ja.nus.ka34
29.05.12,15:32
moja dcéra si privyrába roznášaním letákov,nie dlho,pár mesiacov...dnes sa bola spýtať,podľa čoho je vlastne ohodnotená,lebo na výplatu nedostáva rovnako...kopiu zmluvy jej nedali,čomu nerozumiem...a tak si nevie ani vypočítať,koľko peňazí dostane na výplatu...pýtala sa,či by nemala dostávať niečo ako výplatnú pásku...milá pani jej povedala,že to oni nerobia a ked chce vedieť koľko zarobila,tak nech si príde vždy na začiatku pozrieť papier,že ona jej to dá k nahladnutiu...ale že to je všetko čo môže pre ňu spraviť...roznáša základné noviny a k tomu reklamné letáky,bud jeden alebo dva...a peňazí má skoro stále rovnako...nemáte s tým niekto skúsenosť????
Tweety
29.05.12,13:44
AK nemá nijakú zmluvu, resp. ani dohodu, ide o nelegálnu prácu a nelegálne zamestnávanie.
ja.nus.ka34
29.05.12,16:02
ale ona má zmluvu,len ked ju tam bola zaniesť tak jej nedali kopiu...
Tweety
29.05.12,16:09
ale ona má zmluvu,len ked ju tam bola zaniesť tak jej nedali kopiu...
Jeden výtlačok patrí jej. Treba ju žiadať. . Zmluva, resp. dohoda je stále vyhotovená 2x, jedno vyhotovenie pre jednu a druhé pre druhú stranu. Inak sa obrátiť na IP
Zita5
29.05.12,16:11
Väčšinou sú odmeňovaní brigádnici od počtu roznesených kusov v rajóne, ktorý jej pridelili.

Pozrite napríklad tu ....a je takých stránok viac
http://www.birdz.sk/mixer/studentske-brigady-roznasanie-novin/16850-clanok.html
manaq-cool
04.09.12,12:22
Dobrý deň a poradil by mi niekto ako by som sa mohla ddostať k roznášaniu letákov, keď mám o to veľký zaujem..