silvika72
12.06.12,20:29
Ahojte. Uz dlhsiu ma trapi jeden "velky" problem...? ;-) Urcite vsetci poznate serial Panelak... Nie, zeby som ho pozerala pravidelne, ale vzdy mi padne do oka bordova sedacka. Potom si vzdy lamem hlavu, kde by som ju mohla zohnat... Jedna sa o sedacku, ktoru ma Feďo ( S. Skrucany) s manzelkou (?) v byte. Uz som rozhodnuta napisat aj do JOJ-ky, ale povedala som si, ze to najprv skusim tu... Urcite totizto nie som jedina, ktoru toto trapi...? ;-)
lujza.j
13.06.12,20:13
Ahojte. Uz dlhsiu ma trapi jeden "velky" problem...? ;-) Urcite vsetci poznate serial Panelak... Nie, zeby som ho pozerala pravidelne, ale vzdy mi padne do oka bordova sedacka. Potom si vzdy lamem hlavu, kde by som ju mohla zohnat... Jedna sa o sedacku, ktoru ma Feďo ( S. Skrucany) s manzelkou (?) v byte. Uz som rozhodnuta napisat aj do JOJ-ky, ale povedala som si, ze to najprv skusim tu... Urcite totizto nie som jedina, ktoru toto trapi...? ;-)
to myslíš tú s tými veľkými kvetmi, čo vyzerá jak s cigánsko-kolotočárskej maringotky:D.......tak také tuším predávali pred rokmi v Poľsku na trhoch .... možno aj teraz...:rolleyes:
buchač
13.06.12,20:43
Ahojte. Uz dlhsiu ma trapi jeden "velky" problem...? ;-) Urcite vsetci poznate serial Panelak... Nie, zeby som ho pozerala pravidelne, ale vzdy mi padne do oka bordova sedacka. Potom si vzdy lamem hlavu, kde by som ju mohla zohnat... Jedna sa o sedacku, ktoru ma Feďo ( S. Skrucany) s manzelkou (?) v byte. Uz som rozhodnuta napisat aj do JOJ-ky, ale povedala som si, ze to najprv skusim tu... Urcite totizto nie som jedina, ktoru toto trapi...? ;-)
.....mňa nie ......:---

to myslíš tú s tými veľkými kvetmi, čo vyzerá jak s cigánsko-kolotočárskej maringotky:D.......tak také tuším predávali pred rokmi v Poľsku na trhoch .... možno aj teraz...:rolleyes:
...neviem , či v Poľsku ........a či na trhoch .....

...ja takúto mám doma a nekúpil som na blšákoch , ale v normálnom slovenskom obchode ...;)

...až na to , že poťah je gobelínový vzor ......celkom solídna cena bola vtedy ....
silvika72
14.06.12,18:51
Nevedela som, ze mam taky lacny vkus. Diky, otvorila si mi oci.. ;-) O tom Polsku pochybujem... Chcem ju dat do izby, kde mame starozitny nabytok, ladil by tam farebne. Je to nabytok po prarodicoch a urcite by sa neurazili, keby som to tou sedaclu vylepsila. Ak zozeniem, nafotim a poslem na posudenie... :-) Zbytok interieru mam ladeny uplne v inom style...
buchač
14.06.12,19:01
Nevedela som, ze mam taky lacny vkus. Diky, otvorila si mi oci.. ;-) O tom Polsku pochybujem... Chcem ju dat do izby, kde mame starozitny nabytok, ladil by tam farebne. Je to nabytok po prarodicoch a urcite by sa neurazili, keby som to tou sedaclu vylepsila. Ak zozeniem, nafotim a poslem na posudenie... :-) Zbytok interieru mam ladeny uplne v inom style...

...detto .....

Na Lui sa vyondi .....nevie , čo je pekné ......ona doteraz vyzerá z tej cigánsko-kolotočárskej maringotky....na princa čaká ...:---
alaya1
16.06.12,06:00
Ten potah a styl sedacky je Biedermayer. Neviem, ci okrem starozitnosti najdes taku sedacku niekde, pripadne mozes objednat latku a nejaku stylovu sedacku touto latkou ocalunit,.
silvika72
01.04.13,14:36
Tak neporadi niekto konkretneho predajcu...? ;-) Doteraz sa mi nepodarilo ju nikde zohnat...
buchač
01.04.13,15:38
.....mňa nie ......:---

...neviem , či v Poľsku ........a či na trhoch .....

...ja takúto mám doma a nekúpil som na blšákoch , ale v normálnom slovenskom obchode ...;)

...až na to , že poťah je gobelínový vzor ......celkom solídna cena bola vtedy ....


Ten potah a styl sedacky je Biedermayer. Neviem, ci okrem starozitnosti najdes taku sedacku niekde, pripadne mozes objednat latku a nejaku stylovu sedacku touto latkou ocalunit,.
...kúúa , ja mám starožitnosť ...šak predám za ťažkééé looove ...

Tak neporadi niekto konkretneho predajcu...? ;-) Doteraz sa mi nepodarilo ju nikde zohnat...
Pozeral som po tých oných, no nikde som nenašiel tú vysačku od výrobcu ...
... a doklady z obchodu sú dávno ta het ...
Keby jeden vedel názov , niet problém ...
avalik
01.04.13,15:53
Tak neporadi niekto konkretneho predajcu...? ;-) Doteraz sa mi nepodarilo ju nikde zohnat...

nemam napisat ja do JOJky? :eek:
lujza.j
01.04.13,15:56
silvika72
01.04.13,16:17
Pisala som aj do jojky, bez reakcie...
lujza.j
01.04.13,16:20
Pisala som aj do jojky, bez reakcie...
no.... inak nič by sa im nestalo keby odpísali....určite každého toto nezaujíma...;) skús napísať konkrétne tomu kto ten serial vyrába..

Seriál vyrába TV JOJ v koprodukcii so spoločnosťou Továreň 5/7/11. s.r.o
pmajap
01.04.13,16:33
tá je anti na všetko .... ale som sa vyrehotala, už iba mixérku do nej
avalik
01.04.13,16:35
alebo aj Duditsovej, Skrucanemu ...
silvika72
01.04.13,17:56
dakujem, skusim
Ajk&
01.04.13,18:28
akú mala, takú dala ...... čalúnička
Ajk&
01.04.13,18:31
Možno je to len obyčajná válenda, prispôsobená, vypchatá atrapa .....
Anik
15.04.13,17:17
mimotemytelevízor nejak moc nepozerám, vôbec neviem o aký typ sedačky ide, ale spomenula som si na jeden pekný zážitok z roboty. Pred 15 rokmi sme sedeli s kolegyňou 2 v kancelárii a ona si tak povzdychla a hovorí mi Aničko Bobi nam umrel. A ja , že čo sa mu stalo bol už starý, chorý? Ona sa namňa s úžasom pozrela a pýta sa vy nepozeráte Dalas?

Pozerala som tu už nejaké témy ohľadne sedačiek. Dnes som bola v Kike v KE a ani jedna sedačka sa mi tam nepáčila. Mládež mi povedala nech idem na veb a nech hľadám. Našla som túto stránku - poopravím to vedela by som si predstaviť sedačku práve z tejto stránky nemá náhodou niekto skúsenost. Nie som veľký odborník v nákupe cez internet
http://sedacky.net/kategorie.php?oznaceni=sedwersalBasel&vyrobce=jakubmeble&zarazka1=&typ=rohova

p (http://sedacky.net/kategorie.php?oznaceni=sedwersalBasel&vyrobce=jakubmeble&zarazka1=&typ=rohova)repáč, ale nechcela som otvárať novú tému snáď ma nesfúkneš
lujza.j
15.04.13,18:17
mimotemy
http://4.bp.blogspot.com/-aHemYi66b2c/TfXVQeI6RqI/AAAAAAAABPc/O3n4I1qzrWA/s320/mobiln%C3%A1+sofa1.jpg:D
Gregor1
10.06.13,08:48
Ahoj nemám síce šajn o akú sedačku ide :D No my akurát tiež zvažujeme kúpu bordovej sedačky (http://sedaciasuprava.sk/akciova-ponuka-sedaciek/), celkom nám padla do oka táto (http://sedaciasuprava.sk/sedacie-supravy/model-sedacky-infinity/). Tak možno alternatíva pre teba.
lujza.j
10.06.13,09:11
Hlavne ze si reagoval....a hodil ze by nenapadnu reklamu.....
kopretinka
10.06.13,10:26
to ako je možné vkladať takto odkazy???????
Gregor1
08.07.13,13:18
ahoj kopretinka, označíš si slovo a kliknes a na takú reťaz pod textom. tam potom vložíš link ;)