora poista je uz stiahnuta. Posty nam chodi naozaj vela, a za ten mesiac by to boli stovky mailov, ktopre su uz niekde ulozene, tak aby sme tam nemali "bordel"
Vopred dakujem za kazu radu.
jahoszmsk
07.05.12,14:23
pistik71
08.05.12,18:40
K tomu predchadzajucemu este doplnim, ze ak nechces mat duplicitne tu postu za 30 dni, tak si este pred instalaciou nastav v Outlooku ze na serveri sa posta ukladat nebude, daj odoslat/prijat, a vsetko budes mat lokalne. Nasledne odzalohovat PST subor s postou a po preinstalacii ho vymenit za ten co ti vznikne po novej instalacii. A vlastne ani nepises aky mas Windows, je to dost podstatne.

Dalsie moznosti su napr.:
http://windows.microsoft.com/sk-SK/windows-xp/help/setup/move-files-and-settings-to-new-computer
http://windows.microsoft.com/sk-sk/windows7/Transfer-files-and-settings-from-another-computer
Pri nich prenesies aj nastavenia, a to aj inych programov.
Pidgey
09.05.12,01:05
Dakujem za linky. Pistik71, dik za nasmerovanie. tak som bol zamerany na to ze musim mat stale na servri zalohu poslednych 30 dni, ze ma nenapadlo, ze staci to urobit ako pises, stihanem si vsetku postu do pc lokalne, to budem mat aj odzalohovane, a v novej instalacii iba opatovne nastavim uchovavat 30 dni kopie na servri.
Vdaka
Inak, je to win XP, a office 2003 (XP), uz som to robil cca niekolko krat,ale nikdy som neriesil,tie kopie na servri, resp ich nebolo vela a jednocuho sa po opatovnom stiahnuti zmazali. teraz je toho dost, tak tak preto...