MatoXVI
05.06.12,17:24
Zdravím , potreboval by som pomoct , mobil más asi 2 mesiac ... doteraz bežal v pohode ..
no teraz strašne vybíja bateriu displej mi ukazuje spotrebu 57% stávala sa mi taká vec že mi hoci kedy zasvietil displej a hned zhasol ... a takto za den nespočetne krát.. dnes som sa stým pohral ppovymazaval nejake aplikacie .. pozrel či niekde nedolieha dobre kontakt na baterke alebo na simke či pamatovke..a už to zdá sa nerobí... ale stále spotreba 57% a to aj keď Jas znížim na minumum .. neviete čo stým može byť ?
misoft
05.06.12,16:27
Nepripája sa ti na internet a nevieš o tom?
MatoXVI
05.06.12,16:53
nie tým som si istý
barni15
05.06.12,17:56
určite máš stiahnutú aplikáciu ktorá sa pripája na internet
mpca
05.06.12,18:33
NO s androidom je to tak... inak naozaj fakt skvelá app ktorá funguje je Battery Defender https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.infolife.batterysaver s nou som usetril vela stavy a naozaj kvoli tomu ze ta tel nezobudzal a nepripajal sa sam na net....
MatoXVI
05.06.12,20:38
problém je že nemám sa ako pripojiť na iternet pretože mám taky program ... kde internet nie je.. jedine tak wifi ... a ta sa nezapína určite
MatoXVI
05.06.12,20:42
no teraz to tak nerieším lebo čoskoro by mala byť na SE LIVE aktualizacia na ICS .. uvidíme potom ako sa bude správať
dalid
06.06.12,08:32
problém je že nemám sa ako pripojiť na iternet pretože mám taky program ... kde internet nie je.. jedine tak wifi ... a ta sa nezapína určite

ad1. - To že nemáš predplatený nejaký dátový balíček, ešte neznamená, že sa na internet nepripojíš... ;) Ale pokiaľ by ti niečo ťahalo dáta, tak by si si to hádam všimol na faktúre...

ad 2. - no neviem ako Sony porieši update na ICS pre SE Live, ale skôr majú po update užívatelia SE viac problémov ako úžitku po prechode na ICS a vracajú späť na GB...