LilyAnn
25.05.12,10:23
Zháňam nejaké vtipné pozvanie na oslavu 40. narodenín môjho otca, ale nič som zatiaľ nenašla...Máte nejaké nápady? :)
Helik3
25.05.12,09:37
ja som si sama vytvorila takúto pozvánku pre kamarátov na narodeninovú, trošku nevšednú oslavu. ale jednalo sa o opekačku, grilovačku, posedenie vonku, pri živej kapelke. prevažná účasť boli mladí, ale aj staršie ročníky. u teba záleží či budete mať oslavu formálnu, alebo neformálnu...
Tweety
25.05.12,09:49
to menu je super
LilyAnn
25.05.12,11:55
hm, vyzerá to dobre :) skvelý nápad...no u nás je to tak, že s rodinou ideme do reštaurácie a potom si oco zavolá kamarátov na dvor na opekačku :D takže budem musieť spraviť dvojo pozvánok :D formálne aj vtipné :D ďakujem za nápad, myslím, že to použijem :)
misoft
25.05.12,16:23
takže budem musieť spraviť dvojo pozvánok
A načo? Na jednu stranu dáš "formálne", niekde dole drobným písmom napíšeš "Otočiť" a na druhú stranu dáš "vtipné" a "Otočiť". V každop prípade, či bude pozerať jednu, alebo druhú stranu - to Otočiť ho navedie na druhú pozvánku. Ušetríš papier (a aj naše lesy) a bude k tomu ešte aj sranda.
LilyAnn
25.05.12,19:22
dvojo preto, lebo pre kamarátov bude oslava zvlášť a pre rodinu zvlášť :D
LilyAnn
03.06.12,17:39
ešte by som sa chcela spýtať, v akom programe to bolo robené? :)
buchač
06.06.12,00:37
Zháňam nejaké vtipné pozvanie na oslavu 40. narodenín môjho otca, ale nič som zatiaľ nenašla...Máte nejaké nápady? :)

...už len pozvánky ako také sú samé o sebe vtipom v takomto veku ...:D


dvojo preto, lebo pre kamarátov bude oslava zvlášť a pre rodinu zvlášť :D

...a to dvojmo , pre rodinu a aj pre kamarátov ....:rolleyes:
LilyAnn
06.06.12,17:07
pozri, žiadala som o pomoc, nie o blbé komentáre, ak sa ti niečo nepáči, tak sa neozývaj
srska
06.06.12,17:57
buchač
06.06.12,18:30
pozri, žiadala som o pomoc, nie o blbé komentáre, ak sa ti niečo nepáči, tak sa neozývaj

...pozri ... " požiadal " som o pomoc svojho strýka ....he , no šak len pozri , že aký je rýchly ....

" vtipné pozvanie na oslavu "
Približný počet výsledkov: 49 600 (0,33 sekúnd)

http://www.google.sk/search?client=opera&rls=cs&q=vtipn%C3%A9+pozvanie+na+oslavu&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest


...blbé komentáre u mňa nenájdeš ......ale sarkazmu a irónie mám na rozdávanie ....:rolleyes:
LilyAnn
07.06.12,17:16
Áno, takéto niečo poznám aj ja si predstav, bolo to prvé, čo som urobila, no nepáčilo sa mi nič z toho, tak som sa opýtala tu. Máš s tým problém?
buchač
07.06.12,17:29
Zháňam nejaké vtipné pozvanie na oslavu 40. narodenín môjho otca, ale nič som zatiaľ nenašla..
Máte nejaké nápady? :)

Áno, takéto niečo poznám aj ja si predstav, bolo to prvé, čo som urobila, no nepáčilo sa mi nič z toho, tak som sa opýtala tu. Máš s tým problém?

...nie nemám ....alebo inak poviem ...

Tvoje problémy a Onasisove peniaze mať ........no probléma...


...a ozaj....nemyslíš si , že čo je pre niekoho vtipný nápad , pre toho druhého je to proste neprijateľné ????

...lenže toto všetko je čučoriedke ťažko vysvetľovať ......:---
kukučka
07.06.12,17:31
mimotemy Buchy, musíš byť všade? Veď jej daj pokoj. :)
buchač
07.06.12,17:44
kukučka
07.06.12,17:54
už aj ty strácaš súdnosť? :mee:
LilyAnn
08.06.12,17:58
Ježiši daj mi pokoj. Takých dementov ako ty je na svete už dosť, myslím, že ďalší sa medzi nich zaraďovať nemusí
Helik3
11.06.12,07:17
ešte by som sa chcela spýtať, v akom programe to bolo robené? :)


bolo to robené v Power pointe a následné uložené ako obrázok takže s koncovkou JPEG, alebo JPG

a ohľadom tých ostatných komentárov - ja už sa naozaj bojím sem aj niečo napísať, aby ma niekto nezvozil pod čiernu zem. veď, opýtam sa a kto má chuť, nech odpíše. nato tu ľudia dobrí ste!
LilyAnn
11.06.12,19:10
ďakujem :)