PatrikK777
13.05.12,13:50
Zdravím potreboval by som poradiť či náhodou nemá niekto skúsenosti s nejakým slušným zárobkom na internete. Ďakujem ;) (internetovú ruletu neberiem do úvahy)
veronikasad
13.05.12,12:10
Čo vieš robiť ?
PatrikK777
13.05.12,12:31
viem robiť veľa vecí ale čo chcú aby som robil ? za čo mi zaplatia ?
ivka70
13.05.12,13:07
viem robiť veľa vecí ale čo chcú aby som robil ? za čo mi zaplatia ?

:D prepac, ale mal si vtipnu kasu na obed???
Zaplatia ti za vselico, len to musis vediet predat.
Chobot
13.05.12,22:00
Zdravím potreboval by som poradiť či náhodou nemá niekto skúsenosti s nejakým slušným zárobkom na internete. Ďakujem ;) (internetovú ruletu neberiem do úvahy)

A čo takto nejakú klasickú manuálnu brigádu? Napr. v Tescu berú brigádnikov do pokladne - zárobok 3,14 EUR/hod.
DanielaSL
15.05.12,07:05
Aj môj synátor robil v pokladni v niektorom hypermarkete. Keď chcel mať viac peňazí ako som mu mohla ja dať, snažil sa..vždy niečo vymyslel. Frajerka bola náročná.... tak sa obracal. Jedno leto dokonca robil na kúpalisku plavčíka. Podobne dcéra. Tá chodila na nočné do pekárne, upratovať....
kopretinka
17.03.14,18:22
na Slovensku?
Katy a R
17.03.14,19:00
no u nás (december) 2,24 v hrubom
doplním - je to paráda! - za 10 hodinovú nočnú - vykladanie - vyplatené (čistý ruka) 16,63 .. paráda!
kopretinka
17.03.14,19:13
v akom meste?
Chobot
17.03.14,20:32
V BA je to toľko, dokonca to tuším aj zdvihli. Syn tam brigáduje cez víkendy.
kopretinka
17.03.14,21:03
to ja nemám ani ako normálny zamestnanec.....
korela
18.03.14,02:36
Dá sa. Akú máš predstavu? Chceš pracovať za každú cenu iba z domu?
korela
18.03.14,02:37
Veď uveď, čo by si vedel cez internet.
arizona
18.03.14,06:09
Moj synovec pracuje externe pre nejaku banku.Zabezpecuje hypoteky a poistenia.
Ma stol v nejakej kancelarii, kde musi v urcene hodiny byt. Ked nie su klienti,ma cas na ucenie. Na studenta si tiez celkom dobre zarobi.
Moznosti pre studentov je dost, len treba hladat. Na zarobok cez internet sa moc nespoliehaj,takto sa uzivia mozno jedine tak programatori, ci podobne pocitacovo zrucni.
Myslim, ze 99% ponuk prac na internete, rozne klikacky a pod. su nerealne.
Daj si do vyhladavaca "praca cez internet", najdes tu zopar starsich tem
buchač
18.03.14,07:35
Šťastný to chlapec .......;)
Numinoso
18.03.14,07:39
V akom meste študuješ? Každé väčšie mesto má slušné prac. agentúry, kde je kopec ponúk, každý deň sa to obmieňa...
tictac7
18.03.14,07:48
...myslím, že to už má poriešené....a možno už ani študent nie je :) Kuk na dátum.... Kopretinka komentovala starý príspevok a všetci ste sa namotali.....
alaya1
18.03.14,08:10
u nas v tescu, lidl a pod. max.2.5 e/hod a potopm ich este skasiruju pri nezrovnalostiach v pokladni.
alaya1
18.03.14,08:11
kopec ponuk zrovna nie.
Numinoso
18.03.14,08:33
Koľkokrát som šiel do agentúry (v BA), bez práce som neodišiel. Aspoň jednodňová sa vždy našla. Len ide o to, či chceš robiť...
alaya1
18.03.14,08:46
BA je cele Slovensko? tak pis, ze v BA:
korela
31.01.17,00:15
Nikdy nepochopím podobné pripomienky ako je napr.aj táto, pretože táto téma je aktuálna stále.
Okrem toho ceny za brigády konkrétne v BA počas pár rokov išli hore. Tiež je rozdiel medzi jednotlivými prac. agentúrami, netreba sa viazať iba na prvú, na ktorú študenti aj neštudenti narazia, ale vyskúšať ich ponuky, mzdy za brigády a hlavne ich ústretový prístup a solídnosť. Ponuky v nich sa kvalitatívne dosť líšia.
arizona
31.01.17,07:21
korela,bez urazky...ja zas nechapem,preco niekto odpoveda na otazky spred niekolkych rokov. Ved je tu tolko novych,aktualnych tem .-)
korela
31.01.17,21:45
ako sa to vezme, brigády si ľudia hľadajú stále, ak by išlo o dobrú radu, poraďácke príspevky vyskočia aj na googli predsa, nevyjdú nazmar. o čo tu ide?
kopretinka
31.01.17,22:02
no tak daj konkrétnu radu na brigádu výhradne z domu.
korela
31.01.17,22:14
Zadávateľ sa ani neunúval poriadne odpovedať na otázku veronikasad, ani na moju, ivka mu dobre odpísala. moja skúsenosť, dá sa pracovať cez internet. Ale musí sám vedieť čo dokáže a začať oslovovať potenciálnych zamestnávateľov.
V súčasnosti viem o brigáde za 4 eurá na hod v Senci. Fyzická práca plus možnosť využiť svoje auto, ak má VP.
Mohol aspoň napísať, v ktorom okrese býva, to platí pre každého, kto tu hľadá prácu.
Chápem, že nemá každý možnosť pracovať na umelo vytvorenom mieste za slušný peniaz.
kopretinka
31.01.17,23:42
zadávateľ zadal otázku v r.2012.ty si sa ho pýtala v komentári 2014,čo vie robiť,to si fakt myslíš,že ti bude odpovedať po 2rokoch? Okrem komentára si v ten deň pridala túto otázku a nezmyselne po 3rokoch si komentovala tic-tac.....takže sa terraz ja pýtam-o čo tu ide?
misoft
01.02.17,06:09
Nechcem zabŕdať - ale "niekto" (nemenovaný/á) sa snaží oživovať staré témy.... o to tu ide (asi).....
buchač
01.02.17,07:17
korela (Včera 23:14)
V súčasnosti viem o brigáde za 4 eurá na hod v Senci. Fyzická práca plus možnosť využiť svoje auto, ak má VP.
========================
Vieš aj podrobnejšie podmienky danej brigády ?

P.S.:
Otázka je výslovene účelová, nakoľko niekde smerujem.
korela
01.02.17,19:37
Môže vedieť každý jeden človek, ktorý sa zaregistruje v niektorej pracovnej agentúre, budú mu chodiť ponuky denne mailom. A to dopredu, nie pre daný deň. Tak si vie zadeliť aj čas. V Senci sa ide na 3 smeny.
Inak brigád je pomerne teraz dosť.
Neviem síce kam zasa smeruješ, ale brigády nedohadzujem rovnako ako lekárov. Aby bolo jasno.
Každý má google a svoje záujmy.
buchač
01.02.17,20:06
korela (Dnes 20:37)
Neviem síce kam zasa smeruješ, ..
===================
Predsa k tej sume.
Štyri ečka je trochu málo na makačku.

Tá možnosť využitia vlastného auta ?
Jeden z ďalších solídnych odrbov od nejakého podnikateľa...
korela
01.02.17,20:26
Jedná sa o dlhodobú brigádu pre mužov i ženy v skladových priestoroch logistickej spoločnosti v meste Senec, kde okrem brigádnikov hľadáme aj vodičov, ktorí by našich brigádnikov vedeli na danú brigádu odviezť, čiže by ste okrem pracovníka, boli aj vodičom.

Náplňou práce sú pomocné manipulačné práce a pracovné činnosti súvisiace s kompletizáciou a výrobou akustických zariadení do automobilov. Predpokladom je základná manuálna zručnosť. Pri pracovných činnostiach sa prevažne realizujú práce so strojovými zariadeniami, čiže napr. odoberanie výliskov z lisovacieho stroja a pod., manuálne práce s paletami v interiéri / sklade. Pre doplnenie, skladové priestory sú dostatočne vykurované s dispozíciou šatne aj kuchynky.

Ponuka brigády prebieha počas pracovného týždňa – pondelok, utorok, streda, štvrtok, piatok. V pracovných časoch:
- ranná – 06:00-14:00;
- poobedná – 14:00-22:00 a
- nočná zmena – 22:00-06:00.

Hodinová sadza je určená 4,00 EUR/hod. netto + príspevok na cestu (je poskytovaný iba vodičovi) vo výške 9,30 EUR za deň.
Poznámka k sadzbe: danou sadzbou disponuje iba vodič motorového vozidla, štandardné sadzby ostatných brigádnikov sú nižšie.
kopretinka
01.02.17,23:27
otázka od zadávateľa bola:dokáže si študent zarobiť na internete? takže načo tu píšeš o sklade v senci?
korela
01.02.17,23:33
predsa buchač reagoval na fyzickú prácu. osobne si myslím, ak človek nezoženie prácu cez net, a súrne potrebuje peniaze, tak si nevyberá.
tictac7
21.04.17,20:36
....som sa tu "ocitla" po troch rokoch a ako tak pozerám, že dobre, že sem nechodím..... nič, prečo som odišla sa nezmenilo.