stinusa
07.05.12,15:32
Dobrý den, má niekto skúsenosti s plastovými oknami od firmy Madux? Zatial je pre nás ich ponuka najzaujímavejšia...ale človek sa predsa len trošku bojí - kedže nejde o málo penazí...Mali by mať pobočky v Bardejove, Prešove, Michalovciach, Bratislave, Trnave. Nemá niekto s nimi skúsenosti? Čo je to za firmu a aká je kvalita ich okien?
220870
07.05.12,16:55
Podľa tých pár obrázkov z ich galérie sú plastové okná montované touto firmou veľmo, veľmo biednej kvality.
stinusa
07.05.12,18:38
Majú o niečo lepšie ceny než ostatný...a práve toho sa bojím, že to bude kvalitovo veľmi slabé...ale človek sa teraz snaží ušetriť každú korunu...práve preto som bola zvedavá či náhodou už tu niekto od nich niečo nemá...a nepodelí sa o skúsenosti...
Viera Vargova
20.03.15,08:06
Ja mám okná od firmy madux už 2 roky a som maximálne spokojná. Dobrá cena, kvalitná práca a kvalitné aj okná. Moji známi sa ma pýtali na tuto firmu, odporučila som im a tiež sú spokojní. Netreba sa báť "dobrej ceny", nie je pravda, že čo je drahé, tak je aj dobre. Nakoniec, madux má pobočky od Bratislavy až po Michalovce. Nie je to firma, ktorá sedí v jednej kancelácii a na trhu už je viac ako 10 rokov. MADUX VAM ODPORUČAM !!!
lujza.j
21.03.15,10:27
reaguješ na temu z roku 2012......aj tu téma:
http://www.porada.sk/t194942-madux-skusenosti.html

a ešte tu robíš "masáž".....
bibazolkova
01.01.16,20:03
aj ja mam zlu skusenost s touto firmou.Dala som si robit okno a balkonove dvere.Okno zrejme sadlo a velmi mi prefukuje do izby,bola som vo firme uz 3 krat reklamovat pracu a doteraz žiadna odpoved len síuby,síuby a síuby.A v pondelok tam pôjdem posledny krat a ked to nepôjde po dobrom tak ich dam do telky.Mam znamosti v jojke aj markize.