katynka5555
07.05.12,10:09
Ahojte,chcela by som sa spytat ako si mam zabezpecit pocitac, len tak na heslo, napr:nejaky subor. ak by som nan ho klikla pytalo by heslo, ja by som ho dala. Nic velmi zlozite ,lebo sa obavam,ze by som to nedokazala naistalovat a este aj pracovat. Dakujem :)
Janyke
07.05.12,08:40
Velmi jednoduchy a dobry program na to co potrebujes je Lock Folder XP.
katynka5555
07.05.12,08:43
dakujem ;)
katynka5555
07.05.12,08:51
a to nebudem muiet pri kazdomspusteni noteb. zadavat heslo ?
Fero11
07.05.12,10:16
je vela moznosti, ide o to co konkretne chces chranit. Asi najlepsia ochrana je zbalit a zaheslovat (to sa vsak pouziva skor na prenos suborov, alebo ak sa s nimi casto nepracuje (napr. ja mam zbalene v takomto subore zoznam vsetkych mien a hesiel)).
Ake konkretne subory potrebujes chranit ?
doc, xls, jpg ....
Este existuje aj sikovny nastroj disk password protection, ten ti na PC skryje celu particiu, cize ked niekto pride na PC, tak vobec nevidi tu particiu, ktora je skryta
misoft
07.05.12,10:40
a to nebudem muiet pri kazdomspusteni noteb. zadavat heslo ?
No práve! Tým, že "zahesluješ" súbor, bude tento chránený pred otvorením pre každého (teda aj teba) - takže každé "otvorenie" súboru bude žiadať heslo.
katynka5555
08.05.12,19:08
chcela by som zaheslovat typicke subory: ako nejake zalozky, word dokumenty, priecinky.. atd.
ale viete nieco jednoduchce, co nenarusi ostatnych pouzivatel ( sestra,...) nechcem vytvarat nejaky novy "ucet" , len urcity subor si dat pod zamku ;)
arizona
08.05.12,19:35
chcela by som zaheslovat typicke subory: ako nejake zalozky, word dokumenty, priecinky.. atd.
ale viete nieco jednoduchce, co nenarusi ostatnych pouzivatel ( sestra,...) nechcem vytvarat nejaky novy "ucet" , len urcity subor si dat pod zamku ;)
neviem, preco nechces novy ucet,ale mne sa to zda ako najjednoduchsie riesenie,ak PC pouzivaju viaceri pouzivatelia ;)