rado3105
26.05.12,12:02
http://jovonk.info/2011/03/29/system-e-health-dalsi-krok-k-izraelskej-kolonizacii-slovenska
http://dolezite.sk/EHealth_nase_udaje_v_rukach_izraelskej_firmy_6.htm l

Zacina sa u nas rozbiehat e-health - elektronicke zdravotnictvo, informacie o vasich chorobach, liecbach, detailne anamnezy, psychicke poruchy....extremny zasah do sukromia...samozrejme vyhody to ma tiez(ale tych je menej). Nevyhody: zneuzivanie pri vybere zamestnania, kariernom postupe....a co je najsmutnejsie ze sa to dostalo do ruk statu Izrael(stat ktory od svojho vzniku hlavne so svojou tajnou organizaciou Mosad robi teroristicke utoky na celom svete).

Nechcem si predstavit ako sa bude obchodovat s nasimi zdravotnymi informaciami.....

Odporucam si precitat oba clanky a urobit si vlastny nazor. A az potom komentovat, kto si neprecita, prosim nekomentovat....
rado3105
26.05.12,10:14
rado3105
26.05.12,11:37
Riesenie, mam doma zdravotnu kartu a hned ako sa zavedie ehealth strati sa....
buchač
26.05.12,12:00
Riesenie, mam doma zdravotnu kartu a hned ako sa zavedie ehealth strati sa....

...slabé riešenie , tzv. o ničom ....

Povedzme , že by ten ehealth bol zavedený do praxe ...teda povinne ako sú teraz kartičky poistenca ...
Prídeš k lekárovi , vytiahneš šanon so zdravotnou kartou a pán doktor Ťa pošle rovno tam , odkiaľ si prišiel ...
Alebo so v lekárni nebudeš môcť vybrať lieky ...
...atď ...

Slabé riešenie , slabééé.....;)

...ale inak ??? kartu mám aj ja doma ...už roky ...:rolleyes:
Indeed
26.05.12,12:07
štát IZRAEL bude v nasledujúcich 5-tich rokoch VYMAZANÝ z mapy sveta, tak niet dovodu sa znepokojovať.
rado3105
26.05.12,12:31
Co si myslis preco uz roky skupuju uzemia po hlavnej strednej EU, rataju s tym a odnesu si to zas ti nevinni.. Tie najvacsie spiny ako Rotchsildovci ziju vo svojich podzemnych domoch...
buchač
26.05.12,13:05
rado3105 31 Minutes Ago #11620

Co si myslis preco uz roky skupuju uzemia po hlavnej strednej EU, rataju s tym a odnesu si to zas ti nevinni.. Tie najvacsie spiny ako Rotchsildovci ziju vo svojich podzemnych domoch...


...a zasa je tu otvorená židovská otázka ...

SÁM si povedal , ta sa aj drž nasledovného...

Nechcem si predstavit ako sa bude obchodovat s nasimi zdravotnymi informaciami.....

Odporucam si precitat oba clanky a urobit si vlastny nazor. A az potom komentovat, kto si neprecita, prosim nekomentovat....
globalpartner
26.05.12,13:16
...slabé riešenie , tzv. o ničom ....

Povedzme , že by ten ehealth bol zavedený do praxe ...teda povinne ako sú teraz kartičky poistenca ...
Prídeš k lekárovi , vytiahneš šanon so zdravotnou kartou a pán doktor Ťa pošle rovno tam , odkiaľ si prišiel ...
Alebo so v lekárni nebudeš môcť vybrať lieky ...
...atď ...

Slabé riešenie , slabééé.....;)

...ale inak ??? kartu mám aj ja doma ...už roky ...:rolleyes:

Nepochopil si , ak sa "stratí" zdravotná karta tak sa začína od nuly a do ehealt sa budú zaznamenávať len "nové výsledky bez minulosti. Je však otázne či to pomôže keď tam ten zdravotný problém (napr. psycho je)

Ináč aj Ja mám Vážne obavy zo zneužitia
buchač
26.05.12,15:33
Nepochopil si , ak sa "stratí" zdravotná karta tak sa začína od nuly a do ehealt sa budú zaznamenávať len "nové výsledky bez minulosti. Je však otázne či to pomôže keď tam ten zdravotný problém (napr. psycho je)

Ináč aj Ja mám Vážne obavy zo zneužitia

...nejde ani tak o moje pochopenie ...

...ide o to , ako sa budú chápať " nové výsledky " ....lebo bez tej minulosti sú v podstate potom všetky dg pasé ...
...predsa len ,všetko so všetkým súvisí ...

Ty spomínaš nejaké to psycho ...dobre , beriem , no tu sa dá celkom aj bez tej minulosti zaobísť ...predsa len , tento problém je o tom vyrozprávaní sa ...
No vezmime si , že bez tej minulosti nejaký doktor ( ktorý sa vyondial na bývalú zdravotnú kartu ) aplikoval pacientovi nejaký liek , ktorý dotyčného stihne za pár minút vykončiť ( mámna mysli nejaké tie alergie na nejakú zložku liekov )...

...a k tomu zneužitiu ???
Obavy , neobavy .........Orwelove myšlienky už dávno fungujú ...
lofr
26.05.12,16:05
štát IZRAEL bude v nasledujúcich 5-tich rokoch VYMAZANÝ z mapy sveta, tak niet dovodu sa znepokojovať.
Ale je... pretoze to hrozi aj nam po celej planete, a bude to ovela skor, nez za 5 rokov.
rado3105
26.05.12,19:59
Choroby ktore mas o nich vies. Kto ma rozum, tak isto nepojde s nejakou pohlavnou chorobou (syfilis, kvapavka) za dermatovenerologom, jedine ak tak znamym, alebo si od niekoho zozenie potrebne lieky(penicilin...). Vsetko sa to posiela a eviduje...malo by to byt sukromne ale nie je, je to tak isto ako ked sa robili statistiky, pod identifikatorom je vase meno..... a velakrat za podobne choroby clovek ani nemoze....
Po druhe, vies kolko ludi sa dnes lieci na depresie? nad 30r je to vraj vyse 20%+ktori tie lieky beru bez predpisu(SNRI su bez predpisu....)....

A vsetci vieme ako lahko sa daju nejake info ziskat...a este ak k tomu budu mat vsetci lekari pristup.....:D
Indeed
26.05.12,20:36
potom by bolo možne niektorych ľudí vydierať, ak by sa vedelo o ich zatajených diagnozach
buchač
27.05.12,08:32
Indeed 11 Hours Ago #11670

potom by bolo možne niektorych ľudí vydierať, ak by sa vedelo o ich zatajených diagnozach

....každý je vydierateľný ...ani diagnózy nie sú potrebné...

Platí aj určitý pomer :

Čím väčšia sviňa - tým väčší válov potrebuje ...