kesselo
08.05.12,11:16
Potrebujem radu... zaujala ma reklama na H2O Parný mop X5. Kamarátka si mop objednala a dala mi ho vyskúšať, aby som nekupovala mačku vo vreci, aj keď ho môžem do 30 dní vrátiť. Žiadne zázraky, ktorými ľudia v reklame tak oplývajú sa nekonali, ale škáry v kúpeľni a celkovo kúpeľňu sme takú čistú ešte nemali. Aj napriek nevýhodám, ktoré sme pri skúšobnej manipulácii s týmto strojom odhalili, na kúpeľňu nič lepšie nepoznám. Má to však jeden háčik. Mop sa za tri hodiny prehreje tak, že ho nasledujúcu hodinu nejde použiť... viete čo vyčistím za tri minúty. Nič. Chcela by som vedieť, či máte niekto skúsenosti s týmto mopom a či sa prehrieva tak rýchlo ako ten, ktorý sme si požičali. Ja si myslím, že to nie je normálne. Prehreje sa tak, že cítiť plast... a tri minúty je veľmi krátka doba. Som za to, aby ho dala kamarátka reklamovať, ale chcem vedieť názor ľudí, ktorý majú s týmto mopom skúsenosti. Ďakujem za odpoveď
bulnova
08.05.12,09:31
Mám parný mop Cleaning Kinguž tri roky a neprehrieva sa. Pracujem ním na jedno použitie tak cca pol hod. a je v pohode. Používam len destilovanú vodu. Som spokojná. Vo vašom prípade asi naozaj ide o chybný výrobok - reklamujte.
lujza.j
08.05.12,09:42
alenaja
16.05.12,09:19
jasné, dajte ho reklamovať. Ja som ho kúpila rodičom, na prý krát mama upratala takmer celý dom, robila s tým ozaj dlho. Na druhýkrát išla umývať podlahu a presne ako u vás, do troch minút sa to prehrialo, púšťalo hrozne silný prúd vody a vyplo sa. Ja som to dala reklamovať, no odoslali sme to ešte len v pondelok, takže zatiaľ neviem ako to dopadlo, dám vám vedieť