Lucka1707
25.05.12,14:02
Mnoho ľudí si tento problém uvedomí až vtedy, keď je neskoro. Mnoho ľudí si takisto myslí, že takýto problém vôbec neexistuje a definícia závislosti je prehnaná. Nie je. Odborný názov pre tento problém je sanorinizmus. Viem že sa v tomto mojom príspevku nič nepýtam, ale chcem aby sa pýtali iný, ktorý majú podobný problém ako som mala ja, pretože to nie je sranda !;-)
SilMar Group
25.05.12,12:05
Je to zvláštne, ale práve včera som nad tým rozmýšľala, keď som si išla dať kvapky do nosa - či je to naozaj už nutné a že z toho môže vzniknúť závislosť. Vydržala som a nekvapla si... :)
Lucka1707
25.05.12,12:09
Ja som si to kvapkala 3 roky vkuse už aj preventívne zo strachu že sa mi nos čo i len trochu zapchá, lebo keď sa tak stalo tak som si vsugerovávala že sa dusím:D ale už som s tým chcela skončiť lebo ma to obmedzovalo a podarilo sa chvalabohu:D
lujza.j
25.05.12,19:08
pasuliatko
26.05.12,20:22
téma tu už je na čo si založil novú s tým,že si priniesol niečo wow nové?!
DanielaSL
27.05.12,06:38
ale ale pasuliatko... chcela poradit...
pasuliatko
27.05.12,09:47
chcela ale tekých tém o poradení je tu veľa...a potom ich tu je zbytočne ešte viac...
Lucka1707
29.05.12,05:20
neznášam takých ludí jak si ty, pasuliatko, vševedov, ktorý si o sebe myslia že majú pod palcom celý svet, mudrovať vie každý že?! ja som si tú tému jednoducho nevšimla a ked sa ti to tak strašne nepáči tak to nahlás alebo nejakým spôsobom oznám že ťa to strašne obťažuje a potrebuješ, aby sa tá téma rýchlo vymazala, ja si budem zakladať témy aké chcem ja a ty choď mudrovať do otázok niekomu inému :)
pasuliatko
29.05.12,18:02
Lucka1707 láskavo do mňa neskáč dobre?sme spolu husy nepásli...a ani nebudeme.... a nie len jedna téma ohladom tejto problematiky tu je založená...
a ja neznášam také osoby, ktoré všeobecne vytvárajú témy čo sú tu už založené prípadne vyriešené...

dúfam,že sa ti to páčilo ;)
Lucka1707
31.05.12,08:10
ale čo ma po tom kolko tu je tém, ja nesedím celé dni za počítačom a nesurfujem po internete, jednoducho mi táto téma prišla do rany tak som ju založila, a neznášaj si kolko chceš, mať také problémy jak ty, som šťastný človek:-D