aznoh
22.05.12,15:53
Dobrý deň,
existuje možnosť zistiť investora stavby? Mám na mysli, keď uvidím rozostavaný dom, kto ho stavia?
vďaka
mattto
22.05.12,14:04
stavby majú "informačnú" tabuľu o stavebníkovi, stavebnému povoleniu atď., pri obyčajných domoch niekde na dedine si tieto tabule nedávajú, ale na stavebnom úrade zistíš informácie
aznoh
22.05.12,14:38
v toto som taky dúfal, ale na stavbách je zvyčajne partia robotníkov (rom / ukrajinec) a na stavebnom úrade podľa zákona nesmú zverejňovať osobné údaje ....
gerlach
23.05.12,04:30
pošli na stavebny urad udanie že nemaju cedulu ohladom povolenia stavby atd :D v druhom pripade čakaj kedy pride najdrahšie auto tak tam bude majitel a ešte nezabudny že bohaty majitel sa z robošmy nebavi bavi sa maximalne z majstrom a pridu pokope stavbi veduci a investory :) majster by sa tam mal motat
tommi_d
23.05.12,04:39
v toto som taky dúfal, ale na stavbách je zvyčajne partia robotníkov (rom / ukrajinec) a na stavebnom úrade podľa zákona nesmú zverejňovať osobné údaje ....

Ty sa ale na žiadne osobné údaje nepýtaš, osobne by som to riešil cez zákon 211/2000 Z.z. o slobodnom prístupe k informáciám cez žiadosť kto v obci (meste) na ul. stavia 3 dom sprava
gerlach
23.05.12,05:42
plne suhlasim