Terezia13
04.06.12,13:18
prosím o radu, ako mám odstrániť nainštalovaný nežiaduci program z počítača

Ďakujem
alla66
04.06.12,11:51
prosím o radu, ako mám odstrániť nainštalovaný nežiaduci program z počítača

Ďakujem

Klikni na Štart - Ovládací panel -Programy - Programy a súčasti - Odinštalovať program.... nájdi program na odstránenie
Terezia13
04.06.12,12:08
Klikni na Štart - Ovládací panel -Programy - Programy a súčasti - Odinštalovať program.... nájdi program na odstránenie

veď práve v tom je ten problém, že mi to v štarte vôbec neukazuje až keď si dám hľadať cez tento počítač, tak to tam je ale odinštalovať sa nedá - možnosť odinštalovania - odstránenia neponúkne
alla66
04.06.12,12:11
skús cez ccleaner... ak máš nainštalovaný
Terezia13
04.06.12,12:30
skús cez ccleaner... ak máš nainštalovaný


nemám nainštalovaný a ani to nepoznám
kergulaan
04.06.12,14:02
O aky program sa jedna. Niektore programi staci iba vymazat a niektorych sa zbavis "tazko" niekeky iba s pomocou odbornika.
alla66
04.06.12,15:49
ICQ
Terezia13
04.06.12,15:54
O aky program sa jedna. Niektore programi staci iba vymazat a niektorych sa zbavis "tazko" niekeky iba s pomocou odbornika.

je to icq 7,7
alla66
04.06.12,16:08
Klikni na Štart - Ovládací panel -Programy - Programy a súčasti - Odinštalovať program.... nájdi program na odstránenie


veď práve v tom je ten problém, že mi to v štarte vôbec neukazuje až keď si dám hľadať cez tento počítač, tak to tam je ale odinštalovať sa nedá - možnosť odinštalovania - odstránenia neponúkne


Ako každý iný program - cez odobratie programov: Ovládací panel>Programy>Programy a súčasti>Odinštalovať program. Potom prečistiť registre. Prípadne ak niečo zostane v PC pod ICQ, odstrániť (ale po prvých dvoch akciách!)






Ďakujem!!!!!!!!! Funguje to! a zase viem niečo viac!!!!!!!!!!!


Terezka, teraz mi vysvetli kde bola zrada, keď je postup rovnaký....
misosko
04.06.12,16:09
Velmi dobry je aj EasyClean. Je v cestine a pochopi ho aj uplny zaciatocnik. Odinstalovat vie aj programy, ktore sa vo windowse odinstalovat nedaju.
misoft
04.06.12,16:10
ICQ pri inštalovaní nevytvára tzv odinštalátor (uninstall.exe) - je však zapísaný v registroch a preto je vedený ako inštalovaný program, ktorý sa odinštaluje windowsáckym odinštalátorom.
A to, že sa v STart neukáže - môže byť aj spôsobené tým, že sa "omylom" odškrtlo (neoznačilo) okienko na vytvorenie ikony na plochu a do Štart (pre rýchle spustenie).
Terezia13
04.06.12,18:56
Terezka, teraz mi vysvetli kde bola zrada, keď je postup rovnaký....

teraz som si to odinštalovala doma, musím na to prísť ešte aj v robote, ako na to, tam mi totiž pri kliknutí na štart zobrazí programy všetky ale icq tam nebolo ovládací panel mi nezobrazí, to ešte budem musieť nájsť ale to už zvládnem
alla66
04.06.12,19:20
Ďakujem za vysvetlenie :)
V práci to bude podobné....skús Štart -> Ovládacie panely -> Pridať alebo Odobrať