hdankajanka
18.05.12,13:26
Dobry den,uz davnejsie som pisala o stave mojho syna:je to dost hyperaktivne dieta a raz za cas sa mu stalo ze z nico nic zacal chodit dako divne ako-keby ho seklo a tahalo ho do jednej strany tento stav trval 5-10min .a potom fungoval dalej akoby nic,najprv sme brali homeopatika na tvorbu kosti kedze ma 2,5roka a uz od 2r.nepije mlieko,neskor sme navstivili ortopeda -ten povedal ze z jeho strany je vsetko v poriadku.kedze sa tento jeho stav opakoval dalej boli sme hospitalizovany v miestnej nemocnici ,tam sme absolvovali neurologicke vysetrenie,ale kedze bol syn hyperaktivny tak bez akehokolvek vysetrenia mi lekar povedal ze to je detska migrena a predpisal mi lieky ktore do dnesneho dna ani nemame,v nemocnici na nas kazdy pozeral ze co tam chceme kedze nas syn na mieste neobsedel a tak nas chceli cim-skor prepustit ale vecer mal syn zasa "ten stav" a ja som rychlo zavolala lekara aby videli ako to prebieha....po tomto sme zase absolvovali neurologicke vysetrenia EEG-ktore bolo v poriadku,magneticku rezonanciu -mozog v poriadku ale nalez :chronicky zapal stredneho ucha a zvacsena nosna mandla...hned na druhy den absolvoval zakrok a sme po tyzdennej kontrole ale znepokojuje ma to ze syncek mal zase 2krat ten "zachvat"nebolo to take intenzyvne ako predtym ,ale lekarka skonstatovala ze to nemusi suvisiet s uskom...moze tento jav suvisiet aj s jeho hyperaktivitou?neviete ake vysetrenie by sme este mohli urobit ?moze to byt epilepsia?syn je pri vedomi ked ma "zachvat"....