Janko5.5
07.06.12,16:10
Prajem pekný deň.Mam otázku chcem si urobiť domáci med z agátu neviete niekto recept prosím poraďte mi viem že sa to dá za agtu urobiť.Dakujem
Slayer666
07.06.12,14:12
Mas vcely?
Janko5.5
07.06.12,14:16
mam včely ale chcel by som aj taky domaci.
lujza.j
07.06.12,17:09
Janko5.5
07.06.12,17:55
to som našiel aj ja ale tam neni postupny recept prosim ak ho ma niekto napište mi ho.Vdaka
lujza.j
07.06.12,18:25
Janko5.5
07.06.12,19:15
to je síce pekne :) ale rad by som uvítal recept na agatovy med ktorý sa vari a robí ručne.
lujza.j
07.06.12,19:30
iba toto som našla...

recept na agatovy med
Dobrý deň, veľmi rada by som navarila agatový med, ale neviem zohnať recept. Poradí mi niekto? ďakujem.
Pridať reakciu (http://www.couvarit.sk/?program=37&module_action__0_1160__add=34700)

Jana




Reakcia na príspevokpridané 5.7.2008 07:49:04
Agátový med
Agátový med sa nevarí. Keď kvitnú agáty (je to nádherná vôňa), odtiahnú sa včely v pojazdnom včelíne do veľkého agátového hája. Po odkvitnutí agátových kvetov sa z rámikov vytočí agátový med. Je úžasný, aj ja ho milujem.
Pridať reakciu (http://www.couvarit.sk/?program=37&module_action__0_1160__add=36659)

chemička




Reakcia na príspevokpridané 5.6.2010 19:41:20
agátový med
Ja som agátový med skúsila uvariť, nebol síce ako od včiel ale dá sa to a je tiež výborný. Riedky skôr do čaju, ale v zime, v čase choroby pomôže

z:http://www.couvarit.sk/?id6=37
pavol54
07.06.12,19:42
Kedy vlastne scukornatie agátový med?
arizona
07.06.12,20:11
Marína
07.06.12,20:15
Kedy vlastne scukornatie agátový med?
V tekutom stave vydrží aj dva roky. Čím viac hroznového cukru med obsahuje, tým tuhne rýchlejšie a naopak, čím viac obsahuje ovocného cukru, tým tuhne pomalšie.
Med necukornatie ale kryštalizuje.;)

Dodatok: Už viem, kde som sa to dočítala, tu (http://www.n-vcelari.sk/sal/VCELY11.html).
angelik82
07.06.12,20:18
Kedy vlastne scukornatie agátový med?


Med z agatu by nemal scukornatiet... resp. mozno ak je este z niecim pomiesany, co vobec nevadi... Staci ho zahriat do 40 stupnov a dobre premiesat. Vznikne pasta a med budes mat
stale kremovy :)))
pavol54
08.06.12,03:57
Ďakujem za odpovede, asi mám ten med 100% bez prímesí iných rastlín, od iného dodávateľa mi do roka zvykol čiastočne skryštalizovať aj agátový, tak som sa začínal mať obavy o jeho pravosti respektíve či nie je líznutý nejakým izosweetom.
Janko5.5
08.06.12,04:23
Takže da sa med variť aj z agatu ?? a ten recept niekto nema??
BXLmiami
08.06.12,04:47
Neviem o tom,že by sa med z agátu dal spraviť varením,je to svetlý včelí med z času ked kvitnú agátové kvety.Ale ak niekde najdeš taký recept,daj vedieť.Co sa agátu týka,všetky jeho časti okrem kvetov sú silne jedovaté,tak neviem či by som to riskla.
pavol54
08.06.12,05:36
Takže da sa med variť aj z agatu ?? a ten recept niekto nema??
med je med a hustý sirup z rozpusteného cukru s príchuťou nejakého kvetu s ním nemá nič spoločné, a navyše to varenie vyjde podstatne drahšie.
anto
08.06.12,07:25
Vzhľadom k tomu, že pri výrobe takéhoto sirupu sa spolu s kvetmi agátu používa cukor, nejedná sa o med, ale sirup cukrovo-agátový. Prosím, aby ste si nezamieňali názvy, pretože med je biologický produkt včiel a sirup je roztok cukru a prídavných látok. Takýto sirup nemá nič spoločné s medom, ani názov, aj keď ho tak voláte. Účinné látky v takomto sirupe sú v podstate len výťažok z kvetov agáta, pričom pravý včelí med z agáta obsahuje podstatne viac účinných látok a je významnou potravinou s bohatým účinkom na organizmus. Cukor všeobecne je látka, ktorá je v podstate určená na oklamanie našich chuťových buniek v ústach a spôsobuje príjemný pocit pri konzumácii, ale jeho účinok v organizme je viacmenej škodlivý. Preto odporúčam vrelo kúpiť od včelára med agátový, nie z obchodnej siete, tam sú medy pančované.
pavol54
08.06.12,15:28
Vzhľadom k tomu, že pri výrobe takéhoto sirupu sa spolu s kvetmi agátu používa cukor, nejedná sa o med, ale sirup cukrovo-agátový. Prosím, aby ste si nezamieňali názvy, pretože med je biologický produkt včiel a sirup je roztok cukru a prídavných látok. Takýto sirup nemá nič spoločné s medom, ani názov, aj keď ho tak voláte. Účinné látky v takomto sirupe sú v podstate len výťažok z kvetov agáta, pričom pravý včelí med z agáta obsahuje podstatne viac účinných látok a je významnou potravinou s bohatým účinkom na organizmus. Cukor všeobecne je látka, ktorá je v podstate určená na oklamanie našich chuťových buniek v ústach a spôsobuje príjemný pocit pri konzumácii, ale jeho účinok v organizme je viacmenej škodlivý. Preto odporúčam vrelo kúpiť od včelára med agátový, nie z obchodnej siete, tam sú medy pančované.ako zistím či nie je pančovaný u včelára? to vieš zisk je zisk.
Marína
09.06.12,15:49
Zewa
10.06.12,01:01
agatovy med, ako aj ine druhy medy, je produkt vciel, ktore znasaju kvetovy nektar alebo ine ovocne stavy a spracujuho vo svojom traviacom ustrojenstve posobenim traviacich enzymov z vyluckov slinnych zliaz.

med z agatoveho nektaru necukornatie, pretoze neobsahuje tolko cukrov ako medy z neskorsich znasok.
ma vyraznu agatovu aromu a je tekutejsi ako ostatne druhy medov. to co spominate vy sa medom neda nazvat, je to len syrup z prichutou agatu.

vo vseobecnosti by sa med nemal ohrievat na teplotu vyssiu ako 37-40 stupnov Celzia.
po prekroceni tejto teploty sa uz nicia a rozkladaju obsiahnute latky a vitaminy a zostane iba sladky roztok, bez vyssej nutricnej hodnoty.

zakladny laicky trik na rozoznanie praveho medu od falosneho je, ze pravy vceli med sa pri odkvapnuti z lyzice ''stiahne'' nazad na tom konci z ktoreho odkvapne, smerom ku lyzicke, alebo palicke.
medy riedene alebo zahustovane tuto vlastnost nemaju.

najlepsie je kupovat med priamo od vcelara z krajiny v ktorej zijete a vyvarovat sa dlhodobemu uzivaniu medu z cudziny, koli obsahu pelu a inych latok, ktore mozu byt pre organizmus cloveka skodlive, ako aj koli podpore domaceho trhu a regionu.
hubatá
10.06.12,04:27
Veď už nemáme agátové stromy, včelu som takisto ešte tohto roku nevidela tak z čoho chcete mať agátový med?
pavol54
10.06.12,05:51
Veď už nemáme agátové stromy, včelu som takisto ešte tohto roku nevidela tak z čoho chcete mať agátový med?
by si sa čudovala
legolas
10.06.12,06:35
...agátový med a ostatné medy scukornatejú skôr, či pozdejšie..., agátový a medovicový med scukornatie najneskoršie, ale nie tak ako sa písalo v predošlých príspevkoch ...veľa veci čo sa tú píše sa nezakladá na pravde, neviem odkiaľ to beriete...,
...med sa nerobí z agátového kvetu.., viem že sa robí z neho agátové víno :)
...pančované medy sa robia nie u včelárov, ale priamo vo výrobe kde sa miešajú s inými cudzokrajnými medmi, napr. z Indočíny, Mexica a pod., a do nich sa pridávajú chemické látky , aby bol med čo najdlhšie tekutý...,
...pravosť medu sa dá zistiť rozborom...,
..sú včelári, ktorí pridávajú počas znášky včelám cukrový roztok a tým majú väčšie zisky, ale to sú na prd takí včelári.., zákazníka si treba získať, to je základný smer včelára... :)
legolas
10.06.12,06:41
... nepravé medy ako je med z púpavy sú len náhradky ktrým sa hovorí "MED", takže v žiadnom prípade nie sú liečivé a v chorobe nepomôžu..vlastne je to varenie cukru s príchuťou rastliniek...
legolas
10.06.12,06:45
ani jeden med z prvovýroby, teda od včelára nevydrží v tekutom stave 2 roky.., nanajvýš 5 mesiacov / medovicový a agátový/ ostatné medy skryštalizujú podľa obsahu cukru tej ktorej rastliny.., repkový med kryštalizuje najskôr..
legolas
10.06.12,06:47
...pastovanie medu alebo krémový med sa tak nerobí ako si to napísala...
legolas
10.06.12,06:49
...ja dávam prednosť prvému medu z ovocných stromov...včelárim 28 rokov :)
pavol54
10.06.12,08:52
...agátový med a ostatné medy scukornatejú skôr, či pozdejšie..., agátový a medovicový med scukornatie najneskoršie, ale nie tak ako sa písalo v predošlých príspevkoch ...veľa veci čo sa tú píše sa nezakladá na pravde, neviem odkiaľ to beriete...,
...med sa nerobí z agátového kvetu.., viem že sa robí z neho agátové víno :)
...pančované medy sa robia nie u včelárov, ale priamo vo výrobe kde sa miešajú s inými cudzokrajnými medmi, napr. z Indočíny, Mexica a pod., a do nich sa pridávajú chemické látky , aby bol med čo najdlhšie tekutý...,
...pravosť medu sa dá zistiť rozborom...,
..sú včelári, ktorí pridávajú počas znášky včelám cukrový roztok a tým majú väčšie zisky, ale to sú na prd takí včelári.., zákazníka si treba získať, to je základný smer včelára... :)
to sú amatéri čo používajú cukrový roztok ale aj ten spracuje včela sú aj iné komponenty
Zewa
24.09.12,00:25
Veď už nemáme agátové stromy, včelu som takisto ešte tohto roku nevidela tak z čoho chcete mať agátový med?


ak mate zaujem o agatovy med alebo aj ine vcelie produkty, kontaktujte ma .

vcelnica a miesto zberu - Zahorie a Karpaty
Terezia13
24.09.12,19:28
to nie je MED to je len agátová cukrová pasta
to čo vytvoria včely, má aj výživovú hodnotu, ale z cukru to je len hromada nezdravých kalórií a falošný pocit, že jeme med
nič nemôže nahradiť skutočný med od včiel

zloženie "medu" zo sacharidov a zloženie MEDU od včiel sa nedá porovnať, ani účinok na organizmus