kozlíček
17.05.12,16:28
Poprosím o radu.V prehliadači Google Chrome mi prestalo fungovať prekladanie stránok napr. z angličtiny do slovenčiny.Je to chyba v nb,alebo niekde inde?
Ďakujem!
Charon
17.05.12,15:37
To nebude chyba v NB (nemá byť prečo). Skús chrome odinštalovať a opäť nainštalovať. V prípade, že používaš nejaký plugin, ktorý zabezpečuje samotný preklad, tak skús odinštalovať a nainštalovať ten.
arizona
17.05.12,15:43
Poprosím o radu.V prehliadači Google Chrome mi prestalo fungovať prekladanie stránok napr. z angličtiny do slovenčiny.Je to chyba v nb,alebo niekde inde?
Ďakujem!
1,
moznosti-pod kapotou-prelozit : tu by si mal mat odkliknute : Ponúknuť preklad stránok, ktoré nie sú v mojom jazyku
Mas?

2,
Alebo si nainstaluj doplnok "google translate"
moznosti- rozsirenia-daj si vyhladat /uplne dole/

3,
Ak mas nainstalovane, skontroluj, ci mas povolene /moznosti-rozsirenia/
kozlíček
18.05.12,10:46
To nebude chyba v NB (nemá byť prečo). Skús chrome odinštalovať a opäť nainštalovať. V prípade, že používaš nejaký plugin, ktorý zabezpečuje samotný preklad, tak skús odinštalovať a nainštalovať ten.
Ďakujem za ochotu!!!Dnes to už ide bez problémov,asi niečo včera blblo.Ešte raz ďakujem!
kozlíček
18.05.12,10:48
1,
moznosti-pod kapotou-prelozit : tu by si mal mat odkliknute : Ponúknuť preklad stránok, ktoré nie sú v mojom jazyku
Mas?

2,
Alebo si nainstaluj doplnok "google translate"
moznosti- rozsirenia-daj si vyhladat /uplne dole/

3,
Ak mas nainstalovane, skontroluj, ci mas povolene /moznosti-rozsirenia/
Áno,toto všetko mám.Dnes to už ide bez problémov,včera asi niečo blblo na "ceste".Veľmi pekne ďakujem za ochotu!!!!
osky
09.06.12,18:38
MIMO TEMY

ale potrebujem preklad tychto latok do nemciny alebo este lepsie do latiny-na nete som neobstala:

fosforecnan sodny/je to fosfor???/ ,uhlicitan draselny/draslik??/,uhlicitan vapenaty/vapnik???/,hydrogenuhlicitan sodny-jedine co viem,ze je to soda bicarbona,uhlicitan horecnaty-mal by to byt horcik?

kto sa vyzna poradte,prosim

su to zlozky zasaditej zmesi na odkyslenie organizmu,na slovensku ju nevieme zohnat tak chcem skusit v rakusku,ale chcem sa v lekarni alebo patricnych obchodoh vyjadrit presne a süravne,aby nedoslo k nejakej zamene.
dakujem
arizona
09.06.12,19:08
MIMO TEMY

ale potrebujem preklad tychto latok do nemciny alebo este lepsie do latiny-na nete som neobstala:

fosforecnan sodny/je to fosfor???/ ,uhlicitan draselny/draslik??/,uhlicitan vapenaty/vapnik???/,hydrogenuhlicitan sodny-jedine co viem,ze je to soda bicarbona,uhlicitan horecnaty-mal by to byt horcik?

kto sa vyzna poradte,prosim

su to zlozky zasaditej zmesi na odkyslenie organizmu,na slovensku ju nevieme zohnat tak chcem skusit v rakusku,ale chcem sa v lekarni alebo patricnych obchodoh vyjadrit presne a süravne,aby nedoslo k nejakej zamene.
dakujem
pomoze?
osky
09.06.12,20:42
presne toto som potrebovala ,si poklad.len ten posledny je uvedeny rovnako slovensky ale 2 odlisne preklady-to si este upresnim.vdaka.
sthruska
10.06.12,10:19
Bola si sa informovať v našich lekárňach? Možno Ťa príjemne prekvapia.
arizona
10.06.12,10:24
preto som fotila viacere riadky,aby si mala na vyber. Ak este nieco chyba, napis konkretne, dolozim...