peterpeto
10.05.12,19:08
Caute. Stal som na krizovatke, daval som prednost a zozadu do mna vrazilo auto. Spisali sme spravu onehode, kde uznal vinu. Poistnu udalost som nahlasil do poistovne vinnika. Dnes som bol na obhliadke a dal auto do servisu. vymena zadneho naraznika, oprava parkovacieho senzora, svetla, vyklepanie plechu na zadnych dverach. Po servise mi nezostava nic ine, len zaplatit fakturu a poistovna (Allianz) by ju mala preplatit. Ako to je s preplatenim? Nemate skusenosti? Dokedy preplatia a tak... a dufam ze tam nebude nejaka amortizacia :( Je to kia ceed 08/2010, najazdenych necelych 29 tis. km.
tictac7
10.05.12,17:31
čau, alebo ahoj, máš to jedno.... Skús mi však vysvetliť, prečo to tu zahlcuješ?! :mad: :mad: :mad:

http://www.porada.sk/t193973-poistna-udalost-na-vozidle.html

http://www.porada.sk/t193971-poistna-udalost-na-vozidle.html#post2058826
peterpeto
10.05.12,17:36
prepac mrzi ma to, dokopy som sa tu nieco pytal asi druhy krat, nevedel som do akej temy to napisat... aj som to chcel potom vymazat z jednej temy, ale neviem ako :( casto sem nechodim
dalid
11.05.12,08:23
Nie som sina 100% isty, ale v kazdom prípade si mal tuto udalost nahlasit aj ty vo svojej poistovni a overit, ci vinnik oznamil poistnu udalost v tej svojej a dohodnut plnenie z poistky v prospech servisu..
Zial casto sa stava, ze na mieste vinnik nehody si uzna vinu,ale potom to uz nenahlasi vo svojej poistoivni.. :( Priznam, ze toto by zaujimalo aj mna, akov takomto pripade postupovat... (?)
tictac7
11.05.12,08:26
Nie som sina 100% isty, ale v kazdom prípade si mal tuto udalost nahlasit aj ty vo svojej poistovni a overit, ci vinnik oznamil poistnu udalost v tej svojej a dohodnut plnenie z poistky v prospech servisu..
Zial casto sa stava, ze na mieste vinnik nehody si uzna vinu,ale potom to uz nenahlasi vo svojej poistoivni.. :( Priznam, ze toto by zaujimalo aj mna, akov takomto pripade postupovat... (?)

choď na prvý link v mojom príspevku hore (č.2) - tam prebieha diskusia.....