zsak
13.05.12,17:04
Mám problémy so sánkovým klbom. Potrebujem navštíviť kliniku stomatochirurgie v Bratislave. Neviete mi niekto odporučiť vhodného lekára? Akosi sa neviem rozhodnúť kam na kliniku, či do ružinovskej, na heydukovu alebo kam vlastne. Mám niekoľko telefonnych čísiel z internetu, ale nemôžem sa nikam dovolať. Poraďte mi prosím Vás, aké máte skúsenosti. Ďakujem vopred.
lavanda
13.05.12,15:10
Z vlastnej skúsenosti odporúčam Dr.Tudíka http://www.ylux.sk/.
zsak
13.05.12,15:54
Určite vyskúšam. A poraďte mi ako to tam chodí, lebo mám hrozný strach.
pasuliatko
14.05.12,16:40
ja som o MUDr Tudíkovi nepočula nič dobré... a bolo ich viac.
skús pozrieť zubára na Heydukovej, poliklinika Tehelná...
myara
14.05.12,16:43
ja som o MUDr Tudíkovi nepočula nič dobré... a bolo ich viac.
skús pozrieť zubára na Heydukovej, poliklinika Tehelná...

ako klasicky zubar naozaj nie je dobry, ale ako stomatochirg podla mna OK
buchač
14.05.12,16:46
ako klasicky zubar naozaj nie je dobry, ale ako stomatochirg podla mna OK

...ako by som to povedal ....

...hm , nie každý automechanik vie aj Trabanta a aj BMW opraviť ........rozdiel je to , či nie ???
lujza.j
14.05.12,17:20
mimotemy a tá stomatochirurgia čo bola na Mickiewičke sa presťahovala? ak ano kam?dík
pasuliatko
15.05.12,10:34
mimotemy a tá stomatochirurgia čo bola na Mickiewičke sa presťahovala? ak ano kam?dík

myslím,že sú tam...nie?
zsak
15.05.12,15:36
Dostala som odporučenie aj na Heydukovu. Tak asi skúsim tam, čo vy nato?
pasuliatko
16.05.12,15:08
Dostala som odporučenie aj na Heydukovu. Tak asi skúsim tam, čo vy nato?

my sme tiež zvykli posielať na Heydukovu, ale pozor býva tam veľa ľudí. pradepodobne sa treba objednať.
zsak
20.05.12,12:23
Všetkým pekný deň. Bola som na Heydukovej. Pri prvej návšteve sa musíte zaregistrovať s občianskym a zdravotnou kartičkou poistenca. Dostanete preukaz ústavu, túto predložíte v ambulancii pri ošetrení a ďalších návštevách. Pokiaľ nemáte rontgen, urobia si svoj, ale platí sa asi 9,96 eur. Neviem presne kedy začínajú ordinovať, lebo do telefonu mi bolo povedané o 7.30 hod, ale sestrička v ambulancii povedala o 8.30 hod. Ráno asi okolo 8.15 sestrička vyloží 10 čísel. Ľudia si ich rozoberú a čakajú na zavolanie. Ale pozor, každá ambulancia má svoje čísla, ale sestrička nás upozornila, že všetky ambulancie sú rovnocenné, môžete ísť do hociktorej. Ordinujú každý deň. Na dvere si tiež nalepia takú tabulku, a podľa nej viete, že sa v nej ordinuje. Popisujem, keď bude niekto potrebovať, lebo všetci, ktorí sme tam boli prvýkrát, sme sa chaoticky vrchali po tých číslach, potom vymieňali, nevedeli kam a tak podobne...