smariana
29.05.12,12:20
Dcéra(11) sa veľmi baví maľovanie, chodí na výtvarnú a jej srdiečko piští po maliarskom stojane s príslušenstvom. Vie mi niekto poradiť aký by bol pre ňu vhodný?
korduľa
29.05.12,10:53
neviem ci mas moznost ist pozriet do Hornbachu, ja si tam pravidelne kupujem platna, farby a vsetko na malovanie, maju tam aj stojany,/viac druhova/je to lacnejsie ako v profi obchode, ked som kupovala velky komplet s vybavou - odkladaci pristroj na farby, stetce 4x posuvne moznosti vysiel pred 8 rokmi 9500 Sk, takze skus radsej napriklad ten Hornbach ak ju to budem bavit dlhsie tak je mozne pozriet aj nieco "vaznejsie"
srska
29.05.12,11:11
neviem ci mas moznost ist pozriet do Hornbachu, ja si tam pravidelne kupujem platna, farby a vsetko na malovanie, maju tam aj stojany,/viac druhova/je to lacnejsie ako v profi obchode, ked som kupovala velky komplet s vybavou - odkladaci pristroj na farby, stetce 4x posuvne moznosti vysiel pred 8 rokmi 9500 Sk, takze skus radsej napriklad ten Hornbach ak ju to budem bavit dlhsie tak je mozne pozriet aj nieco "vaznejsie"a prečo nedáš foto tvojich prác? možno by sa predalo (len názor)