jar1nka
12.06.12,19:44
Ahoj chcela by som poradit je mozne aby mesto zakazalo postavit bungalov na vlastnom pozemku . pozemok je stavebnym pozemkom. Na meste mi tvrdia ze mi to nedovolia pokial nebude mat aspon podkrovie lebo by nezapadol k ostatnym domom. je to mozne?
wagner
12.06.12,18:25
Ahoj chcela by som poradit je mozne aby mesto zakazalo postavit bungalov na vlastnom pozemku . pozemok je stavebnym pozemkom. Na meste mi tvrdia ze mi to nedovolia pokial nebude mat aspon podkrovie lebo by nezapadol k ostatnym domom. je to mozne?
Pokiaľ majú v ÚP určené, že daná ulica má byť minimálne s podkrovím, tak áno. Aj keď je pozemok Tvoj, nemôžeš si tam stavať čo chceš. regulatívy ÚP nepustia. Musíš sa pripôsobiť.
robertkozich
24.06.12,19:06
niektore obce ,mesta maju urcite casti alebo ulice kde je presne stanovena architektura domov: ca sa tam ma staviat....tak preto maju na to pravo.... napr.: len prizemne domy s o sedlovou strechou,alebo len s rovnou strechou....s tym som sa stretol v Ivanke pri dunaji..ako sa ide na Bernolakovo...
Hop377
25.06.12,05:31
...
Braňo
25.06.12,05:51
Tak si skus upravit projekt, aby si akoze mal aj izby v podkrovi, ale nakoniec ich nespravis. To by Ti mohlo prejst, mne to tak preslo.

Vieš mi povedať, čo Ti prešlo - ak si postavil iný dom, ako máš v projekte? Pozor na etiketu, ktorú tu máme.