rado3105
21.05.12,17:33
misoft
22.05.12,14:03
No to si teda oznámil novinku - šak toto je už dávno známe, len teraz to niekto napísal a zverejnil.
hycont
24.05.12,13:24
jeden sa našiel a nepočul ešte o tom
jahoszmsk
18.06.12,18:08
jahoszmsk
13.10.12,19:59
mám jednu mailovú schránku na jednej známej stránke, jeden pán XY mi poslal nejaký mail pred pár rokmi, ktorý mám uložený v prijatej pošte, odvtedy nie sme v mailovom kontakte, a dnes mi došla pošta z FB, že či si chcem pridať pána XY medzi priateľov na FB... ibaže on o priateľstvo nepožiadal...
lujza.j
13.10.12,20:03
mám jednu mailovú schránku na jednej známej stránke, jeden pán XY mi poslal nejaký mail pred pár rokmi, ktorý mám uložený v prijatej pošte, odvtedy nie sme v mailovom kontakte, a dnes mi došla pošta z FB, že či si chcem pridať pána XY medzi priateľov na FB... ibaže on o priateľstvo nepožiadal...
žeby Mosad:D
jahoszmsk
13.10.12,20:21
no mne nedošla pošta, že XY ma žiada o priateľstvo, ale že či si chcem pridať pána XY medzi priateľov... ten pán moje meno na FB určite nevie.
jahoszmsk
14.10.12,08:50
akože ja len že ma prekvapilo, že sa FB dostal do mojej mailovej scránky, pritom stále čistím NTB Ccleaner-om aj programom Advanced SystemCare. Hlavne to robím vždy predtým, keď idem do svojho internet bankingu, a nikdy nie som prihlásený na dvoch stránkach naraz. a aj tak sa mi dostal do prijatých správ v pošte, a potom ich asi porovnal so svojou databázou zaregistrovaných užívateľov na FB, no a našiel toho pána XY. a čo som ja vari Bin Ládin??? :eek:
misoft
14.10.12,08:59
Chlapče, ale schránku nemáš vo svojom PC, ani IB nemáš vo svojom PC, ani FB nemáš vo svojom PC - tvoje PC je len nástroj na prihlásenie a komunikáciu a vymazanie cookies - akurát po znovuprihlásení na stránku to trvá o pár okamihov dlhšie.
Všetky údaje sú mimo teba - schránka je na poštovom serveri, IB je na serveri banky, FB má svoj vlastný server.
A do nich sa žiadny CCleaner, ani Advanced SystemCare od teba nedostane.
jahoszmsk
14.10.12,09:28
no hej, ale spojitosť medzi mnou a servermi získal FB kde, ak nie cez môj NTB?
vulxy
14.10.12,09:48
blbost.... fasabuch nema oci:)...takze ake sledovanie....skor tie 3 pismenkove spolky co to cele riadia....hadam si nikto nemysli ze to Zuckeberg vynasiel aby zblizil ludi...priatelov:D....nato ma prilis velky nos:D
misoft
14.10.12,18:49
jahoszmsk: ksichtoknihe je tvoj NB ukradnutý - keď sa prihlásiš na ksichtoknihu, povolíš cookies - a voalá - FB ná údaje ako na tanieri, potom použije nejaký ten ich sofistikovaný algoritmus, ktorý prešmejdí www a šup - má spojitosti ako na dlani. Žiadna to veda.
jahoszmsk
08.02.13,16:41
blbost.... fasabuch nema oci:)...takze ake sledovanie....skor tie 3 pismenkove spolky co to cele riadia....hadam si nikto nemysli ze to Zuckeberg vynasiel aby zblizil ludi...priatelov:D....nato ma prilis velky nos:D

súhlasím... preto ten "Cuker" predal svoje akcie "svojho" vynálezu do 24 hodín po prihlásení na burzu... a že to teraz vlastnia Amíci, tak ako aj Google, Windows, Skype, a určite aj všetky antivíraky, to je asik pre nás nepodstatné. mám dve fotky na Facebooku, a asi nejakých 10 správ... napríklad správy som vymazával asi trikrát, a stále mi písalo či som si vedomý že nejaké kópie furt niekde na serveri zostanú... a to mi priatelia nepísali o zostrojení špinavej bo..y. :)))) ( som vybodkoval, pre istotu). :confused:

http://tech.sme.sk/c/6695436/v-obrazoch-pozrite-si-kde-facebook-ukryva-data.html