lussyta
07.05.12,18:37
Ahojte, prosím Vás, neviete náhodou, koľko KB, MB asi tak zožerie Skype?..Sestra je v Rakúsku a má tam obmedzený internet..tak chcem vedieť, či to stiahne veľa..ďakujem..
Fero11
07.05.12,16:55
podla toho ci pouziva aj kameru, resp. len hovor, aleb len chat a ide aj o to, kolko moze preniest ... ak ma obmedzenie na 5-10 GB/mes tak sa nemusi bat, ale ak ma len niekolko MB, tak si treba davat pozor
mecky
07.05.12,17:03
volakedy davno som to meral, bezne hovory 1-2h denne spravili za mesiac nieco cez 1GB
ale odvtedy sa uz tusim menil kodek, takze to moze byt uz uplne inak
Stefan2005
07.05.12,17:04
vzhľadom na ceny internetu v Rakúsku predpokladám, že aj v prípade prekročenia datového limitu to vyjde lacnejšie ako iná, spoplatnená forma komunikácie...
jahoszmsk
07.05.12,17:43
ak nepoužívate aj kameru, tak by to nemalo byť veľa. ak sa dohodnete na nejakom čase, kedy začnete skypovať, prejdete na kartu ovladacie panely, internet, adaptér, (záleží od typu windows), na karte Pripojenie treba kliknúť na Stav siete, máte možnosť zistiť prijaté a odoslané Bajty počas fonovania napr. za hodinu.
arizona
07.05.12,18:15
Ahojte, prosím Vás, neviete náhodou, koľko KB, MB asi tak zožerie Skype?..Sestra je v Rakúsku a má tam obmedzený internet..tak chcem vedieť, či to stiahne veľa..ďakujem..
Velmi malo ;)
Neviem,aky ma net,ale mne Yess 2GB vydrzi aj mesiac. Okrem skypovania denne pracujem na nete cca 5-7 hod.
Len treba davat na stahovanie obrazkov-fotiek, pps a podobnych obrazkovych suborov.
Samozrejme obmedzeny net nie je ja online TV.
arizona
07.05.12,18:20
vzhľadom na ceny internetu v Rakúsku predpokladám, že aj v prípade prekročenia datového limitu to vyjde lacnejšie ako iná, spoplatnená forma komunikácie...
Nie, tam neprekrocis ;)
V dostatocnom predstihu Ti pride sms, kde ta upozorni, ze si mas dobit kredit,alebo ta vypnu.
Nechaju ti este cas na par hodin surfovania.Ak si nedobijes kredit,tak sa jednoducho nepripojis na net.
Ziadne "nekontrolovatelne" doplatky za prekrocenie ako u nas nehrozia.
lussyta
08.05.12,17:42
Ďakujem Vám všetkým..veľmi ste mi pomohli :)..tak teda fajne, môžeme skypovať :)..ešte raz, ďakujem..