helvécia
30.05.12,15:40
Poradí niekto, ako sa dá získať Fresh diéta a nemá s ňou niekto skúsenosti?
Zdenka175
30.05.12,13:54
lujza.j
30.05.12,16:44
toto nie je dieta je to len názov knihy....stravujem sa na tom princípe, už "pár" rokov.....konzumujú sa potraviny s nízkym glykemickým indexom + má nejaké pravidlá+samozrejme pravidelné cvičenie;) knihu mám doma je v nej pekne a jednoducho napísané ako sa stravovať a hlavne nehladovať a redukovať váhu.
helvécia
30.05.12,17:09
Vďaka, už som ju aj objednala...
lujza.j
30.05.12,17:12
Vďaka, už som ju aj objednala...
dúfam, že nebudeš ľutovať;) už sa mi jedna spokojná poradáčka ktorá si je kúpila ozvala-úbytok váhy: z konfekčnej veľkosti 40 skočila na 36:) držím palce...
Zdenka175
31.05.12,11:04
Vďaka, už som ju aj objednala...

Aj ja som si ju chcela objednať, no dnes sa mi ju podarilo kúpiť v knihkúpectve:)
Kristina27
31.05.12,11:23
Zdenka a Helvécia,
ako lujzička spomínala, tú knihu som si objednala na jej odporúčanie, stravujem sa podľa nej 3 mesiace, prečítala som ju hádam 5-krát a stále v nej listujem, základ je znižovať príjem sacharidov počas dňa. Nehladuješ a hlavne pohyb! Na raňajky dám jeden celozrnný chlieb so syrom príp. šunka - kvalitná a paradajka, paprika, desiata ovocie, obed polievka - väčšinou vývar a druhé buď šalát s kuracím mäsom alebo cestoviny alebo zemiaky varené so šalátom, olovrant jogurt /keď mám chuť na sladké/ a večera buď cottage s paradajkou alebo mozarelku s paradajkou a šunkou. Vylúčila som všetky kupované pečivové výrobky a sladkosti a pochutinky /tyčinky a tak/. Snažím sa každý večer trocha si zabehať a cez víkend korčulujem. Ak môžem, auto odparkujem a bicyklujem cez celé mesto.
Baby, držím Vám palce. Pozorne čítajte. Keď som ešte knihu nemala, robila som všetko naopak. Jedla som musli a pufované výrobky /polystyrénové chleby/ a práve tie majú skryté kalórie. Základ je jesť potraviny, čo obsahujú veľa vody.
helvécia
08.07.12,20:08
Tak začala som podľa odporúčaní a v piatok som bola kupovať nohavice a namiesto veľkosti 40, ktorú som mala doposiaľ to už bola 38 a to ma naozaj povzbudilo...
Zdenka175
09.07.12,08:38
Tak začala som podľa odporúčaní a v piatok som bola kupovať nohavice a namiesto veľkosti 40, ktorú som mala doposiaľ to už bola 38 a to ma naozaj povzbudilo...


No , super....