DOMK
11.06.12,09:05
Minuly mesiac sme dako pozabudli zaplatit inkaso, s tym ze uz nam prisiel ink. listok aj na novy mesiac. Chcem sa opytat ci mam to zaplatit osobitne alebo je aj niaka ina varianta lebo na poste uz mi to nechceli zobrat.
veronikasad
11.06.12,07:07
Čo platíš cez inkaso ? Platby treba uhradiť priamo dodávatelovi energii, resp. nájom.
DOMK
11.06.12,07:10
služby-byt, plyn, rozhlas a TV, elektrina...Na elektrarnach som bola aj na plyne tam mi povedali ze buduci mesiac pride zuctovanie tak to nevadi ked sa to nezaplati to su 3 € ...
veronikasad
11.06.12,07:13
služby-byt, plyn, rozhlas a TV, elektrina...Na elektrarnach som bola aj na plyne tam mi povedali ze buduci mesiac pride zuctovanie tak to nevadi ked sa to nezaplati to su 3 € ...
Nájomné za byt treba uhradiť správcovi, kde rozhlas - neviem
Pozor na zálohu za elektrinu - zvyknú odpojiť
DOMK
11.06.12,07:14
a ten plyn??? bude to v tom zuctovani...??
veronikasad
11.06.12,07:18
a ten plyn??? bude to v tom zuctovani...??
Je to mala suma, plynári ti vo vyúčtovaní odpočítajú menšiu zálohu - budeš mať vyšší nedoplatok, resp. nižší preplatok.
DOMK
11.06.12,09:33
ok uz iba ten rozhlas a byt a je to ok...dakujem pekne
Zita5
11.06.12,09:42
Mne sa už v minulosti stalo, že som nezaplatila inkaso,jednoducho som nemala inkasný lístok .To bolo dávnejšie, neviem ako to je teraz. Obvolala som čo sa dalo a zistila som, že mám očakávať ešte raz inkasný lístok, ale ten bude nie zelenej farby, ale červenej a to mám potom vyplatiť . Tam bol presne vyznačený aj mesiac, ktorého sa inkaso týkalo.
Žabinka
11.06.12,09:45
Mne sa už v minulosti stalo, že som nezaplatila inkaso,jednoducho som nemala inkasný lístok .To bolo dávnejšie, neviem ako to je teraz. Obvolala som čo sa dalo a zistila som, že mám očakávať ešte raz inkasný lístok, ale ten bude nie zelenej farby, ale červenej a to mám potom vyplatiť . Tam bol presne vyznačený aj mesiac, ktorého sa inkaso týkalo.
Presne tak, ale na červenom lístku bude rozhlas a TV, elektriku treba zaplatiť zvlášť, napr. prevodom na účet, a treba udať správny VS.
Helik3
11.06.12,10:14
ok uz iba ten rozhlas a byt a je to ok...dakujem pekne


rozhlas a TV sa platí priamo pošte. takisto, ak chceš niečo zmeniť, prehlásiť ohľadom RTV treba si pýtať formulár na pošte
Zita5
11.06.12,10:16
Presne tak, ale na červenom lístku bude rozhlas a TV, elektriku treba zaplatiť zvlášť, napr. prevodom na účet, a treba udať správny VS.

Tak to neviem, ja som mala len TV a plyn .