majkut
03.06.12,22:14
Dobry den,
nedávno mi diagnostikovali asi Fissuru ani chronica. Coskoro mam ist na dalsie vysetrenia. Mozem zatial chodit na plavaren, kupalisko? Alebo skor nie, aby som nedostastat nejaku indekciu? A ešte či možem piť Kombucha čaj (kedže som sa docitala "Kombuchu určite neskúšajte, ak máte nevyliečené zápaly väčšieho rozsahu (zozsah vždy určí lekár), pri akútnych novotvaroch.., ...." .
Vopred dakujem!
lujza.j
03.06.12,20:40
a lekár čo povedal?
majkut
04.06.12,12:41
Lekar mi predpisal detralex a ze ma posle na dalsie vysetrenie ked pridem domou (kedze som teraz mimo SR). Vselico som si o fisure uz precitala, tak uz teraz trpnem čo bude...
lujza.j
04.06.12,15:29
lujza.j
04.06.12,15:31
majkut
04.06.12,17:49
Dakujem, ano,mala som aj tuto mast. Mam aj hemoroidy takze to asi pojdem uz na operaciu... A mozem teda zatial na tu plavare? Ci mam zavolat obvodnemu a prekonzultovat to?
lujza.j
04.06.12,18:12
Dakujem, ano,mala som aj tuto mast. Mam aj hemoroidy takze to asi pojdem uz na operaciu... A mozem teda zatial na tu plavare? Ci mam zavolat obvodnemu a prekonzultovat to?
tá plaváreň je veľmi potrebná?
Estetic
05.06.12,08:13
Dakujem, ano,mala som aj tuto mast. Mam aj hemoroidy takze to asi pojdem uz na operaciu... A mozem teda zatial na tu plavare? Ci mam zavolat obvodnemu a prekonzultovat to?
Nie,kúpaliská a plavárne,sauny a soláriá rozhodne nie sú vhodné.Aj doma len sprcha a nie vaňový kúpeľ.
petermikuláš
05.06.12,12:35
Na plaváreń určite nie, nateraz na plaváreň rozhodne zabudnite.
majkut
05.06.12,14:43
OK, veľmi ďakujem! :)
A čo tá KOMBUCHA ? či tiež si mam dať zatiaľ pokoj?
jenny5
05.06.12,20:55
Plávanie určite nedoporučujem, čo sa týka kombuchy neviem, ale radšej by som to neskúšala.
Ak sa stav nezlepší pomocou mastí a liekov, asi sa skalpelu nevyhneš. Ja mám takúto operáciu za sebou a hoci som sa snažila skoro rok s tým bojovať, nepodarilo sa a nakoniec som musela ísť na operáciu. U mňa to bolo o to horšie, že som mala bábätko a kojila som, preto som to stále odďaľovala.
Doporučujú sa vlažné kúpele v dubovej kôre, vyskúšaj. Každopádne držím palce.
kezeso
09.01.13,11:39
Tiež mi diagnostikovali fissuru aj hemoroidy, bol som na operácii, po dvoch rokoch opäť krvácam. Stav trvá už dva roky, chcem skúsiť nejaké prípravky. Čo doporučujete?