edita31
18.05.12,10:07
Zdravim kutilovia,

moze mi niekto poradit?videla som serial (americky) o prerabani domov, kde aby usetrili cas a peniaze za material, tak sa rozhodli prestriekat stare obkladacky v kupelni inou farbou.tiez by som to chcela tak spravit, lenze neviem kto vyraba taketo farby na obkladacky a dlazbu.vsade su len farby na kov, drevo a omietku.vie niekto poradit?
alltracboy
18.05.12,09:42
skusil by som nejaku dvojzlozkovu polyuretanovu farbu. Na ubytovniach som videl kachlicky niecim natrete a nemyslim ze by s tim robili nejaku vedu. Nejake zazraky od toho cakat netreba, vzdy to bude hnus.
Martin1310
18.05.12,13:51
Farba ktorá bude akotak držať na obkladačkách tak tá nebude držať v špárach a naopak.
marleau
18.05.12,19:48
Zdravim kutilovia,

moze mi niekto poradit?videla som serial (americky) o prerabani domov, kde aby usetrili cas a peniaze za material, tak sa rozhodli prestriekat stare obkladacky v kupelni inou farbou.tiez by som to chcela tak spravit, lenze neviem kto vyraba taketo farby na obkladacky a dlazbu.vsade su len farby na kov, drevo a omietku.vie niekto poradit?

Tak to,čo tam ukazujú má od stavbárčiny ďaleko.Aj my sme na vojne považovali mokré za čisté,takisto aj títo považujú pretreté farbou za nové,alebo si myslia,že keď kobercom zakryjú pleseň,že už tam nie je a ešte sa na konci pochvália,koľko desaťtisíc eur zarobili.Len si to dajte doma tak urobiť....
korela
18.05.12,20:07
Tak to,čo tam ukazujú má od stavbárčiny ďaleko.Aj my sme na vojne považovali mokré za čisté,takisto aj títo považujú pretreté farbou za nové,alebo si myslia,že keď kobercom zakryjú pleseň,že už tam nie je a ešte sa na konci pochvália,koľko desaťtisíc eur zarobili.Len si to dajte doma tak urobiť....
Súhlasím, neviem ktorú skupinu a z akých dôvodov má tento nezmyselný seriál na slovenské podmienky osloviť.
Hanebné rekonštrukcie drevených domov, ktoré sa na Slovensku ani nevyskytujú. Ako som už niekde písala, ľudia na našom území mali aj maštale murované, nielen domy odjakživa.
misomiso
18.05.12,20:08
No ak by som mal v nejakom plesnivom byte vydrzat este povedzme pol roka, tak na taketo prechodne obdobie by to bolo celkom rozumne riesenie - s tym ze potom sa to bude povedme burat a neoplati sa to zatial kachlickovat.
marleau
19.05.12,04:22
No ak by som mal v nejakom plesnivom byte vydrzat este povedzme pol roka, tak na taketo prechodne obdobie by to bolo celkom rozumne riesenie - s tym ze potom sa to bude povedme burat a neoplati sa to zatial kachlickovat.

Ale určite nedáš za to 320 000 síce ničím nekrytých ale predsa ešte dolárov,či?