Lucia Durcakova
14.06.12,06:16
Ahojte, potrebovala by som radu, ci sa da chladnicka prestiekat bez nejakych nasledkov. Sama sa to asi neopovazim urobit, tak ci mi viete poradit nejaku firmu v okoli Nitry, co sa tym zaobera a hlavne nech su dobrí a jasne ze nie moc drahí.

Dakujem.
buchač
14.06.12,05:23
Ahojte, potrebovala by som radu, ci sa da chladnicka prestiekat bez nejakych nasledkov. Sama sa to asi neopovazim urobit, tak ci mi viete poradit nejaku firmu v okoli Nitry, co sa tym zaobera a hlavne nech su dobrí a jasne ze nie moc drahí.

Dakujem.

...dá sa ...všetko sa dá ....

No dobrý a lacný ( firma ) sa nejak vylučuje ....skôr by som povedal , že dobrý a primeraná cena ...

Neviem síce , v akom stave je tá chladnička , kvôli čomu ju mieniš prestriekať ....no ak má vyzerať nový šat k svetu , tak je potrebná aj nejaká tá príprava ....demontáž , brúsenie starého náteru , atď .....
Samozrejme , čím väčšia chladnička , tým vyššia cena kvôli tej pracnosti ....

Povedal by som , že sa to neoplatí ........radšej doplatím a kúpim novú - možno ani doplatok nebude nutný , občas sú predsa nejaké tie akcie ....
Záruku ani nespomínam ....pokoj na pár rokov a nová chladnička v domácnosti ...

Starú by som poriešil nejakým iným spôsobom ...povedzme odsunul na chatu , záhradu a podobne...
Lucia Durcakova
14.06.12,05:30
...dá sa ...všetko sa dá ....

No dobrý a lacný ( firma ) sa nejak vylučuje ....skôr by som povedal , že dobrý a primeraná cena ...

Neviem síce , v akom stave je tá chladnička , kvôli čomu ju mieniš prestriekať ....no ak má vyzerať nový šat k svetu , tak je potrebná aj nejaká tá príprava ....demontáž , brúsenie starého náteru , atď .....
Samozrejme , čím väčšia chladnička , tým vyššia cena kvôli tej pracnosti ....

Povedal by som , že sa to neoplatí ........radšej doplatím a kúpim novú - možno ani doplatok nebude nutný , občas sú predsa nejaké tie akcie ....
Záruku ani nespomínam ....pokoj na pár rokov a nová chladnička v domácnosti ...

Starú by som poriešil nejakým iným spôsobom ...povedzme odsunul na chatu , záhradu a podobne...
















Dik za odpoved.. ale to je uplne nova chladnicka... ide o to ze taku ako ja chcem nikde nieje..preto ma zaujima ta cena.. co som nasla chladnicku ktora by akoze mohla byt stoji vyse 1000e a to nie som ochotna dat..co mam vybratu ta stoji 300 a prestriekanie nebude stat viac ako 1000e (dokopy)
ivka70
14.06.12,05:34
V nejakej dizajnerskej relacii prestriekali chladnicku v autolakovni ...vyzeralo to krasne, ale ci sa zmestite do cenovej relacie ... je otazne.
ale skusila by som sa popytat v autolakovniach :)
Lucia Durcakova
14.06.12,05:37
No skusim..ale snad to nebude stat 700e.. len dvere chcem, nakolko ostatne bude schovane v nabytku.
Helik3
14.06.12,05:46
to sa určite zmestíš..
bodliak
14.06.12,05:49
No skusim..ale snad to nebude stat 700e.. len dvere chcem, nakolko ostatne bude schovane v nabytku.
Bez problemov.
Dvere odmontujes, na to su pripravene (pri otacani Lave/Prave), v lakovni si to oblepi (uchyt, gumove tesnenie, vnutro).

Material (? €) + 30 € za robotu, viac by som nedal.
KoxXxo
14.06.12,05:53
Lucia Durcakova
14.06.12,05:54
no tak to nebude take strasne... ma vsetci strasia ze to vyjde velmi draho
bjuty smis
14.06.12,06:06
alebo si ju daj oblepiť reklamnej agentúre. v tlačiarni...polep ti spravia, aký len chceš.....
arizona
14.06.12,08:55
Ja som kedysi davno tiez chcela,aby mi chladnicka ladila s obkladackami v kuchyni.
Vyriesila som to samolepiacou,umyvatelnou tapetou. Vyzeralo to pekne, ucel to splnilo na dlhe roky.
Zitulda
14.06.12,09:05
Mám otázku miesto komentára:( CHcela som citáciou a multicitáciou odpovedať, ale neviem prečo?...nemám kde :( nie je okno na priloženie a písanie:)
kačenka
14.06.12,09:10
určite oblepenie samolepiacou foliou v nejakej reklamke je najlepšie riešenie a hlavne to dlho vydrží.
Zitulda
14.06.12,09:11
Dik za odpoved.. ale to je uplne nova chladnicka... ide o to ze taku ako ja chcem nikde nieje..preto ma zaujima ta cena.. co som nasla chladnicku ktora by akoze mohla byt stoji vyse 1000e a to nie som ochotna dat..co mam vybratu ta stoji 300 a prestriekanie nebude stat viac ako 1000e (dokopy)
multicitácia sa nedá proložiť:(
Starú chladničku, som oblepila krásnou samolepiacou tapetou, ktorá bola síce drahá, ale výsledok bol fantastický. A čo potešilo dušu? - že každý, ktoju u nás videl, neveril, že je to tapeta a vyrdžala nám ešte 10 rokov, pokazila sa, nedala sa opraviť a museli sme kúpiť novú.
arizona
14.06.12,09:16
Zitka,ani mne multicitacia nefunguje uz davno
evitas
14.06.12,10:25
Tiež sa pridávam k samolepiacej tapete. V súčasnosti je obrovský výber farieb. Svokra mala už starú chladničku, na ktorej boli zbytky nálepiek, použili samolepiacu fóliu bielu a chladnička je ako nová. Aspoň zvonka.
bjuty smis
14.06.12,11:50
nemusí si vyberať len farby, dones do agentúry digitálne foto a oni ti oblepia chladničku čím len chceš...foto z dovolenky, deti.....
ja by som si tam dal si tlsté prasa na výstrahu.....
Lucia Durcakova
14.06.12,15:19
no som rozmyslala aj tak, len sa bojim skrabancov, deti atd....a umyvania...s umyvanim problem nemas?
zena77
15.06.12,10:08
ja som ju tiež oblepila samolepiacou - tapetou , aj umývačku a digestor - všetko ladí s kuchynskou linkou - predtým to bolo biele....
evitas
15.06.12,11:17
Tapety sú umývateľné a vždy sa dajú vymeniť. Sú lesklé, matné, ryhované s imitáciou dreva,... A ani to nie je drahé. Ak by sa ten autolak poškriabal - tak to by bolo horšie. Ja mám dve malé deti. U mňa je všetko možné. Keď som kupovala chladničku ja, v obchode som strašne chcela jednu, ktorú mali už poslednú. V prípade novoobjednanej by bola cena o dosť vyššia. Ale táto jedna mala malú prehlbeninu na dverách, ktorá v podstate bola skoro neviditeľná. Ale ja som odmietla, kúpila som úplne inú. Do týždňa som na tej mojej doma mala DVE také prehlbeniny a ešte aj škrabanec. Vždy hľadáme pre nás to dokonalé, ale dokonalé to nikdy nebude.
arizona
15.06.12,11:27
no som rozmyslala aj tak, len sa bojim skrabancov, deti atd....a umyvania...s umyvanim problem nemas?

Umyvatelnu tapetu mozes umyvat. Ja som bezne umyvala Jarovou vodou,alebo aj Cifom.Nic sa jej nestalo...