myara
16.05.12,06:06
Ahojte,
temu, ktora by sa venovala len tomuto "zazraku" som tu nenasla, tak ju otvaram.
Ide o vyzivovy doplnok Lifepak, predava sa stylom MLM, a samozrejme stoji vela.
Mam kamosku, co sa tomu zacala venovat, a uz mam pocit, ze jej z toho preskakuje :)
Kazda nasa debata sa bud zacne alebo skonci pri tom, ze ake je to perfektne, a na vsetky choroby sveta. Vcera ma dorazila tym, ze sa tym lieci aj neplodnost :)
Pride mi to take naivne verit tomu, ze jeden pripravok pomoze kazdemu cloveku na nieco ine.
Je tu niekto, asi najlepsie nejaky farmaceut, co by sa vedel vyjadrit k zlozeniu tohto vyrobku? Tvrdila mi, ze otec niekoho, ktory pracuje v SAV povedal, ze je to zazrak, a ze sa snazia vymysliet nieco taketo roky :)

Zhusťovadlo (E460, E468), uhličitan vápenatý, kalcium askorbát, kalcium citrát, citran horečnatý, oxid horečnatý, d-alfa tokoferly acetát, protihrudkujúce látky (551, E470b, E570), regulátor kyslosti (E570), nikotínamid, kyselina nikotínová, emulgátor (E464), maltodextrín, d-kalcium pantotenát, glukonát zinku, laktát železnatý, glukonát manganičitý, pyridoxin hydrochlorid, riboflavín, tiamín mononitrát, retinyl plamitát, glukonát medi, betakarotén, kyselina listová, biotín, prášok chaluhy, seleničitan sodný, cholekalciferol, kyanokobalamín.

Mate s tym skusenosti, resp. co si o tom myslite?
bejuska4
28.05.12,12:01
dobrý deň, tiež by ma zaujímala reakcia niekoho kompetentného, kto sa vyzna v danej problematike. Som totiz v 2 mesiaci tehotenstva, v gynekologickej ambulancii mi zmerali hladinu vitaminov a antioxidantov v tele (výsledok samozrejme katastrofálny) a lekár mi odporúčal uvedený prípravok, ktorý ma zachráni. Samozrejme vzhľadom na môj stav ostane človek v strachu a je schopný dať za tieto vitamíny 240 € na 3 mesiace...akurát by som ich rada dala za niečo, čo má naozaj význam. Skôr mi to príde ako dobre dohodnutý biznis a využitie emocionálneho rozpoloženia budúcich mamičiek, čo je trochu nefér. prosím, ak s tým má niekto skúsenosť, ozvite sa. ďakujem
KoxXxo
28.05.12,12:05
"Skôr mi to príde ako dobre dohodnutý biznis a využitie emocionálneho rozpoloženia budúcich mamičiek."
Melnick
28.05.12,12:12
Účtujem pre spoločnosť, ktorá obchoduje s firmou Nu Skin, ale s výrobkami s iným zameraním ako píšete, no opýtať sa na zázračný liek môžem. Možno majú nejaké skúsenosti aj s ním. :cool:
myara
28.05.12,12:20
dobrý deň, tiež by ma zaujímala reakcia niekoho kompetentného, kto sa vyzna v danej problematike. Som totiz v 2 mesiaci tehotenstva, v gynekologickej ambulancii mi zmerali hladinu vitaminov a antioxidantov v tele (výsledok samozrejme katastrofálny) a lekár mi odporúčal uvedený prípravok, ktorý ma zachráni. Samozrejme vzhľadom na môj stav ostane človek v strachu a je schopný dať za tieto vitamíny 240 € na 3 mesiace...akurát by som ich rada dala za niečo, čo má naozaj význam. Skôr mi to príde ako dobre dohodnutý biznis a využitie emocionálneho rozpoloženia budúcich mamičiek, čo je trochu nefér. prosím, ak s tým má niekto skúsenosť, ozvite sa. ďakujem

ja som mala tieto vitaminy v ruke, a je tam vyslovene napisane, ze to nie je vhodne pre tehotne zeny
takisto kamoska, o ktorej pisem mi povedala, ze ako tehotnej mi to ani nebude ponukat
takze odporucanie tvojho lekara ma dost sokovalo, urcite to neber
erinda
09.03.13,08:39
Dobrý deń....
Nedámi nereagovať na tému ktorá sa tu preberá. Tá pani ktorá písala o tej kámoške, tak jej nepreskočilo, len ona chápe o čo ide a vy nie. Vy vidíte len cenu. A preto sa každá debata končí Life Pacom lebo ona vie , že tieto produkty sa dostávajú k vašim "pokazeným génom". Nebudem to tu rozpisovať ale pozrite si čo znamená EPIGENETIKA a toto je základ produktov spoločnosti Nuskin.
Ďalšia reakcia , že pomáha na všetky choroby sveta. Ak si vyliečite svoje GENETICKE BUNKY, tak sa vám obnový celé fungovanie organizmu. Náš organizmus je jeden reťazec, ktorí ak niečo pretrhne, tak časom pretrhne ďalšiu časť.
A pre tú pani či slečnu , ktorá tvrdí , že čo to je za blud, keď tehotné ženy to nemôžu brať. Takže: Life Pac treba brať pred otehotnením. Žiadna žena nedokáže otehotnieť ak má BUNKOVU PODVYŽIVU. Dajte sa zamerať BF Scenerom spol. Nuskin. Vyliečte svoje choré BUNKY a potom sa to podarí. A pre tehotné ženy sú tam produkty ako G3. Užastná bomba vitamínov, antioxidantov....
A cena? Ľudia, dáte kopy peňazí za blbosti, ktoré vám stoja v skriniach, šuflíkoch niekde pohodené. Ale keď treba dať za produkty , ktoré Vám poriešia skutočne váš problém, tak to už je oblbovák. Chýba informovanosť a my Slováci sa musíme učiť novým postojom k svojmu zdraviu. Lebo toto nás doteraz nikde neučili.
Prajem všetkým šťastie, lásku a zdravie...
lujza.j
09.03.13,08:48
KristínkaDK
10.03.13,17:33
Vlasy dupkom sa mi stavajú, keď to tu čítam
Melnick
10.03.13,17:55
Vlasy dupkom sa mi stavajú, keď to tu čítam

Chcem mať nový účes - vlasy dupkom. Poraď, prečítaním ktorého príspevku dosiahnem výsledný efekt, po ktorom túžim ??? :)
Dantess
10.03.13,18:01
Erinde som dal asi svoje prvé "neuzitocne" na tomto fóre, ale to je neuveriteľné ako dokáže obhajovať človek blbosti, ktoré mu natlačia do hlavy. Bez zdravotníckeho vzdelania, bez praxe bez práce s ľuďmi proste tomu verí. Kamarát toto robil asi rok a odkedy to začal robiť je z neho iný človek :-( Ja neviem čo vám tam robia na tých sedeniach, ale odkedy sa s tým h*vnom stretol, tak je ako po lobotómii. Našťastie s tým prestal aj si babu našiel hneď, ale následky to má trvalé.
Melnick
10.03.13,18:08
Ešte šťastie, že od Nu skin poznám iba nechtovú kozmetiku . :D
wagner
10.03.13,20:12
Vlasy dupkom sa mi stavajú, keď to tu čítam

mimotemyKaždý máme svoj názor. Nauč sa prijímať aj názory iných a nereaguj na veci, ktoré Ťa rozčuľujú. Si tu prvý deň aj s cestou a už si tu kopeš. Ako prijmeš reakcie na Tvoje témy s takouto odpoveďou?
Jurivo
10.03.13,20:15
To zloženie mi pripadá akoby niekto zobral všetky výživové preparáty a zmiešal ich dokopy, a dal tam protihrudkujúce látky aby z toho nebol grc. Na svete je už toľko "zázračných" preparátov až sa čudujem, že ľudstvo ešte nie je nesmrteľné. Toľko môj názor.
Dantess- bodaj by to toľko neobhajovali keď ich to živí.
erinda
11.03.13,10:05
Ahoj Dantess... poznáme sa? Ty vieš kde ja pracujem , čo ma živý? Lebo z tvojho príspevku som mala pocit, že sme dlhoročný priatelia :-)
Ubezpečujem ťa , že sa mi neprerušili žiadne nervové spojenia a verím, že ani tvojmu priateľovi. To že ľudia majú rozličný názor na veci ešte neznamená, že sa musia urážať.
Krásny deń Ti prajem.....
mimamima11
24.03.13,14:19
Bejuska


ahoj...reagujem na tvoju otazku..BEJUSKY.ked ti lekar zistil, ze mas hladinu vitaminov a mineralom v eliminujucom stave, mas dve moznosti:1.bud si kupis komplex vitaminov pre tehotne zeny, alebo 2.zvysis konzumaciu ovocia a zeleniny...ja som konzumovala vela ovocia a zeleniny...co sa tyka zeleniny najma zelenu /brokolica, rukola, salat, zelena fazulka) ale pozor, hlavne v dusenom alebo cerstvom stave.....a konzumovala som aj vitaminy pre bud.mamicky...tie som napokon vysadila...nerobili mi dobre na zaludok...a v konecnom dosledku, mala som optimalne hladiny vsetkych prvkov, ktore som potrebovala na spravny vyvin dietatka.....takze podla mojho nazoru,...ked sa budes stravovat spravne...ako som spomenula....tak by nemal byt problem....mala by si sa citit dobre ty aj babatko....a este jedna velka vyhoda, ak budes konzumovat ovocie a zeleninu, nebudes mat problemy so stolicou.....prajem vela stastia a hlavne zdravia..papa
mimamima11
24.03.13,14:32
ahoj Myara,
chcem reagovat na tvoj prispevok NU Skin,..bola som pozvana ako pasivny divak na prednasku a musim reagovat, ze samotna myslienka a produkty su zaujimave, nakolko zijeme vo velmi hektickej dobe..a pod neustalym tlakom....t.j. nase telo potrebuje zvyseny prjem vitaminov a mineralom pre nase telo. Samozrejme, clovek si moze zakupit vitaminy aj v lekarni..za ovela nizsiu cenu a mat pocit, ze nieco urobil pre svoje telo,..ale ide o otazku zlozenia tychto produktov.Na zaklade prednasky, na ktorej prednasali fundovane osobnosti genetici a lekari,,,,potvrdili adekvatne, pozitivne vlastnosti tychto produktov...podla nich vysledny efekt je taky...ze snazis sa eliminovat proces starnutia tym, ze telu doplnas latky, kt. potrebuje na spravne fungovanie a ty by si sa po case, mala citit vitalnejsie a mat viac energie....Ak budes mat cas a chut, chod osobne na prednasku a urobis si vlastny usudok....co sa tyka neplodnosti,..to tam nebolo spomenute, ale mozno kamoska disponuje s konkretnymi informaciami, kedze uz pracuje pre spolocnost....tak ti drzim paste,..aby si nasla tu spravnu cestu....ved predsa,,,je lepsie raz vidiet,ako sto-krat pocut...ahoj
kezeso
25.03.13,12:44
Neviem, či sa dá považovať za dôveryhodné podanie z druhej ruky. Veľmi dobrí priatelia, manželský pár, robili Nuskin asi 3-4 roky. Už nerobia. Neopláca sa im to. Bolo to stále otravovanie ľudí dokola, dokola...
MySpace
26.03.13,12:54
​Ina otazka, no nechcem zakladat novu temu a ocakavam, ze sa tu snad niekto najde kto robi/robil s Nu Skinom... Aj vam, resp. vasim klientom - zakaznikom nefungovalo prihlasovacie heslo na stranke www nuskin com? Som prihlasena ako ich zakaznik a mne a ani kamaratke heslo do konta nefungovalo. S tym, ze ja viem, ze urcite ho nezdavam zle a navyse si este aj napovedu pamatam k nemu. Tak sa vas pytam, ci mate s tym skusenosti?

A inak, skusala som aj tu moznost, ze zabudnute heslo... Prisiel mi mail, no poslali v nom len User Name a Password Hint (nápovedu), ale heslo nikde ani link (odkaz) na obnovu hesla. Absolutne ho neposlali. Vyzera to tak ako by mali s tym problemy. Tak by som rada vedela, ci aj vy mate s tym taketo skusenosti - problem s pristupom nan. Na zaver mailu bola len veta: "Please call customer service at --- to reset your password if you still have problems logging in.
Thank You, Nu Skin Customer Service"

Predom dakujem za odpovede. :)
Braňo
13.11.13,18:53
funguje to prakticky na všetko a predovšetkým to pozitívne hodnotia predávajúci, ktorí sa nehanbia predávať multivitamín za 60 EUR.
Pete Kovac
14.11.13,12:39
Pekny den, mne a mne blizkym ludom tie produkty vyrazne pomohli. Viac som to rozvinul vo svojom blogu. Pre mna to nie je v prvom rade o biznise, ale o vysledkoch ktore vidim na konkretnych ludoch.
Komu sa tie pripravky zdaju drahe, nech si ich nekupi. Ja si to nekupujem preto, lebo neviem co s peniazmi, ale preto, lebo sa nam kvalita zivota vyrazne zlepsila.
Pete Kovac
14.11.13,13:04
Mimochodom, dalsia clenka mojej sirsej rodiny, farmaceutka, si tie produkty objednala prave pre ich zlozenie a vysledky, ktore u nas videla.
dusansl
16.11.13,09:12
No téma ako z veľkej knihy. Ale je realitou. díleri pobehujú medzi dôverčivou populáciou a sľubujú hoci aj vykúpenie, len treba kúpiť. Kde je pravda. o predávaných výrobkoch chemického priemyslu nie je možné tvrdiť , že sú šmejdom. Toto je iná kategória.
S časti sú v nich zastúpené rôzne skupiny zložiek(zámerne nemenujem ich druhy, aby som žiadneho čitateľa neuviedol do omylu) ktoré sú do ľudského organizmu vstrebatelné a radia sa do skupiny hoci vitamínov, organických farbív a pod. Tie spôsobujú v tele vizuálne zmeny( zmena zafarbenia epitelu v koži, ktorú následne predajca produktu deklaruje ako zlepšenie hoci ľudskej imunity. No zábava. Bola by keby to nebola vlastne tragédia. je to nehanebné zavádzanie dobromyseľných nevzdelaných konzumentov. A to radšej diskrétne pomlčím o výpočte rôznych konzervantov a pod. známych aj pod označením E ...., o ktorých je roky známe , že v ľudskom organizme priamo iniciujú rakovinotvorné procesy. No a to je v kocke hádam všetko. O zárobkoch pri predaji sa dozviete možno viac na náborovom školení, ktoré iste firma viac či menej pravidelne poriada po celom území Slovenska, ale aby kšeft nestál......... Pekný deň a menej naivnej dôverčivosti praje dusansl.
edward6612
18.11.13,09:40
Dobry den prajem vsetkym, ktori dostali informacie o spol. Nu Skin a nevedia, ci im maju verit a tak citaju diskusne fora (ci je taketo diskusne forum vhodne na overenie odbornych a vedeckych faktov si kazdy odpovedzte sam), ako aj vsetkym "odbornikom", ktori sem pisu, ako tieto "zazracne" produkty nefunguju...

Moja vlastna skusenost: posl. 8 rokov som ako realitny makler zil v neustalom strese, 4-5 hodin spanku, chronicky unaveny aj cez den, o zivotosprave ani nehovoriac, sama kava, cigareta, fastfood... S Nu Skin-om som sa dostal do kontaktu pred vyse 3 rokmi, bol som na prezentacii, dal som sa zmerat na Biofotonickom skeneri, samozrejme nemeratelny, ani sa necudujem, ale mal som aj dalsi problem s klbami. Tiez som neveril skeneru a tak som si z opatrnosti najprv kupil pripravok na klby a dlhorocna bolest a praskanie klbov boli prec za cca tyzden a to som predtym skusal rozne znacky az po ozaj drahe (cez 150€), to ma presvedcilo a vyskusal som teda Lifepac, bol uz v diskusiach spomenuty ako zazracny "multivitamin" :-) Tak som ho uzival 6 mesiacov, hodnoty stupali, ale co je najpodstatnejsie, aj som sa citil lepsie. Aj som ho velakrat vynechal, ale ucinkovalo to dalej, teda aj ucinkuje, ale treba to uzivat, na policke to cloveku nepomoze. Samozrejme zmenil som aj stravovanie a zivotny styl, co uvedena spol. vyzdvihuje. Nase telo ma uzasne samoopravne mechanizmy, ale bohuzial dnes v ovoci a zelenine uz je iba zlomok vyzivovych latok potrebnych na tieto opravne procesy, ako to bolo pred 20-30 rokmi. Preto treba zdravu stravu doplnat vyzivovymi doplnkami. A to je fakt, nie market. tah Nu Skin. Mohol by som tu uviest x prikladov rozdielnych vysledkov v 1 domacnosti, kedy mali rozny clenovia domacnosti odlisne vysledky, pretoze sa inak stravovali a starali o seba, ale samozrejme aj x vysledkov super hodnot bez toho, ze by ludia uzili produkt Nu Skin, v tom pripade super, len tak dalej ;-)

Ked sa zmerate na skeneri (na 90% presny neinvazivny sposob merania ochrany buniek voci civilizacnym ochoreniam a presnejsi ako z krvi, funguje na zaklade Ramanovej spektroskopie, sir Raman z Indie za to dostal v r. 1930 Nobelovu cenu, skener nevyvinul NuSkin, ale Huntsmannov rakovinovy institut a NuSkin ho dostal do uzivania na zaklade sutaze z pomedzi 6000 firiem prave na zaklade riesenia, t.j Lifepak, prvy skener v SR bol v onkolog. ustave na Hajdukovej v BA uz v r. 2006) a rozhodnete sa uzivat Lifepak (na prirodnej baze, ako vsetky produkty tejto firmy), ktory ma az 98% vstrebatelnost, ma robene dvojito slepe placebo testy a dobrovolne testy Americkej Olympijskej Asociacie a Consumer Labs (najprisnejsia testovacia asociacia USA ), (pre tehotne Lifepak prenatal, pre starsich Senior, alebo top Lifepak Nano, nepredava sa zatial v EU), alebo pre tych, co nemozu tobolky je tu stava G3 a po 3 mesiacoch uzivania po opatovnom merani vam nestupnu hodnoty, firma vam vrati plnu sumu spat za uvedene produkty. Uz teraz pocujem skeptikov, ako sa smeju "No jasne, kto mi asi tak vrati peniaze, firma bude uz davno zrusena". Mam pre vas info, firma bola zalozena v r. 1984 v Utahu 3 ludmi, ktori ju dodnes vlastnia a vedu :-) Je to v Provo najvyssia modra budova, hodte si to do Streetview, najdete to. Hned vedla je v oktobri 2013, cerstvo otvorene inovacne centrum za 80 mil.$, inak uz 3 (2 su v Azii), ktore ma spolocnost! Zamestnava na plny uvazok, t.j. denne vyvyjaju produkty 75 vedci zo 14 specializacii, spolupracuju s top medicinskymi univerzitami sveta ako Stanford a pod. Firma cca 2 roky vlastni uz aj Lifegen technologies (vyse 30 rokov skumaju geny cloveka, najvacsia databaza sveta), takze starostlivost o cloveka riesia priamo v zdroji (na genovej urovni - epigenetika), nie iba povchovo ako konkurencia.

Este zopar faktov, firma predava svoje vyrobky v 53 krajinach sveta, je obchodovana na NewYork-skej burze (NUS) tento rok ako najobchodovanejsia firma sveta, zaznamenava rekordy v predaji od r. 2008, t.j. odkedy zacala "kriza", uz 17 rokov si drzi najvyssi mozny rating firiem 5A1 (D&B), Forbes ju zaradil medzi 100 najdoverihodnejsich spolocnosti sveta na 5 miesto, neustale inovuje a ziskava najvyssie mozne ocenenia, ma mnozstvo patentov (okrem Biofotonickeho skenera a Galvanickych pristrojov aj vyrobny proces, kde je standardizacia, t.j. aby vsetky vyrobky mali tu najvyssiu a rovnaku kvalitu)... Mohol by som sem napisat este 5 stran a to niesom odbornik, len som si vypocul informacie a overil z relevantnych zdrojov. Keby tieto vyrobky nefungovali, alebo by nieco nebolo s firmou OK, myslite si, ze by bolo mozne hrat tu v tajnosti divadielko 30 rokov? Trosku sa nad tym zamyslite...

Este nieco k cenam, ako moze byt nieco lacne, ked to ma skutocne obsahovat vsetko, co to ma obsahovat? Ani z Dacie neurobite Mercedes, ze? A to sa ceny kozm. vyrobkov nerovnaju selektivnej kozmetike, ale bezne dostupnej napr. v lekarni! K vyrobkom sa viete dostat prostrednictvom distributora, nebude vam ich nosit, ale vytvori vam bezplatny pristup na eshop, vdaka comu sa viete dostat cenovo az na 45% ceny a po zaplateni vam ich prinesie kurier domov. Cely predajny model je na zaklade odporucania, tak ako ked odporucite dobru restauraciu, film v kine, alebo kozmeticku a hlavne sa nejedna o pyramidovy system, ktory je nelegalny, ludia registrovaní pod vami mozu zarabat omnoho viac, ako vy a hlavne pyramidove spol. funguju max par rokov, nie 30 a neobchoduju sa na burze cennych papierov :-)

Suma sumarum, firma Nu Skin ponala starostlivost o cloveka zvnutra, aj zvonka tym najlepsim moznym sposobom, netvrdia o sebe, ze su najlepsi a jediny na svete s kvalitnymi vyrobkami, ale pri vyzivovych doplnkoch jediny meratelny, teda preukazatelni a to je fakt, ostatni sa iba biju do prs, ze my sme najlepsi, nemaju to ale ako dokazat. Osobne poznam x homeopatov, farmaceutov, bioshopov a dalsich, ktori odporucaju tieto vyrobky a pri tom nie su priamo prepojeny so spol. Pri kozmetike je mozne vyziadat si bezplatne nezavazne osetrenie, kde mate moznost priamo vidiet ucinok, alebo chodte priamo na prezentaciu, je nezavazna a bezplatna, neda sa tam nic kupit, dostanete iba informacie, ktorym nemusite verit, ale overte si ich, vyskusajte na vlastnej kozi a potom sa rozhodujte, tak ako o vsetkom v zivote...

Takze nebojte sa vyrobkov spol. Nu Skin, su na prirodnej baze a su uzasne, rozdiel je preukazatelny, za cim si stoja a maju to aj v logu.
V pripade otazok si vyziadajte info od ludi, ktori vam o spol. povedali, alebo ma nevahajte kontaktovat. Pekny den
lujza.j
18.11.13,10:22
"Zivotny styl a stravovanie som zmenil"sa dalo aj skor....a bolo to ok......jaj zase "masaž".... ked uz bola klby...tak niekto sa strci do skeneru.....iny kupi aj bez skeneru vyzivovy doplnok....
Tito "omielči"....to su ako šmejdi!
buchač
18.11.13,10:26
Nemiešaj jablká s hruškami ...

Čiže Forbes a Nu Skin ...
Forbes konštatuje obchodovanie a nie výrobky samotné ...
Pochopil ???

Ale kliny máš inak poriadne a aj dobré kladivo ...
Len tie nepravé hlavy si si vybral . Na tie poniektorké je potrebná zbíjačka ...
Jurino
19.11.13,14:17
Ja som zase počul od známeho, že pravidelným užívaním môže organizmus nadobnúť dlhovekosť, a keď ho užívame denne sedem krát ale len za úplnku mesiaca, tak sa môžme dožiť mnoho rokov naviac, ba získať až nesmrteľnosť. Idem kupovať celej rodine, toť jedinečná šanca, ktorá sa nemá premárniť.
SuchSoft
19.08.15,05:17
Nu Skin, samé mňamky.
Teda ak tam naozaj je toto:
"Zhusťovadlo (E460, E468), uhličitan vápenatý, kalcium askorbát, kalcium citrát, citran horečnatý, oxid horečnatý, d-alfa tokoferly acetát, protihrudkujúce látky (551, E470b, E570), regulátor kyslosti (E570), nikotínamid, kyselina nikotínová, emulgátor (E464), maltodextrín, d-kalcium pantotenát, glukonát zinku, laktát železnatý, glukonát manganičitý, pyridoxin hydrochlorid, riboflavín, tiamín mononitrát, retinyl plamitát, glukonát medi, betakarotén, kyselina listová, biotín, prášok chaluhy, seleničitan sodný, cholekalciferol, kyanokobalamín."

Niektoré zložky by som do svojho tela v žiadnom prípade nedal.

To potom aby človek držal aspoň 21 dní hladovku, aby sa toho zbavil. ;)
lujza.j
19.08.15,05:27
tak to nežer nemusíš potom hladovať:D:---
peering
09.03.16,13:57
Od Nuskin som vyskusal aj Cartilage Formula na klby, dostupny len v USA, berie sa 6 kapsul za den, aj po troch mi bolo zakazdym priserne hodinu nevolno a na zvracanie a to i napriek tomu, ze som iba obsah kapsul zmiesal z vodou a pil po jedle.

Takisto mam zle skusenosti aj z produktom CordyMax, bolela ma z neho priserne hlava, po 3 dnoch som to hodil do kosa.