marcelino w
13.06.12,21:36
ahojte . mam 2 ročný vztah. a v poslednej dobe mam pocit že to neklape . začinaju mi iste veci na priatelke vadit. toršku hygiena a sustavne rozpravanie . pochadza s velkej rodiny kde si nikto usta nezavrie a ja som na to neni zvyknutý . potrebujem aj trošku klud. tak isto aj kamaratov a nie stale len sediet pri nej . občas teba aj vypnut. po dvoch rokoch sa na mna asi dost naviazala. bojim sa niečo povedat . ked poviem budem len ja ten zlý. podla mna by mal sex fungovat u nas to trochu nefunguje. niekedy mam pocit že to robime iba s povinnosti.
rozmýšlam o rozchode len neviem či je to spravne a ako moc jej s tým ublížim . dost sa toho bojím . poradte
tictac7
13.06.12,19:40
nie je o čom - nič Ťa neviaže - rozchod
Čo iné si si chcel prečítať? Po dvoch rokoch Ti vadí hygiena, rozprávanie a škrípe vám to v posteli....
mattto
13.06.12,19:44
nikto nepozná Váš vzťah a preto ti nikto nepovie, či je to správne. Pozri sa na to takto: každému na druhom niečo vadí, je to normálne, sú tieto veci pre teba neprekonateľné? resp. môže sa priateľka zmeniť? možno je kopec vecí na tebe, ktoré vadia jej a cíti to rovnako. Ako vidíš Váš vzťah o 5 rokov? Na to si musíš odpovedať sám a podľa toho sa rozhodnúť.

najlepšie je jednať na rovinu a porozprávať sa, dospelí ľudia zvládnu aj takéto rozhovory
arizona
13.06.12,20:02
Na to si potreboval dva roky,aby si zistil, ze tvoja frajerka je ukacana,z velkej rodiny a neudrziava hygienu? :confused:
jaju
13.06.12,20:34
ak chceš kľud, tak ho maj, ak chceš kamarátov, tak ich maj, vo vzťahu nesmieš len dávať ale mal by si aj dostávať, láska neznamená prispôsobovať sa druhému, ak ťa niečo trápi treba to povedať a nedusiť v sebe, nič sa nevyrieši samo, budeš sa len trápiť,
misomiso
13.06.12,20:40
Treba ju ponorit do vody, tym sa vyriesi aj ta hygiena aj to rozpravanie. Ale ten sex, fakt neviem, na to nemam recept.
veronikasad
13.06.12,21:02
Kolko máte rokov ?
mattto
14.06.12,01:31
Treba ju ponorit do vody, tym sa vyriesi aj ta hygiena aj to rozpravanie. Ale ten sex, fakt neviem, na to nemam recept.

sex môže rovno pri tom ponorení, holka bude čistá a s hlavou ponorenou pod vodou nebude do toho kecať, ani protestovať :D
Helik3
14.06.12,03:37
no sex-pod vodou! :)
Helik3
14.06.12,03:38
3v1 !
SERVIS
14.06.12,10:41
najlepší by bol rozhovor.. ale mám dojem že sa nebudeš mať k činu.. Z vlastnej skúsenosti viem, že to musí v človeku všetko dozrieť, musíš sám vedieť že chceš rozchod.. Potom sa ti bude všetko robiť ľahšie, ked budeš presvedčený že robíš správne. Pri rozchode sa takmer vždy cíti jeden urazený a ukrivdený, proste je to tak, nad tým sa nezamýšľaj..
Indeed
14.06.12,10:45
Marcelino , CHOĎ niekde do zahraničia , čo ja viem , aj PRACOVAŤ, ked nevymyslíš NIČ INÉ .

A o 1/2 roka sa stretnete ...
Ked ŤA bude aj po 1/2 roku ODPUDZOVAŤ , tak sa možeš s ňou KĽUDNE rozísť.
Braňo
14.06.12,11:07
nekecá náhodou kvôli Tvojim kamáratom? :D
inkana
14.06.12,11:26
Povedz jej, čo ti na nej vadí, buď k nej úprimný. Istotne sa nahnevá, zraní ju to, poníži, ... ale možno jej to neskôr "docvakne" a bude sa snažiť zmeniť. Ak nie, tak radšej sa rozíď. Možno ti aj ona povie, čo jej prekáža na tebe, možno to povie v hneve a možno to povie tiež v úprimnosti...

Žiadny vzťah nebude ideálny, v každom vzťahu sú nejaké trhlinky - no záleží fakt na oboch, ako a či sa ľúbia a dokážu prekážky prekonávať. Rozhodne musia ťahať obaja. Keď ťahá len jeden - nie je to dobré. Ale však toto všetci dobre vieme, myslím, že podobných "psychologických rád" je všade dostatok.

Porozmýšlaj dobre, či Ti stojí za to pokračovať v takom vzťahu, či si dosť silný na to, aby si jej nedostatky prekonal a či pozitíva, ktoré má, postačujú na to, aby si ju dokázal ľúbiť.

Podľa mňa, zbytočne sa netráp vo vzťahu, ktorý Ťa nejakým spôsobom brzdí, skús problém najskôr vyriešiť a potom urobiť záver.

Držím palce
osky
14.06.12,14:28
tieto tvoje poznamky su ozaj detinske a trapne...mal si uz vobec 18?
wagner
14.06.12,18:35
ahojte . mam 2 ročný vztah. a v poslednej dobe mam pocit že to neklape . začinaju mi iste veci na priatelke vadit. toršku hygiena a sustavne rozpravanie . pochadza s velkej rodiny kde si nikto usta nezavrie a ja som na to neni zvyknutý . potrebujem aj trošku klud. tak isto aj kamaratov a nie stale len sediet pri nej . občas teba aj vypnut. po dvoch rokoch sa na mna asi dost naviazala. bojim sa niečo povedat . ked poviem budem len ja ten zlý. podla mna by mal sex fungovat u nas to trochu nefunguje. niekedy mam pocit že to robime iba s povinnosti.
rozmýšlam o rozchode len neviem či je to spravne a ako moc jej s tým ublížim . dost sa toho bojím . poradte
Ja som vždy tvrdila, že vzťah sa láme po dvoch rokoch. Buď partneri zostanú spolu a vzťah zlegalizujú, alebo sa rozídu. Treba si vyjasniť svoje názory - otvorene, bez emócií. A buď nájdete spoločnú reč(a cestu) alebo sa rozídete. Inak radšej sa rozísť skôr ako neskôr. Nefungujúci vzťah je pre oboch príťažou. Každé sklamanie prebolí.
buchač
14.06.12,18:47
ahojte . mam 2 ročný vztah. a v poslednej dobe mam pocit že to neklape . začinaju mi iste veci na priatelke vadit. toršku hygiena a sustavne rozpravanie . pochadza s velkej rodiny kde si nikto usta nezavrie a ja som na to neni zvyknutý . potrebujem aj trošku klud. tak isto aj kamaratov a nie stale len sediet pri nej . občas teba aj vypnut. po dvoch rokoch sa na mna asi dost naviazala. bojim sa niečo povedat . ked poviem budem len ja ten zlý. podla mna by mal sex fungovat u nas to trochu nefunguje. niekedy mam pocit že to robime iba s povinnosti.
rozmýšlam o rozchode len neviem či je to spravne a ako moc jej s tým ublížim . dost sa toho bojím . poradte


veronikasad 21 Hours Ago #13552

Kolko máte rokov ?



??????????????????????????????????????
2weird2die
16.06.12,09:28
že aj takéto témy sa tu riešia...
Keď sa žena o seba nestará, tak to je bieda... pozri sa na to z toho hľadiska, ako ju vychovávali rodičia a akí sú jej rodičia - či platí aká matka, taká Katka... a potom si predstav, že budeš mať takú ženičku.
by the way... myslíš si, že s inou to bude lepšie?
misomiso
16.06.12,10:15
Bude.
JankaV
16.06.12,20:45
Nad čím rozmýšľaš? Hygiena je neprekonateľný problém a v tomto veku sa to nedá naučiť. Buď to máš v sebe alebo nie. Ak jej to povieš, tak čo sa zmení, pár mesiacov sa bude hygiene venovať lebo musí a potom čo. No aká je taká je asi nie je pre teba.
A druhá vec je, ty si tiež divný patrón, keď takéto niečo riešiš na porade.
buchač
17.06.12,03:30
ahojte . mam 2 ročný vztah. a v poslednej dobe mam pocit že to neklape . začinaju mi iste veci na priatelke vadit. toršku hygiena a sustavne rozpravanie . pochadza s velkej rodiny kde si nikto usta nezavrie a ja som na to neni zvyknutý . potrebujem aj trošku klud. tak isto aj kamaratov a nie stale len sediet pri nej . občas teba aj vypnut. po dvoch rokoch sa na mna asi dost naviazala. bojim sa niečo povedat . ked poviem budem len ja ten zlý. podla mna by mal sex fungovat u nas to trochu nefunguje. niekedy mam pocit že to robime iba s povinnosti.
rozmýšlam o rozchode len neviem či je to spravne a ako moc jej s tým ublížim . dost sa toho bojím . poradte

...jediné slovo v súvislostiach s inými vo význame je tak trochu prijateľné ---

..."naviazala "...

Ale aby to prvotné naviazanie nakoniec , po nejakej dobe neskončilo ( po sobáši zvykne okamžite ) tým ...že " priviazaním "....
Teraz sa bojíš niečo povedať , neskôr už len hubu držať budeš ....a ženská a jej matka ( rodina ) budú mať prím ...

K zvyšku sa nevyjadrujem ...........teda radšej nie ....
evabeva
18.06.12,11:53
ked uz po dvoch rokoch takto citis,nema zmysel pokracovat.my so svojim sme spolu 15r.a sex?clovece,bomba.zbytocne jej davas nadej dalej.vies ako ju to bude boliet?moja kamoska po 6r.sa rozisli.ona sa partnerovi zunovala a to spolu zili,spolocny byt,zariadenie.to je tazke.
jb0863
18.06.12,12:18
To Ti trvalo dva roky, aby si zistil ako je to u nej s hygienou??? Dosť dlhá doba,nemyslíš?
Volila by som rozchod , pokiaľ ešte nie ste svoji a nemáte rodinu, potom to bude asi trošku horšie.Bojíš sa či rozchodom jej neublížiš, nemyslíš si ,že teraz ona ubližuje Tebe, keď si spomínal nedostatočnú hygienu, veľa rozpráva,v sexe Vám to uz neklape...???:confused:
korduľa
18.06.12,14:19
ked Ta koli rozchodu trapi len to ci jej ublizis a nic ine, tak sa treba rozist cim skor, vztah z lutosti je na nic vztah,
jahoszmsk
18.06.12,14:25
myslím si, že už má vyhliadnutú novú priateľku, preto premýšľa o rozchode.
veď aj tak všetky ženy sústavne rozprávajú. :D
jana č.
19.06.12,05:37
Zaujímavé, že "marcelino" sa od 13.06.12
22:36 neozval. Myslím si, že aj s tou svojou témou len náhodou zablúdil p o r a d i ť s a, pričom zabudol, kde vôbec sa pýtal...
Oliwa
19.06.12,10:24
Zaujímavé, že "marcelino" sa od 13.06.12
22:36 neozval. Myslím si, že aj s tou svojou témou len náhodou zablúdil p o r a d i ť s a, pričom zabudol, kde vôbec sa pýtal...
Možno sa už venuje novej priateľke...;):):D