bnorika
16.05.12,13:42
Viete mi poradiť, či ostať vo Všeobecnej zdravotnej poisťovni alebo ísť
do poisť. UNION?:confused:
Ktorá je t. č. lepšia?
Ďakujem za odpovede!:)
Stanislav 1975
16.05.12,11:44
Ja som sa pýtal doktorov a vraveli že všetky zdr.poistovne sú čert jak diabol- ale že Všzp predsa len platí o niečo skor- je to taký jednooký medzi slepými..., tak som ostal tam...
Adea
16.05.12,12:29
ja som mal nedavno viac volneho casu tak som vyplnil prihlasku a odhlasil som sa z poistovne Dovera, taky moj sukromny boj proti Gorilam :)
bjuty smis
16.05.12,13:10
keby som si vyberal zdr. poisťovňu, tak by mi bolo jedno, kedy platí lekárom, či tým bojujem proti gorilám, ale by ma zaujímalo, čo mi ktorá poisťovňa preplatí, aké ma čakacie doby na operácie apod.
poradil by som sa zo svojim obvodákom, on najlepšie pozná moje zdravotné problémy - čo mi hrozí , aká diagnoza a ako sa k liečbe nej stavajú jednotlivé poisťovne...
myara
16.05.12,13:20
ja mam všeobecnú, a tam aj ostanem
nedávno som si prečítala u gynekológa, že napr. Dôvera neprepláca niečo v súvislosti s onkomarkermi, ani v prípade že má niekto pozitívny nález, viem že ten úkon stál 25 EUR, čo nie je síce veľa, ale aj tak
takže toľko k Dôvere
na internete sa toho dá nájsť veľa o poisťovniach
Indeed
16.05.12,13:25
Jednoznačne UNION !

Nebudú Vás naháňať doporučenými listami, pretože máte nedoplatok 5 eur.
Ľubomír
16.05.12,14:44
Jednoznačne UNION !

Nebudú Vás naháňať doporučenými listami, pretože máte nedoplatok 5 eur.
Možno je to pravda, ale keď bude potrebovať drahší zákrok, tak sa bude musieť prepoistiť. Vždy je dobré, keď ZP má veľa poistencov, preto som stále vo VšZP a ani sa nechystám " prestúpovať".