x_xradusx_x
07.06.12,12:26
Ahojte poraďáci,

pomôžte prosím. Mám Samsung S7230, kdekoľvek sa mi dá pripojiť na net cez Wifi bez ťažkostí, len v práci nie, stále píše "CHYBA DNS" a pritom to všetkým ostatným kolegom ide...

Už neviem, čo mám robiť...
dalid
07.06.12,11:32
V minulosti ti Wifi išla v práci normálne? Ak áno, došlo k nejakej zmene (napr výmena routera a pod)?
Nastali problémy po inštalácii nejakej aplikácie?

Skúšal si factory reset zariadenia? (pozor, prídeš o všetky dáta, treba si urobit zálohy)

EDIT: riešenie tvojho problému by malo byť toto: http://www.samsungbadaapps.com/tips/dns-failed-error-on-wi-fi

:D
x_xradusx_x
07.06.12,11:44
Predtým som mala Sony Ericsson a išlo mi to bez problémov, len ako som si kúpila nový mobil, tak vôbec... Nemenil sa ani router, ani žiadne iné zmeny vo firme neboli... Ani náš IT nevie, čo by s tým mohlo byť.
Bola som už aj u operátora, tam mi povedali, že musíme mať v práci niečo, len potom by to asi nikomu nešlo, nie?
Už som aj resetla zariadenie, aj aktualizovala, ale chybu som stále nevyriešila...
dalid
08.06.12,12:06
u Samsungu sa stava, ze niekedy si karta v telefone nesadne s nejakym konkretnym typom routera a proste ti na danom mieste wifi nepojde.. Ja som mal tento problem s Omniou 2 s domacim routerom Edymax. Proste doma som sa na wifi nepripojil. Po zmene telefonu na Galaxy S2, zatial nikdy sa mi nestalo ze by som sa na volnu wifi nepripojil...

Ak ti nepomohlo riesenie z prilozeneho linku, tak potom neviem ine poradit. :(
x_xradusx_x
08.06.12,12:12
nie, nie, aj z toho linku som skúšala už asi všetky kombinácie (čakala som, že jedna pôjde), ale nič :mee:, tak zase na druhej strane v práci sa má pracovať a nie po internete surfovať cez mobil... :) hlavne, že doma mi to ide...
ďakujem ti veľmi pekne za ochotu.