moveka
10.06.12,18:36
Dobrý deň, prosím Vás o radu. Dala som si zaskliť lodžiu, mám posuvný rámový systém. Chcela by som si okná z jednej aj druhej strany zabezpečiť zámkom neviete mi poradiť prosím kde to objednať? Ďakujem moc.
vieraaaa
10.06.12,16:47
Mne zámky montovala tá istá firma, ktorá zasklievala balkón
moveka
10.06.12,16:54
nuž ja som bola rada, že som sa dopracovala k oknám :-) žiaľ natrafila som na nie moc serióznu firmu takže som už radšej nič neriešila a snažím sa to napraviť teraz
misoft
10.06.12,21:04
moveka
11.06.12,04:03
ďakujem zaujímavá kľučka nie však pre mňa ja tam vôbec kľučku nemám.... ja by som si predstavovala niečo také, aby jedna časť bola namontovaná na stene a keď sa k stene okno pritlačí tak by to tam zapadlo :-) a potom následne pri otváraní by sa to nejakou poistkou alebo čímsi takým zasa odoplo.
ale ďakujem za ochotu i radu
vieraaaa
11.06.12,06:34
Ja to mám v podstate ako fabku, vloženú v ráme so sklom - pohyblivej časti a zatvára sa to do stĺpika na kraji - pevnej časti. Pokiaľ ide o to zasklievanie, nemali sme tú istú firmu? Ja som mala to "šťastie", že mi to robila firma, ktorá bola na porade, čo sa týka zasklievania najviac rozoberaná z dôvodu zlých skúseností.
moveka
11.06.12,10:29
že by firma zo Skalice? :-)
vieraaaa
11.06.12,10:41
Presne. Nám v podstate zasklievali asi 1/3 12 poschodového činžiaku.
moveka
11.06.12,10:56
Nuž bolo to presne tak ako to tu na porade hovorili. Akonáhle som zaplatila zálohu 300,- €, tak sa z ich strany komunikácia skončila. Ja som však dosť neoblomná :-) tak som im telefonovala neustále. Povedala som, že idem aj na mestský úrad, že podám sťažnosti a žaloby a ku koncu som už žiaľ aj dosť kričala. Ale vďaka Bohu pomohlo síce bolo to o mesiac neskôr, ale poslali úžasne šikovného montéra, tak namontoval všetko ok a okná dodali také aké som chcela. To nakričanie spôsobilo, že mi znížili aj pôvodnú cenu a to dosť výrazne. A zaslali aj faktúru, síce aj tu som po čase zvýšila hlas, ale prišla. Okná mi dobre slúžia už 2 a pol roka. Až na to uzamykanie, to musím doriešiť.