rado3105
12.05.12,09:40
http://ekonomika.sme.sk/c/6372822/nemci-vybrali-z-telekomu-peniaze-cez-lacne-uvery.html

Nemci na nas zarabaju, nevyplacaju nam co maju a este robia podvody s pozickami. Dlzia nam vyse 100 milionov eur, pricom len 30 milionov treba na platy lekaroma sestram, ktore ma stat problem najst.
Takze ludia uz zacnime bojkotovat firmy, ktore nas okradaju a robia na nas podvody
Podakujem sa zlodejovi Miklosovi za tuto spinavu privatizaciu. Co je paradox ze Nemecko ako jediny stat v EU krizu nepocituje - no bodaj by ked takto okrada a parazituje na vsetkych statoch, lebo EU je vyhodna len pre velke staty(Nemci maju aktualne historicke rekordy: najnizsia nezamestnanost, najvyssi export, dopyt....)
vulxy
12.05.12,08:08
slovensko cca 5,5 mil obvatelov
nemecko cca 85 mil.obyvatelov
EU cca 500 mil.obyvatelov
myslis ze ich do.....me,nejak si fandis:D
rado3105
12.05.12,08:11
usla ti pointa, keby sme rozmyslali ako Poliaci taketo nieco sa nestane...
vulxy
12.05.12,08:21
neusla mi pointa ,myslis ze ma to neserie....vermi ze velmi:D.len som chcel naznacit ze sme taky malicky ze nemozeme si nic dovolit len drzat hubu a plavit sa po prude ....sak nejak to uz dopadne.
sthruska
12.05.12,08:23
sak nejak to uz dopadne - tak v tom sme experti! A ešte v jednom. Nadávať v krčme pri pive, ale nikdy nič neurobiť pre zmenu stavu.
vulxy
12.05.12,08:29
sak nejak to uz dopadne - tak v tom sme experti! A ešte v jednom. Nadávať v krčme pri pive, ale nikdy nič neurobiť pre zmenu stavu.
nikdy sa nestane ze by som nadaval pri pive,ja som sa s tym uz zmieril.....a co chces robit ,vstupily sme do EU ....bbasta.vsak nam vsetko povedia co mame a nemame a plnit sa to musi....jedno ci nadvame v krcme ci na porade ver ze vysledok bude ajtak ten co som napisal vyssie.budeme drzat huby a plavit sa s ostatnymi......sme taky malicky ze nic ine si nemozeme dovolit.....verte ze ma to tiez mrzi ale nemame na vyber.....
rado3105
12.05.12,08:59
tu je jednoduche riesenie kupovat slovenske vyrobky, dat si napr. internet od lokalneho(slovenskeho) poskytovatela, ktory su kvalitou daleko pred telekomom(ten dsl nezlepsil 20 rokov), nehovoriac o neochote a arogancii voci zakaznikom a samozrejme podvodnym cenam, pol roka zadarmo, potom 40e na mesiac....
Keby sme mali rozum, tak ked tu prieslo o2 vsetky hovory za 2Sk, dali by si to vsetci a vsetci by sme volali za 2sk, a ostatni by musili ist dole....lenze to je ten problem: SAK TO NEJAK DOPADNE....treba sa rozhybat a nieco robit....kazda kritika je kritika, lepsie kritizovat ako pritakavat.....len kritika posuva spolocnost dopredul.l....
220870
12.05.12,09:07
Máš moje sympatie za túto tému len ťa musím sklamať.DT vlastní (nepamätám si to presne ) 45% akcií v Orange a 75% v T mobile.
vulxy
12.05.12,09:08
aku spolocnost mas na mysli,tu ktora urobi vsetko aby sa mal druhy horsie ako on.uplne stebou suhlasim....je to o spolocnosti o tom ze media ludom vymyvaju mozgy....o tom ze banky ti poziciavaju za nenormalne uroky tie peniaze ktore ani neexistuju a v horsom pripade su tvoje vlastne...o tom ze manazer ta v jednom kuse strasi ze ked sa ti nepaci za branou cakaju zastupy....ano o tom to je nie o telekome...ved porozmyslaj ked prejdu vsetci zakaznici k slov.provajdrovi co sa asi stane.....telekom ich kupi aj s chlpami a vstci budu stastny...
rado3105
12.05.12,09:53
vela ludi nevie o lokalnych poskytovateloch internetu, vidia len tv a poznaju len to co je v tv, zamerajte sa hlavne na neobmedzene sluzby aby ste nemali viazanost a skuste uprednostnit domace firmy pre zahranicnymi....tcom, tmobile...tu ostavaju lebo sa tu da kradnut, ked vsetko klesne na minimum odidu prec...a toto je nas ciel aby odisli....
http://www.bezdrotovepripojenie.sk/sk/sk/bratislava
http://www.porovnat.sk/

www.isper.sk najlepsi internet v petrzalke....
kopretinka
12.05.12,09:55
vela ludi nevie o lokalnych poskytovateloch internetu, vidia len tv a poznaju len to co je v tv, zamerajte sa hlavne na neobmedzene sluzby aby ste nemali viazanost a skuste uprednostnit domace firmy pre zahranicnymi....tcom, tmobile...tu ostavaju lebo sa tu da kradnut, ked vsetko klesne na minimum odidu prec...a toto je nas ciel aby odisli....
http://www.bezdrotovepripojenie.sk/sk/sk/bratislava
http://www.porovnat.sk/

www.isper.sk (http://www.isper.sk) najlepsi internet v petrzalke....

a kto nebýva v BA tak čo??
misoft
12.05.12,09:59
Poskytovateľa mám svojho - ale káble k nemu - kua - nie sú jeho. Takže asi takto!
misoft
12.05.12,09:59
...a cca 90% všetkých telekomunikačných sietí.
misoft
12.05.12,10:02
Zase vidí len tú Blavu.
rado3105
12.05.12,10:57
to ste taki blbi ze nevidite moznost vybrat aj nieco ine ako BA? Ja nie som z BA, paradox je ze lepsi vyber poskytovatelov je vsade mimo BA. Napr. v Ruzomberku je okolo 10 poskytovatelov...a to neberiem do uvahy velkych...
len pre priklad dam vacsich slovenskych:
bbxnet.sk , levonet.sk, isper.sk, ruzanet.sk, alternet.sk, citicom.sk, rsnet.sk, antik.sk......

http://www.bezdrotovepripojenie.sk/pripojenie-k-internetu-v-sk/
srska
12.05.12,11:10
vela ludi nevie o lokalnych poskytovateloch internetu, vidia len tv a poznaju len to co je v tv, zamerajte sa hlavne na neobmedzene sluzby aby ste nemali viazanost a skuste uprednostnit domace firmy pre zahranicnymi....tcom, tmobile...tu ostavaju lebo sa tu da kradnut, ked vsetko klesne na minimum odidu prec...a toto je nas ciel aby odisli....
http://www.bezdrotovepripojenie.sk/sk/sk/bratislava
http://www.porovnat.sk/

www.isper.sk (http://www.isper.sk) najlepsi internet v petrzalke....ja mám iba net od swan-u 5 rokov a keď som k nim prechádzal od upc, tak som im povedal, že áno ale bez viazanosti - dohodli sme sa a naviac mi dali pol roka net gratis akože v testovacej prevádzke (novostavba)
pepsikova
12.05.12,11:14
..no tak nič..načo?..
rado3105
12.05.12,11:21
no a este povedz cenu, rychlost, obmedzenie...cenu komplet vratane platby za poslanie...
buchač
12.05.12,11:27
http://ekonomika.sme.sk/c/6372822/nemci-vybrali-z-telekomu-peniaze-cez-lacne-uvery.html

Nemci na nas zarabaju
...he....a kto na nás nezarába ???.....teda , čo sa týka cudziny ???
...o domácich " zárobkovočinných " spoluobčanoch snáď nie je ani potrebné sa zmieňovať ......teda , česť výnimkám ...
...a o domácich , poniektorých , podnikateľoch nemám tiež nejak valné a kladné hodnotenie ...
, nevyplacaju nam co maju a este robia podvody s pozickami. Dlzia nam vyse 100 milionov eur, pricom len 30 milionov treba na platy lekaroma sestram, ktore ma stat problem najst.
Takze ludia uz zacnime bojkotovat firmy, ktore nas okradaju a robia na nas podvody
Podakujem sa zlodejovi Miklosovi za tuto spinavu privatizaciu.
PREČO len Miklošovi ....????????
JA sa ho ABSOLÚTNE nazastávam ......no nie je to tak dávno , čo boli tie holandské dražby a tam to začalo ......
...a snáď si nebudeme nahovárať s ružovými okuliarmi v kaviarni popri debate o psíkoch , že FICOVI financministri si zobáky nenamočia ....respektíve celá vláda aj so svojimi poskokmi na nových miestach ....lukratívnych .....
Co je paradox ze Nemecko ako jediny stat v EU krizu nepocituje - no bodaj by ked takto okrada a parazituje na vsetkych statoch, lebo EU je vyhodna len pre velke staty(Nemci maju aktualne historicke rekordy: najnizsia nezamestnanost, najvyssi export, dopyt....)

...a ozaj ....k téme .......osobne fungujem :
- doma - Chello 3 in 1
- prenosný modem Orange
- len tak , na občasný náhľad niekde ...povedzme v čakárni si v mobile otvorím nekonečný šál - Orange ...
marko182
12.05.12,11:34
http://ekonomika.sme.sk/c/6372822/nemci-vybrali-z-telekomu-peniaze-cez-lacne-uvery.html

Nemci na nas zarabaju, nevyplacaju nam co maju a este robia podvody s pozickami. Dlzia nam vyse 100 milionov eur, pricom len 30 milionov treba na platy lekaroma sestram, ktore ma stat problem najst.
Takze ludia uz zacnime bojkotovat firmy, ktore nas okradaju a robia na nas podvody
Podakujem sa zlodejovi Miklosovi za tuto spinavu privatizaciu. Co je paradox ze Nemecko ako jediny stat v EU krizu nepocituje - no bodaj by ked takto okrada a parazituje na vsetkych statoch, lebo EU je vyhodna len pre velke staty(Nemci maju aktualne historicke rekordy: najnizsia nezamestnanost, najvyssi export, dopyt....)

Toto je porada, takze v com konkretne potrebujes poradit?

Taketo krcmove reci a temy o politike sa tu v poslednej dobe nejako mnozia. Bohuzial... Ak to takto pojde dalej, tak uz sem ani nebudem mat chut chodit. :(
misoft
12.05.12,11:41
Veď som v jednom minikomente mu poradil, aby si zaviedol "osobitné" vlákno
marko182
12.05.12,11:45
prepac misoft, zvysok temy som v ramci ochrany vlastneho dusevneho zdravia ani necital :)
kopretinka
12.05.12,12:18
to ste taki blbi ze nevidite moznost vybrat aj nieco ine ako BA? Ja nie som z BA, paradox je ze lepsi vyber poskytovatelov je vsade mimo BA. Napr. v Ruzomberku je okolo 10 poskytovatelov...a to neberiem do uvahy velkych...
len pre priklad dam vacsich slovenskych:
bbxnet.sk , levonet.sk, isper.sk, ruzanet.sk, alternet.sk, citicom.sk, rsnet.sk, antik.sk......


http://www.bezdrotovepripojenie.sk/pripojenie-k-internetu-v-sk/

ten porovnávač našiel iba drahší program,ako mám momentálne a tie vymenované u nás nie sú,takže si to strč vieš kam
misoft
12.05.12,16:44
A často tam nie sú zahrnutí lokálni poskytovatelia, ktorí sú tak malí, že pre porovnávanie nie sú dosť atraktívni!
Fero11
12.05.12,18:10
Ak sa najde a dohodne skupina ludi, tak internet sa stava velmi lacnou zalezitostou. Staci aby sa par ludi v urcitej lokalite dohodlo a jeden si prenajme od telekomu linku za cca 30€ mesacne (od 1.6-30.7.2012 telekom zvysuje rychlosti u najvyssich programoch DSL 2+ az na 20 Mbps (cize kazdemu sa ujde :)).
Delit kazdy vie, takze cenu pre jedneho usera si vypocita. Zvycajne sa tak na jednu linku pripaja 10-15 userov, ale pocul som ze na jednej linke 2Mbps bolo aj 80 userov, vtedy sa dosahuju rychlosti mensie ako na dial-upe, ale aj tak to funguje.
Lenze vacsinou je slovac blba, nevie sa dohodnut a kazdy si zaobstara vlastny NET od telekomu a tak to potom vyzera.
Netreba sa toho bat, dnes su zariadenia na vysokej urovni a vypadky su minimalne, pripojenie je stabilne, staci sa pohrat na zaciatku v nastaveniach a potom to uz slape.
Ja som si s kamosmi spravil malu siet pred 6 rokmi, najprv sme boli 4 a teraz nas je 10 (pocitacov asi 30). U nas nie je ina moznost ako dsl (ak nepocitam lokalnych providerov, ktory preberaju pripojenie taktiez s dsl liniek).
Ak by sme si nespravili siet, tak predpokladam, ze kazdy by si musel zaviet linku a min Turbo 2 co je cca 17€
Takze by telokomu zaplatili 2040€ rocne a tak telekom dostane 360€.
Cim viac ludi tak urobi, tym mensie prijmi bude mat telekom a bude nuteny znizovat ceny
Indeed
12.05.12,18:17
Mne sa najlepšie páči ked začnú básniť o tých rýchlostiach /až 100 Mb/s/

a keď ich požiadam aby mi tu rychlosť aj realne ukázali napr. na www.dsl.cz

tak zrazu začne byť iná naliehavá téma na debatu...
mecky
12.05.12,18:22
fero: zdielane dsl ma ale jednu dost velku nevyhodu, a to je mizerny upload, pri vecsej zatazi je to schopne odstavit aj celu linku, takze to chce rozumnu skupinu ludi co sa vedia na sieti chovat
rado3105
12.05.12,18:54
Pri tom zdielani je dalsi problem ze akonahle ta uda niekto z okolia, popripade ked niekoho z tych kamosov nastves (chudak bude stahovat a pojde mu to 30kb) ale nie tvojou vinou ale tym ze to nie je garantovana linka ktora sa neda shapovat, tak sa naserie a uda ta na TUSR, zavola telekomu....a vtedy zacnu problemy.....
misstka
12.05.12,19:11
a to mám byť bez internetu? napríklad ja žijem v menšej obci a tú toho veľa na výber nie je. je síce jeden lokálny poskytovateľ, ale ten tiež nič moc ani kvalitou a ani cenami.
day
12.05.12,19:15
uz nemusim pisat
misstka
12.05.12,19:19
inak vážim si každého, kto má nejaké zásady a tie dodržuje aj pri nákupe tovaru a služieb.
no len tu neviem skade berieš presvedčenie, že by išli tie peniaze napríklad na platy lekárov a sestier.
ja som skôr presvedčená žeby išli na nejaké "výhodné" štátne nákupy niečoho od známych alebo by sa z nich tešili gorily.
day
12.05.12,19:22
Fero11
13.05.12,12:21
fero: zdielane dsl ma ale jednu dost velku nevyhodu, a to je mizerny upload, pri vecsej zatazi je to schopne odstavit aj celu linku, takze to chce rozumnu skupinu ludi co sa vedia na sieti chovat
Obycajny ludia NET vyuzivaju vacsinou na surfovanie, hladanie info, sem tam nejake video atd .... takych ktory vyuzivaju torrenty nemam vela a upload maju nastaveny na 32kb


Pri tom zdielani je dalsi problem ze akonahle ta uda niekto z okolia, popripade ked niekoho z tych kamosov nastves (chudak bude stahovat a pojde mu to 30kb) ale nie tvojou vinou ale tym ze to nie je garantovana linka ktora sa neda shapovat, tak sa naserie a uda ta na TUSR, zavola telekomu....a vtedy zacnu problemy.....
Myslim si, ze nikto ma neuda, preco by ma mal udat, moze byt rad, ze ma internet 10/05 Mbps skoro zadara. A ak by to urobil tak tym nic neziska, nikde nieje napisane, ze ja nemozem internet nazdielat aj kamaratom aj susedom.

Je to ako s vodou, nikde nie je napisane, ze nemozem susedovy naplnit bazen zo svojej hadice a urcite sa nepojde stazovat vodarnam, ze bazen sa mu plni pomaly, lebo mam tenku hadicu (bude rad, ze sa mu to vobec naplni).
Ja mam NET za ktory si platim a co s nim robim dalej je uz moja vec. Niesom ziadna firma ani organizacia a sused/kamarat ak je spokojny, tak sa mi moze nejak odvdacit

Ak je tu rec o lekaroch, tak na nich sa pozrite, ake maju platy oni a to este nepocitame uplatky (hovori sa, ze vyplata, ktoru dostane od nemocnice/statu, je asi 50% z toho co ziska na uplatkoch (samozrejme nejedna sa o vsetkych, ale hlavne o tych ktory operuju (moja stara mama je uz dost stara a chodi k roznym lekarom, davaju jej nejake lieky, ktore jej zrejme utisia bolest a tym padom ich povazuje za velke kapacity, ze co oni dokazu a stale im dava peniace (uplatky) nie vela pretoze dochodok ma maly ...)))
Charon
13.05.12,13:24
Ale toto všetko sa deje IBA preto, že sme ovce. Ako národ. Sme závistliví, neschopní sa zjednotiť... Každý využije príležitosť ako "vyzrieť nad ostatnými". Je dnes problém, ak každý má minimálne 2 kontá na FB zorganizovať nejakú akciu, takú celonárodnú? Vycvičiť si poskytovateľov služieb?
Ako ďalší príklad k rado3105 stačí sa pozrieť na ponuku Orangutánov tu v Rakúsku: http://www.orange.at/Content.Node/tarife/ Smiešne ceny v porovnaní s našimi.
Keby sme neboli ovce, tak ľudia sú schopní do mesiaca položiť na kolená hocakú menšiu spoločnosť, do 2 - 3 mesiacov nabúrame cacheflow aj väčšej. A to jednoducho, že sa spoločnosť bude ignorovať. Viem, že je to fantasmagoria, ale išlo by to... ale ovce sa nevedia zbúriť ...
nunenko
13.05.12,14:02
http://img.ihned.cz/attachment.php/110/38702110/aiov35BCDEIKL6PQWdefhpqz1STw29An/k0pv0.jpg
Pre takéto niečo je odmietanie služby od telekomu (T-COM, T-MOBILE) naozaj krátkozrakosť, ktorá nerieši nič.
Charon
13.05.12,15:13
To nunenko: Neviem, či si si všimol kauzu jedného podnikateľa v oblasti zdravotníctva, ktorý sa omylom pred zapnutým mikrofónom vytešoval, že jeho priateľ z Košíc bude ministrom zdravotníctva a platby zo Všeobecnej mu potečúúúúú...
Ver, či nie, ak by ľudia mesiac nenavštívili jeho reťazec lekární, ale išli by po lieky do tej, čo je 20 m vedľa, tak za mesiac je na kolenách, je dole... A tak isto aj s obchodnými reťacami ... stači jeden, iba jeden ignorovať (reťazec) a za mesiac majú významné straty... a ostatní by dostali strach...Tabuľka, čo si uviedol (nunenko) je ukážka portfólia firiem. Ale ak sa ľudia dohodnú, že nebudú kupovať žiaden výrobok od predajcu bublinkových nápojov... tak odíde z trhu zo stratou...

(Inak úplný súhlas)
nunenko
13.05.12,15:47
Ja osobne nemám žiaden produkt od telekomu, lebo mám inú možnosť. Ale keby telekom mal pre mňa najvýhodnejšiu ponuku, tak asi neváham. Osobne si myslím, že všetci operátori klamú a zavádzajú, a to beztrestne.
Keby ľudia nenavštívili istý čas jeden reťazec, dali by fantastické zľavy výpredaje a ver mi, že by to vyzeralo ako v Českom sne.
Ktovie, ako je to z vlastníctvom reťazcov?
Theo
13.05.12,16:41
neusla mi pointa ,myslis ze ma to neserie....vermi ze velmi:D.len som chcel naznacit ze sme taky malicky ze nemozeme si nic dovolit len drzat hubu a plavit sa po prude ....sak nejak to uz dopadne.


neusla mi pointa ,myslis ze ma to neserie....vermi ze velmi:D.len som chcel naznacit ze sme taky malicky ze nemozeme si nic dovolit len drzat hubu a plavit sa po prude ....sak nejak to uz dopadne.

Dostať po papuly-tak to som zažil /hovorím len o T-com u,hoci aj pod inými nazvamy ma fascinovali neľuským prístupom k zákazníkom.pred 2 rokmy som si objednal Internet pre seniorov za celkom výhodnú cenu.Ako pre dôchodcu mi až taký problém nebol uhradzať okolo 9€ /mes./Predtým som to mal za 19,90/A po 3 mesiacoch som sa dovolil ozvať ba dokonca reklamovať niečo u NICH!Po aktivovaní služby som nemal dodaný moc potrebný element-modem ADSL.Maličkosť,ale bez toho je pristup na Net min.nemožný.Fakturovali mi suverene plnych 9,90€ hoci som ani nebol pripojený.Po ďalšom polroku mi prišla odpoveď na dosť početné reklamácie.Moja rekl.bola prešetrená a zistilo sa,že modem bol vyexpedovaný,aj poslaný mne osobne-ale ja som balík za 0 € bez ktoreho sa neda pripojiť ODMIETOL prevziať!Super!Kto je silný,ma aj pravdu.Po par mesiacoch sa mi podarilo spojiť sa tel.s tou pani zlatou,ktorá koncipovala odpoveď na moju reklamaciu,rok staru.Podla jej vyjadrenia je tu tvrdenie proti tvrdeniu a ONA usúdila,že ja som klamal a kurýrska služba hovorila pravdu!Klamarom ma nikto,nikdy nenazval,a to ani skryto-a táto rovno do ksychtu-nemáš,lebo klamal si!Stavím sa,že ten dotyčný kurýr nemá ani šajnu,kde bývam.Kúpil som si na splatky modem a snažím sa so dotiahnúť do konca tu dobu viazanosti /2 roky.Nejde to ale ľahko Polená pod nohy prišli asi o 2 mesiace v podobe externe zvýšenia fakturacie z služby.namiesto tych 9,90 mi poslali 1x na 71,50 a o mesiac55€ Lebo oni to namerali a ak nezaplatím tak si podám ruku s exekutorom,aj vtedy ak mam 70!Mal som prekročiť limit 2 GB za sťahovanie cez prac.dni o 7 Gb a to aj v tych dňoch,keď som mal nahlásenú poruchu a s ich technikom sme sa snažili nejako pripojiť na Net s ich PC,ale mal som učtované-namerali mi aj nejakych 4 Gb v dňoch,keĎ som bol v nemocnici.SuperVyjadrenie-my máme pravdu a ty si 0 asi takto,ale nie doslovne,alebo vačšia berie?Už sa teším na oslobodenie od jarma T comu.Čo ale dostanem za tento príspevok tak to neviem,ale sa to isto dozviete. a p.s Ak sa kurýr už píše s í sorry-mi sme to malôi ešte s tým y.
Charon
13.05.12,17:04
Úplný súhlas
nunenko
13.05.12,17:21
Theo, doporučujem http://www.teleoff.gov.sk/index.php?ID=15, oni riešia podnety na zbojníkov, aj z telekomu.
lujza.j
13.05.12,17:39
krásne " pavúčiky"
newmi
13.05.12,18:57
rado je cisty provokater a neda sa s nim rozumne diskutovat. Jeho konspiracne prispevky su uz povestne. Kto ma chut (a nervy) bude sa s nim hadat ale rozumny clovek sa mu na to vykadi
Indeed
13.05.12,19:10
Len jedna moja skusenosť s Euro-Telom , potom sa premenovali ,

platil som im 2 hlasové paušály niekoĺko rokov , problém nastal ked som chcel jeden z paušálov ukončiť

a preniesť číslo do O2 .

A tu sa v plnej miere prejavilo chrapúnstvo tejto spoločnosti,

Keď som tento svoj zámer oznamil v predajnom centre T-komu , tak ma ubezpečili, že v pohode žiadný problém,
aj keď dobre vedeli ,že mi nehanebne do očí KLAMALI !

Tak som išiel do predajne 02 kde som chcel vybaviť prenos čísla.

Tam vypísali zmluvu,všetko v pohode,že prenos čísla prebehne do 5 pracovných dní,

tak som odišiel spokojný domov .

Aké bolo moje prekvapenie, keď mi z O2 oznamili, že NIE MOŽNÝ prenos čísla pre prekážku zo strany T-komu
tak som išiel do zakazníckeho centra T-comu , kde mi oznamili, že nie je možný prenos čísla vzhĺadom k tomu,
že ku mojmu číslu, bola kedysi dávno aktivovaná ešte jedna SIM -karta /partnerské číslo/ a musel by sa urobiť prenos obidvoch čísel alebo zrušiť toto neaktívne číslo.
Tak som napísal výpoveď na zrušenie neaktívneho čísla, čo trvalo asi 2 mesiace.
No najviac ma štve , že prenos čísla trval de-facto 4 mesiace ,a ako dovod vidím to,že Tí-kom chcel odo mňa za každú cenu
vydrieť za toto obdobie platby za poskytovanie služieb , čo čínilo celkom asi 200 eur suma-sumarum.
/4x 50 eur cca /
Teda ja kladiem otázku :

Stálo za to veľkej firme T-com,že síce získali odo mňa 200 euro, no svojim prístupom ma na celej čiare sklamali a doživotne stratili ako zákazníka ???
KEJKA
14.05.12,05:01
ja ruším od Telecomu pevnú linku - kedže je málo využívaná, ponechávam si internet, ten mi ponúkli lacnejšie ako ostatné dva roky, čakala som podľa cenníka 21,99 EUR a vraj to bude za cca 17 EUR. Čakám na zmluvu, čo v nej bude, lebo chcem neobmedzený prístup, nech mi tam niečo nenapočítavajú, ako je uvedené vyššie. Som akosi mimo ostatných operátorov a to adsl akosi fičí najrýchlejšie, takže som spokojná.
nunenko
14.05.12,05:34
KEJKA, a čo takto http://www.orange.sk/web/internet/internet-na-doma-dsl.html neoplatí sa?

porovnanie s konkurenciou
porovnajte si surfovanie po internete so službou DSL v Orangei s konkurenciou a môžete ušetriť:












Orange














Telekom








účastnícky program

Internet na doma DSL
TURBO 2 Solo



rýchlosť

3 Mbit/s / 512 kbps
2 Mbit/s / 384 kbps



predplatené dáta

úplne neobmedzene
120 GB
http://img.orange.sk/orange_sk/img/b2b/icons/ico_text_help.gif (http://www.orange.sk/web/internet/internet-na-doma-dsl.html#)






poplatok za zariadenia

0,99 € mesačne
0 €
http://img.orange.sk/orange_sk/img/b2b/icons/ico_text_help.gif (http://www.orange.sk/web/internet/internet-na-doma-dsl.html#)






aktivačný poplatok

0 €
0 €



spolu za 2 roky

311,52 €
413,13 €



dosiahnutá úspora

až 101,61 €
-



priemerný mesačný poplatok

11,99 €
17,21 €
http://img.orange.sk/orange_sk/img/b2b/icons/ico_text_help.gif (http://www.orange.sk/web/internet/internet-na-doma-dsl.html#)
Indeed
14.05.12,06:21
Rado je rozumný človek,ktorý vidí veci v správnych súvislostiach, nie tak ako to chcú media aby sme si mysleli,že realita je to čo nám podsúvajú, o niečom dokonca vobec neinformujú!Jednoznačne je treba viacej takých ľudí ako je Rado, aby sa z Porady,stal
anto
14.05.12,06:22
Aj ja som sa s nimi súdil dva roky o zmluvnú pokutu, ktorú mi uložili pri predčasnom ukončení zmluvy, ktorú som ja neukončil ale oni, a prehrali to a ešte museli zaplatiť súdne trovy. Zlodeji - to je málo im to tak povedať.
KEJKA
14.05.12,06:24
u nás nedostupné.............funguje len T-Com.
Fero11
14.05.12,08:34
neni pravda, kde funguje telekom funguje aj orange (pretoze pouzivaju linky telekomu)
btw http://dsl.sk/article.php?article=12493
Theo
14.05.12,15:41
Ďakujem,ale už nemám síl na boj s veterným mlynom./A to mám 61.rok pevnú linku!/Končím 3006-to už asi vydržím.
Fero11
14.05.12,17:13
61 rokov telefon ??
To snad vtedy este ani murgas nezil :D:D:D (resp. uz nezil)
Keby nie toho chlapika, tak dnes mozno nemame ani internet
SamuelSK
14.05.12,17:15
Odhlasil som 2 internety co sme mali v dome a 1 bezdratovy internet a coskoro zrusim 1 pausal co mam navyse.

Dovi dopi nazikom...

Ozaj, este presvedcim rodinu na konkurenciu a tak isto aj sirsiu rodinu (kludne im zadotujem 1 rok pausalu, len pre dobry pocit)

Povedal som, dovi dopo, nazi, kom.
SamuelSK
14.05.12,17:24
http://img.ihned.cz/attachment.php/110/38702110/aiov35BCDEIKL6PQWdefhpqz1STw29An/k0pv0.jpg
Pre takéto niečo je odmietanie služby od telekomu (T-COM, T-MOBILE) naozaj krátkozrakosť, ktorá nerieši nič.


Mozno si akcionar Telekomu?

Kratkozrakost je odliv energie zo Slovenska !! (kapital, ludia, vedomosti, cest, hrdost)

A ta pavucina je blbost.. Co ak Coca Cola robi nieco ine? Aj keby kupila Milku ... Keby nekupila, Milku by vyrabal niekto iny, pod inym menom, alebo hadam neveris na rozpravocky typu "ak by Hitler nebol, nebola by vojna"

ale ba.. bola by, a mozno by ju rozputal nie iny nemec, ale american, rus, brit, ci mozno aj madar, alebo slovak ? niekto ano..

Takyto isty pocit ako voci Telekomu mam voci Tescu napriklad:

- vykoristuje nase zeny extremne nizkym platom a extremne nevodnymi platmi.
- nekvalita, zle podmienky pre dodavatelov, humus... humus... a proste humus meno, ze Tesco, omg..

Hadanka:
Preco nie je tesco v rakusku? :D

mozno nechcu taky humus ?

ale tak, co ste si volili to mate ;)
SamuelSK
14.05.12,17:26
Len tak mimochodom, Telekom okradol clena mojej rodiny - predlzili im pausal a nedali im telefon, kdezto na to mali plny narok.

By som skapal od smiechu, ak by ich niekto teraz vyhostil a skonfiskoval majetok, lebo medved.. Tak ako to oni (nazikom) robia dochodcom, co nevedia ake maju prava (ludia co by argumentovali ze maju poznat svoje prava, teste sa, ak vas raz ofakturujem za 60eur a vy to zaplatite)
SamuelSK
14.05.12,21:29
A este jedna vec k tej pavucine...

Procter & Gamble kupila Eukanuba krmivo pre zvierata a tato skupina je znama ze testuje svoje produkty na zviertach.

Dost IRONICKE, nemyslite ?!

Cize osobne hlasujem za to, ze prilis silna korporacia je skor zlo ako dobro..

PS: sranda by bola, ak by tych 10 korp. mala 1 osoba pod palcom :D
Fero11
15.05.12,04:57
Ludia serme na vsetko .... existuju aj taky ludia, ale je ich velmi malo
Odhlasia internet zrusia telefony, predaju televizor atd atd ....
Treba si kupit maly domcek na vidieku zo zahradkou a hospodarskou budovou, prichovat si sliepocky (tak budem mat vlastne kvalitne vajicka, nie dioxinove polske exkrementy), prasiatka (budem mat vlastne klobasky, tlacenku, nie humus z tesca (to by ste sa divili, keby ste vedeli co je v tom vsetko zomlete)), kravicky (budem mat skutocne kvalitne mlieko (toto "mlieko" ktore nakupujete v marketoch nema nic spolocne z mliekom)) + nejaku malu rolicku na ktorej si budem pestovat zemiaky a obilie a este si aj chlieb upeciem (kazdy vie, ze tmavy chlieb je zdravsi, je sice drahsi, ale kedze je zdravsi, tak ludia si priplatia ....... hovno kupujete chlieb z tmavej muky, pekary pridavaju do cesta skodlive farbivo)
Tak by sme mohli pokracovat dalej .... naco su nam peniaze, ked polovicu penazi davame na zradlo (samozrejme myslim tym 90% ludi dava polovicu vyplaty na jedlo), ktorym sa vlastne hubime, privolavame si rozne choroby atd ....
No nemam dobry napad ??
lubko6394
15.05.12,06:21
Ludia serme na vsetko .... existuju aj taky ludia, ale je ich velmi malo
Odhlasia internet zrusia telefony, predaju televizor atd atd ....
Treba si kupit maly domcek na vidieku zo zahradkou a hospodarskou budovou, prichovat si sliepocky (tak budem mat vlastne kvalitne vajicka, nie dioxinove polske exkrementy), prasiatka (budem mat vlastne klobasky, tlacenku, nie humus z tesca (to by ste sa divili, keby ste vedeli co je v tom vsetko zomlete)), kravicky (budem mat skutocne kvalitne mlieko (toto "mlieko" ktore nakupujete v marketoch nema nic spolocne z mliekom)) + nejaku malu rolicku na ktorej si budem pestovat zemiaky a obilie a este si aj chlieb upeciem (kazdy vie, ze tmavy chlieb je zdravsi, je sice drahsi, ale kedze je zdravsi, tak ludia si priplatia ....... hovno kupujete chlieb z tmavej muky, pekary pridavaju do cesta skodlive farbivo)
Tak by sme mohli pokracovat dalej .... naco su nam peniaze, ked polovicu penazi davame na zradlo (samozrejme myslim tym 90% ludi dava polovicu vyplaty na jedlo), ktorym sa vlastne hubime, privolavame si rozne choroby atd ....
No nemam dobry napad ??

Nemáš.

Aby si mohol chovať prasiatko a kravičku tak tá Tvoja rolička nebude pár árov, ale niekoľko hektárov. A to je na motyku priveľa.
marjankaj
15.05.12,06:53
No nemam dobry napad ??
No ak budeš odvádzať vrchnosti nie desiatok=10% ako kedysi, ale 50%, tak prečo nie?:eek:
Fero11
15.05.12,07:36
Dobre tak si chodte nakupovat pesticidy a vseliake toxiny do obchodnych retazcov. Ja napr. tiez nemam moznost chovat, ale mam moznost si nakupit z dvora (mlieko pijem priamo z kravskeho vemena (minule som uz nemal tak som si kupil v tescu ale nedalo sa to pit))
btw prislo mi to celkom smiesne, ze na krabicke, na ktorej je napisane MLIEKO je napisane aj toto "upozornenie pre alergikov, tento vyrobok obsahuje mlieko" ... casom budu pisat na chlieb "pozor, tento vyrobok obsahuje muku" ... lebo ten lacnejsi chlieb za 0,5€ bude obsahovat vytazky s PET flias, teraz sa robi z PET flias granulat z ktoreho sa potom vyrabaju v cine oblecenie, ktore nosime, ale z granulatu sa da spravit aj paradny prasok, ktory sa podoba na muku :)
misoft
15.05.12,10:54
By si sa divil - niekto úplne na pozadí ťahá nitky, ale nik nevie, kto to je!
Indeed
15.05.12,13:36
,žeby to boli nosatí ??
Letko
16.05.12,05:45
Jeden známy robil v pekárni a vravel, že tmavý chlieb by nikdy nekúpil kvôli tomu, čo doňho pridávajú.
miguel.santoro
17.05.12,10:53
My nie sme vlastenci. Lebo ak by sme boli, tak si držíme svoje firmy a podniky, ktoré založili naši ľudia. No nie, mi to chceme predať - rýchlo zbohatnúť a mať sa dobre. V čase socializmu sme patrili medzi špičku v priemyselnom odvetví, a kde sme dnes?
rado3105
21.05.12,13:00
presne tak na Slovensku je asi tisic lokalnych poskytovatelov internetu. Internetove kable nema len t-com ale aj energotel, zeleznicne telekomunikacie, orange.....netreba len dristat...
rado3105
21.05.12,13:02
Chazari alias ashkenazi zidia alias Rothschildovci a ich spolocnosti: BlackRock, The fidelity, The vanguard vlastnia vsetky velke koncerny. Ich cielom su unie ktore im umoznuju sa presadit.
rado3105
21.05.12,13:03
Naopak nacionalene staty su proti nim lebo tam sa podporuju domaci podnikatelia. Ako sa tu spominalo Rakusko, co si myslis preco tam nepustaju skoro ziadnu zahranicnu firmu? AKo to je mozne?
rado3105
21.05.12,13:05
Vsetko sa da len treba chciet, kto je na dedine ma pozemky. HLupaci ich predali, kupili si super auto a maju hovno. V 50 skapu na nejaku rakovinu alebo autoimunitne ochorenie. Ale hlavne ze maju medak....Ale ludia otvaraju oci a zacinaju chovat a pestovat
rado3105
21.05.12,13:07
Ja mam doma kravu, seno zbieras v lete, dokopy mozno tyzden robota. Okrem zimy ju pasies(nevyhadzujes pokosenu travu do kosa), denne mas 15 litrov kvalitneho mlieka a vsetko co sa da z neho vyrobit(syry, maslo, smotana, zincica....).