Jimmyx
24.05.12,20:54
Zdravím,mám len jednoduchú otázku,končí mi platnost debetnej karty od SLSP.sk a poslali mi novú,myslel som že ju aktivujem tak že ju použijem,napr. vložim do bankomatu,ale ten mi ju ,,vrátil,, a na obrazovke bolo červeným napísane niečo o zamietnutí transakcie,alebo tak niečo,proste aktivácia sa nekonala.Predpokladám že ked to skúsim po 1.6(k 31.5 končí stará) tak už to bude v pohode,ide mi len o to,že som zahodil komplet obsah obálky ani som to nečítal,nejaká reklama a nerád by som zistil že tam bolo niečo doležite a aktivuje sa to napr. telefonátom,už aj to že kartu posielajú normálne poštou do schránky,ani len do vlastných ruk nie,ma celkom dostalo,neviem ako sa potom rieši PINcod?!
Tak ako to je?THX
KEJKA
24.05.12,19:00
ak si dostal náhradnú kartu, tak funguje úplne rovnako ako tá pôvodná. Aj PIN ti zostáva.
Takže vyčkaj do 1.6., aj ked nemám odskúšané, ale je to jediný dôvod. Mal -mohol si použiť starú kartu. Tú ti napr. 1.6. bankomat "zhltne" ak ju použiješ.
Proste - debetná karta sa neativuje, mám ju celé roky, tak viem.
danushka
24.05.12,19:00
Mne sa niečo marí, že manžel tiež nevedel takúto kartu použiť hneď, ako mu došla nová a musel volať na centrálu SLSP. Tuším treba zavolať a požiadať o odblokovanie a PIN ostáva taký, ako na predošlej.
jahoszmsk
24.05.12,19:02
použil si tú novú kartu v bankomate SLSP?
Jimmyx
24.05.12,19:06
PIN neriešim ten mám starý,to som dal len na záver,že ako ho posielajú k prvej karte,že by ma to celkom zaujímalo,ale to nebola moja otázka.Tiež si myslím že do konca mesiaca je aktívna stará karta a od 1.6 bude táto nová a nebude sa musiet nikam volat alebo podobné................a len by som to chcel mat potvrdené,ak to tak nie je tak by som išiel prehrabat ten smeťák a pohladat to čo došlo s kartou :rolleyes:,ak tak bolo niečo doležité,to samozrejme za pár dní už nebude možné :D.Len to som chcel....
Jimmyx
24.05.12,19:07
no vložit som ju tam.........ale normálne mi ju vrátilo,z hlavnej obrazovky som sa nepohol,ani nič nezadával.Prečo?
jahoszmsk
24.05.12,19:16
pri novej karte nebol priložený list so spôsobom aktivácie? väčšinou ak použiješ v bankomate novú kartu a prebehne transakcia, tak tá stará karta sa automaticky deaktivuje.
danushka
24.05.12,19:17
Jimmyx, čítal si, čo som písala v príspevku č. 3?
Manžel mal ten istý problém. V čase keď už platila nová karta, mal ten istý problém a volal na centrálu banky.
lapejko
24.05.12,19:20
mne sa marí, že ju treba aktivovať na bezplatnom čísle SLSP...
alla66
24.05.12,19:22
mne sa marí, že ju treba aktivovať na bezplatnom čísle SLSP...

Slovenská sporiteľňa: Debetné karty sa posielajú podľa typu karty buď na korešpondenčnú adresu klienta, alebo do obchodného miesta banky tri až štyri týždne pred expiráciou karty. Karta sa aktivuje prvým správnym zadaním PIN čísla v bankomate alebo u obchodníka. Kreditné karty sa automaticky posielajú na korešpondenčnú adresu klienta. Je potrebné požiadať o ich aktiváciu.
http://www.slsp.sk/ActiveWeb/Page/sk/platobne_karty_info/dizajn_platobnych_kariet.html
jahoszmsk
24.05.12,19:25
čiže zadávateľ má kartu kreditnú a nie debetnú.
Jimmyx
24.05.12,19:38
Karta je DEBETNÁ,naozaj žiadna kreditka.........bola zaslaná na adresu domov,to je nejaká zmena pretože tuto čo teraz končí som si bol vyzdvihnut na pobočke,to bolo 3roky dozadu,že to posielajú už domov je asi nejaká ,,novinka,,.Ešte raz píšem je to obyč. debetná karta Visa Electron od SLSP.sk
Jimmyx
24.05.12,19:41
pri novej karte nebol priložený list so spôsobom aktivácie? väčšinou ak použiješ v bankomate novú kartu a prebehne transakcia, tak tá stará karta sa automaticky deaktivuje.

.........ako som písal nečítal som to,len tak okom preletel....bol tam leták nejaká sútaž,nechcelo sa mi to lúštit.
alla66
24.05.12,19:43
Našou snahou je priblížiť sa vám - klientom Slovenskej sporiteľne, a. s. Chceme vám poskytovať komplexné služby a zachovávať pritom vaše maximálne pohodlie. Presvedčte sa sami o úprimnosti našich slov a obráťte sa pri komunikácii s vašou bankou na operátorov služby.


http://www.slsp.sk/img%5Ccontent/thn_sporotel.gif


Služba Sporotel je nadstavbou existujúcej služby Telephonebanking (http://www.slsp.sk/ActiveWeb/Page/sk/firemne_elektronicke_tel/telephonebanking.html). Zavolaním na telefónne čísla 0850 111 888 (zo zahraničia +421 2 58 26 81 11), 0915 111 888 (zo zahraničia +421 915 111 888), 0910 111 888 (zo zahraničia +421 910 111 888) sa spojíte s automatickým hlasovým systémom sporiteľne, ktorý vám ponúkne možnosť prepojenia na operátora.



Ak používate aparát s pulznou voľbou, počkajte prosím, kým vás systém automaticky prepojí na operátora.
Zavolať nám môžete 24 hodín denne 7 dní v týždni. Vaše volanie uskutočníte z ktoréhokoľvek miesta na Slovensku v cene miestneho hovoru.

Upozornenie: Za účelom skvalitnenia služieb kontaktného centra Sporotel a z dôvodu, že predmetom rozhovoru je poskytovanie bankových služieb, sú všetky hovory s operátorom zaznamenávané.



Pošlite nám e-mail alebo zavolajte na 0850 111 888 alebo nám len nechajte svoje číslo a my vám radi zavoláme.
Ak uprednostňujete osobné stretnutie, radi vás privítame priamo v našich obchodných miestach (http://www.slsp.sk/obchodne-miesta-a-bankomaty/obchodne-miesta/) alebo firemných centrách (http://www.slsp.sk/firemne-centra/).
.

súťaž: http://www.akoplatitkartou.sk/
Jimmyx
24.05.12,19:49
No vidím že v tom máte tiež pekný HOKEJ,kolko ludí tolko názorov........tak asi počkám a uvidím.THX
RSFredinka
26.05.12,06:14
Áno musí sa aktivovať tá karta robí sa to dvomi spôsobmi:
1. Zájdeš do banky dáš im kartu a občianky oni to aktivujú
2. Zavoláš na Sporotel pripravíš si svoju novú kartu budú si od teba pýtať údaje a hlavne diskrétny údaj

Mne sa stalo to isté že kartu musíš aktivovať podľa slov pracovníčky banky sa im tie karty vracali naspäť nakoľko boli do vlastných rúk a ľudia si ich neprebrali tak to urobili po novom
lapejko
27.05.12,19:14
áno 2. je správna aj ja som si musel spomínať na diskrétny údaj, inak osobná návšteva na pobočke...