wegamizi
14.06.12,16:25
Dnes nam prisiel dodatok k zmluve so Západoslovenskou energetikou na E.Zľavu. Precitali sme si cely dodatok v mikromilimetrovych pismenkach na dve strany, ale poviem vam pravdu, nepochopili sme, co podpisanim dodatku ziskame, aku sluzbu.
Stretol sa uz niekto s tym, pripadne uz ste take nieco podpisali? Ak ano, vedeli by ste dat vysvetlenie "ludskou recou", o co ide?

dakujem
KoxXxo
14.06.12,14:53
misoft
14.06.12,16:00
mimotemy
Čo sa získa? Po našom - upísanie sa diablovi. Najmä keď píšu tak, že je potrebný rastrovací elektrónový mikroskop.
mimotemy
wegamizi
16.06.12,23:02
Takze nepodpisat???
pepsikova
17.06.12,03:25
Takze nepodpisat???..

..a čo skutočne získaš touto zmluvou?..oplatí sa ti zmena?..tých pár percent, ktoré ti ponúknu ako zľavu, ja by som povedala, že sa neoplatí..ak sa dá ušetriť doma, ušetríš, ak nie, žiadny dodávateľ ti nezaručí že zaplatíš menej za to čo minieš...
wegamizi
17.06.12,15:20
Dakujem za nazory, potvrdili mi to, co som si aj v kutiku duse aj myslela. Dufala som, ze niekto to snad s tymi ponukami bude mysliet aj pre nas odberatelov konecne seriozne, ale plati stare uslovie: " Clovece, pomoz si sam...":cool:
misoft
17.06.12,16:11
mimotemy
Inak dnes v Lampárni bolo na pretrase EC (Energetické centrum) - toľko výhovorok a tvrdení - hotový román. Jednoducho zavádzali ľudí, posielali splátkové rozpisy a potom "A načo ste platili?" Často si nesplnili ani to, čo sa v zmluve zaviazali - vykonať prehlásenie - vraj oznamovali, ale komu?
No zároveň sa spomínalo, že budú prísnejšie pravidlá, aby už nemohli takto "odrbávať".
pepsikova
18.06.12,13:25
..len škoda, že najprv pár ľudí odr*ú,potom sú v lampárni a až potom sa robí náprava..
KoxXxo
06.09.12,21:09
Dnes prišlo vyúčtovanie za neobývaný dom, v ktorom prebieha sporadicky nejaká rekonštrukcia a platí sa najnižší možný paušál (asi 6€). Na prvom šeku bola suma 3€, čiže tam bol preplatok nejaké 3€, ale čo ma dostalo, boli preddavky na nasledujúce mesiace vo výške 50€!!! Je mi jasné že tam treba zavolať a trochu ich usmerniť, ale načo to zvyšujú keď aj tak bol preplatok, to mi je záhadné.
mazanova
07.10.13,13:05
mazanova
07.10.13,13:09
Och, vrelá vďaka všetkým, tiež som dostala už 2x takú zmluvu,ktorej predchádzali milé telefonáty a hľadám "názory" - milá moja porada, všetkých Vás pozdravujem po dlhšom čase, čo by som si ja bez Vás počala - opäť sa mi to potvrdilo.