Dantess
08.05.12,14:15
Ahojte, budúca svokra sa chystá robiť fasádu na dome a podľa mňa je ponúkaná cena vysoká. Neviem to ale reálne zhodnotiť, preto by ma zaujímal váš názor a hlavne názor niekoho, kto si dával robiť fasádu, alebo ju robí.

Bude sa robiť 335m2
v cene je: strojová omietka, lištovanie, malovanie fasádnou farbou, vyplata robotnikov.
v cene nieje zateplenie.
Cena na m2 vychadza 20eur a cela vec vychadza na 6700eur. Je to podla Vas dobra, alebo zla cena ? ďakujem
osky
08.05.12,19:54
no my ideme robit fasadu v juni.
ale aj zateplenu.
najskor sme mali slovensku firmu a pokial viem najlacnejsia bola 27 eur za m2.
neviem presne rozmery,ale tiez mame okolo tych 300 m2 a ta nasa firma chcela za to 16 000 plus naklady na dovoz lesenia,plus by museli u nas spavat i jest-my sme v rakusku a oni nemohli predsa denne dochadzat.
nasli sme madarsku firmu,budu dochadzat denne,nebudu sa u nas stravovat,vsetko cakom prask aj zo zateplenim nebude stat ani celych 11 000 euro.tak je to pekny rozdiel.material maju ten isty,dobry,firma je overena mnohymi nasimi znamimi....myslim ze netreba nic dodavat.ak si niekde blizko madarskych hranic,skus radsej takto.
my sme chceli dat zarobit slovakom,ale za tie peniaze co sme usetrili budem mat super novu kuchynu-napriklad.je predsa rozdiel 11000 a 16 000.....
Matej9876
05.02.14,20:50
a nejaký kontakt by sa na tu firmu nedal nájsť ??? bol by som vám veľmi vďačný
osky
06.02.14,14:40
Matej,firma spravila sice fasadu ok,al ine veci nedokoncila,zhrabli väcsinu penazi a zmizli....kontakt na nich zu nefunguje...su to cigani-zial madari,zase sa len potvrdilo co sme si o nich mysleli,takze neporadim,ale nemas za cim banovat....