asma
19.05.12,17:03
poraďte prosím ako poriadne vyčistiť zásobník pracích prostriedkov na pračke FAGOR
díky
lujza.j
19.05.12,16:06
asma
19.05.12,18:21
plnená zhora
lujza.j
19.05.12,18:28
plnená zhora
ja mám Whirlpool. nádobku http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRu80n7GJmaoATFAh1TOMH-NLseNS2SG-bVlXGd6Wh_x6MDG8o7xZzVZUPC dám dolu a namočím do teplej vody do lavora a potom vykefujem kefou na fľaše, alebo zubnou kefkou.
kopretinka
19.05.12,18:31
zásobníky som vybrala,nechala namočené ale ani to nepomáhalo.Oni sú tak úzke a zahnuté,že sa to nedalo ničím vyčistiť....nakoniec som použila tie guličky,čo sa sypú do odpadu na prepláchnutie.Ale bacha,treba to vybrať,ja som to dala do takého vanglíka,nasypala guličky do zásobníka a zaliala horúcou vodou,bublalo a prskalo to ako sprosté.Potom som to tam nechala ešte tak hodinu.Prepláchla som to čistou vodou a znova opakovala,po druhom raze väčšina usadeného prášku a aviváže sa rozpustila.
kopretinka
19.05.12,18:32
ja mám Whirlpool. nádobku http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRu80n7GJmaoATFAh1TOMH-NLseNS2SG-bVlXGd6Wh_x6MDG8o7xZzVZUPC dám dolu a namočím do teplej vody do lavora a potom vykefujem kefou na fľaše, alebo zubnou kefkou.
ja tam teda nestrčím zubnú kefku,je to zahnuté a tá kefka nedôjde až na dno
asma
20.05.12,11:21
ďakujem na odkazy - asi tie usadeniny sú preto lebo tiež raz periem s tekutým práškom a raz so sypaným, skúsim to podľa odkazu č. 5 s tými guličkami
prajem vám pekný deň a dobré pranie
tienik
21.05.12,06:54
namocit na noc do vody, celu tu nadobku. Treba ju zatazit aby bola fakt ponorena.
Potom zmontujem ruzicu zo sprchy a prudom horucej vody z hadice ide vsetko krasne dolu. Inac riadny humus co sa lupe zo stien a vnutrajska toho. Cert vie co je v tych praskoch.
Ako som zistil, najlepsie drzi avivaz, neviem preco.
vankusik29
21.05.12,07:56
namocit na noc do vody, celu tu nadobku. Treba ju zatazit aby bola fakt ponorena.
Potom zmontujem ruzicu zo sprchy a prudom horucej vody z hadice ide vsetko krasne dolu. Inac riadny humus co sa lupe zo stien a vnutrajska toho. Cert vie co je v tych praskoch.
Ako som zistil, najlepsie drzi avivaz, neviem preco.

A presne pre toto si uz nikdy nekupim pracku Whirpool, ani ziadnu inu s podobnou nasypkou. Za tie roky co ich vyrabaju uz mohli prist na to, ze ta nadobka je uplne zle navrhnuta, praci prasok som do nej dala iba raz, bohuzial sa mi nedostal do pradla vsetok, odvtedy sypem rovno do bubna, a avivaz presne tak ako pises, je to tam nalepene a drzi jak svina, dokonca sa mi tam plesen objavila po dlhsom neprani, skoro ma kleplo.
tienik
21.05.12,13:11
A presne pre toto si uz nikdy nekupim pracku Whirpool, ani ziadnu inu s podobnou nasypkou. Za tie roky co ich vyrabaju uz mohli prist na to, ze ta nadobka je uplne zle navrhnuta, praci prasok som do nej dala iba raz, bohuzial sa mi nedostal do pradla vsetok, odvtedy sypem rovno do bubna, a avivaz presne tak ako pises, je to tam nalepene a drzi jak svina, dokonca sa mi tam plesen objavila po dlhsom neprani, skoro ma kleplo.


takze chyba nebude u mna ale vseobecne.
Inac podobne, taky druh pracky uz nekupime.